خانه / آخرین اخبار / پرویز مظلومی: از علی ضیا شکایت می کنم / علی ضیاء ممنوع التصویر می‌شود

پرویز مظلومی: از علی ضیا شکایت می کنم / علی ضیاء ممنوع التصویر می‌شود

پرویز مظلومی در نشست مطبوعاتی پیش از بازی تیمش در مقابل فولاد گفت: تشکر می کنم از شما خبرنگاران که دربی را خوب پوشش دادید، ممنون از هواداران که آمده بودند و می توانم بگویم این یکی از دربی هایی بود که اخلاق و فرهنگ در آن توسط هواداران دو تیم به خوبی پیاده شد.

همسر علی ضیا کلیپ علی ضیا کلیپ پرویز مظلومی بیوگرافی علی ضیا بیوگرافی پرویز مظلومی

او رابطه آمادگی برای بازی با فولاد در جام حذفی گفت: با توجه به فرصت اندکی که داشتیم و بارندگی هوا، تمرین آن چنانی نداشتیم، فقط دیروز یک تمرین در سالن داشتیم و خودمان را آماده کردیم برای این بازی که حکم مرگ و زندگی دارد، تیمی که حذف شود دیگر نمی تواند در این بازی ها حضور داشته باشد، بنابراین پیروزی در این بازی بسیار مهم است.

مظلومی ادامه داد: ما اصلا به این موضوع کاری نداریم که فولاد کجای جدول است، بهرحال مهم این است که ما فریب جایگاه فولادی ها را نخوریم، در این بازی ما حق اشتباه نداریم و اشتباهات بازی های قبل را نباید تکرار کنیم، آن اشتباهات ممکن است باعث ضربه خوردن تیم شود.

سرمربی آبی ها ادامه داد: قهرمانی در جام حذفی، برای رسیدن به آسیا نزدیک ترین راه است، با احترام برای حریفمان، خودمان را در این بازی برای پیروزی آماده کردیم و می خواهیم فولادی ها را شکست دهیم و با پیروزی در برابر فولاد خودمان را برای قهرمانی آماده کنیم و به آسیا برویم.

او در رابطه با جاسم کرار و وضعیت او در این تیم گفت: راجع به جاسم کرار و بازی دربی دیگر هیچ حرفی نمی زنم، اینجا جز حرف هایی در رابطه با بازی فولاد، چیز دیگری می خواهم نگویم، برای بازی فردا به جز کرار همه بازیکنانمان را داریم و هیچ مصدوم و محرومی نداریم. بچه ها کمی از بازی پرسپولیس ناراحت هستند و سعی کردیم با صحبت کردن، آنها را آماده این بازی کنیم.

مظلومی در در رابطه حرکت و عذرخواهی مجری تلویزیون گفت: من فقط می توانم بگویم متاسفم نمی خواستم در این مورد صحبت کنم، ایشان آدمهای زیادی را واسطه کردند تا بتوانند در این باره حرف هایش را بزند اما من هنوز تصمیم نگرفتم، این را می دانم که باید برای حفظ احترام پیشکسوتان و هواداران تیم با ایشان و آدمهای دیگر حاضر در آنجا برخورد کنم، من می توانم از حق خودم بگذرم اما از حق هواداران نه، از این دست شعارها برای من زیاد دادند بنابراین تعجب نمی کنم اما در ناراحتی من از این است که در ماه محرم دوستان این رفتارها را از خود بروز دادند.

همسر علی ضیا کلیپ علی ضیا کلیپ پرویز مظلومی بیوگرافی علی ضیا بیوگرافی پرویز مظلومی

او ادامه داد: من از مادر و خواهر ایشان و تمام کسانی که پادرمیانی کردند ممنونم قرار است امشب بیایند صحبت کنیم. همانطور که گفتم از حق خودم می گذرم اما از حق مردم و هواداران نه، البته سه چهار نفر دیگر نیز بودند که به همراه ایشان آن شعارها می دادند و طبعتا در مورد همه آنها پیگیری قانونی خواهم کرد.

مظلومی در رابطه با صحبت های کی روش و عدم دعوت از رحمتی گفت: در مورد کی روش و صحبت هایش، حرفی ندارم، رحمتی یکی از بهترین بازیکنان فوتبال ماست، او بهترین دروازه بان حال حاضر فوتبال ایران است و وقتی سرمربی تیم ملی اینگونه صحبت می کند من دیگر حرفی ندارم، تنها می توانم بگویم آقای کی روش تمرکز بهتر است روی تیم ملی تمرکز کند چرا که بازی های خیلی سختی را در پیش داریم، بازی های بسیار سختی مانند بازی با گوام و ترکمنستان!

او در پایان راجع به استفاده از وحید طالب لو گفت: چیزی وجود دارد این است که من قولی به کسی ندادم که بازی خواهد کرد یا نه، در دربی هم بهترین تعویض ها را کردیم و احساس می کنم بهترین تصمیم ها را گرفتیم، البته من به تنهایی کاری را انجام نمی دهم و تمام تصمیمات تیم را با کمک دستیارانم می گیرم.


بعد از دربی ۸۱ کلیپی از علی ضیا مجری صداوسیما منتشر شد که در آن به همراه تنی چند از هنرمندان به تمسخر سرمربی استقلال پرداختند، موضوعی که باعث عصبانیت شدید مظلومی شده است. او امروز در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی با فولاد اعلام کرد کاری می‌ کند که تریبون از این افراد گرفته شود.

به دنبال این موضوع امروز آقا زمانی مدیرورزش شبکه سوم سیما به نمایندگی از قایم مقام سیمای رسانه ملی با پرویز مظلومی تماس گرفت و از او و خانواده اش بابت رفتار بد علی ضیا دلجویی کرد و اعلام کرد طبق دستور قایم مقام سیمای رسانه ملی تا زمان رسیدگی کامل به این جریان از حضور این مجری در برنامه های صدا و سیما جلوگیری به عمل خواهد آمد. آقازمانی در گفتگو با ورزش سه این خبر را تایید کرد.

همچنین پرویز مظلومی به خبرنگار ما گفت: آقای آقازمانی از طرف آقای پورمحمدی تماس گرفتند و در این باره با هم حرف زدیم.

در اردوی استقلال گفته شده که ضیاء ممنوع التصویر خواهد شد، اما این مجری مشهور صدا و سیما قصد دارد امشب برای دلجویی از مظلومی به اردوی استقلال برود تا با پادرمیانی حبیب کاشانی از این اتفاق رهایی پیدا کند.

مظلومی درباره بحث ممنوع التصویری ضیاء گفت : قرار است این خبر بطور رسمی از طرف خود صداوسیما اعلام شود.

سرمربی استقلال همچنین از مسئولان سازمان صداوسیما به خصوص شخص پورمحمدی معاون سیما تشکر کرد که در این زمینه توجه ویژه ای را مبذول داشته است .

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*