بیوگرافی پریتی زینتا (بازیگر زیبای هندی) +عکس همسر آمریکایی اش

0

پریتی زینتا Preity Zinta متولد ۱۹۷۵ (۴۲ ساله)  بازیگر فیلم‌های هندی است. او را میتوان جز تنها کسانی دانست که با مربع قدرت (شاهرخ خان ، سلمان خان ، امیر خان ، ریتیک روشن) بازی کرده اند دانست. او دانش آموخته رشته روانشناسی است اما به دلیل زیبایی و اعتماد به نفس بالا ابتدا کار خود را به عنوان مجری شروع کرده و سپس به بازیگری روی آورد او در بیش از شصت فیلم بازی کرده و برنده چندین جایزه برای بهترین بازیگر نقش اول و بازیگر نقش مکمل را دریافت کرده است . او همچنین در چند آهنگ نیز به همخوانی پرداخته است.

همسر پریتی زینتا نام بازیگران زن هندی با عکس بیوگرافی پریتی زینتا بازیگران هندی و همسرانشان بازیگر زیبای هندی Preity Zinta Gene Goodenough

پریتی زینتا سال ۳۱ ژانویه ۱۹۷۵ در شیملا می‌باشد و در رشته روانشناسی جنایی تحصیل کرده است.

او سنین نوجوانی و جوانی چندین بار در گزینش بازیگری شرکت کرد اما هر بار به دلیلی موفق به انتخاب نشد. پس از ناامید شدن از بازیگری به مانکنی رو آورد و به خاطر چهره جذاب و فیزیک بدنی مناسب ظرف مدت کوتاهی جزو بهترینهای این شغل شد.

همسر پریتی زینتا نام بازیگران زن هندی با عکس بیوگرافی پریتی زینتا بازیگران هندی و همسرانشان بازیگر زیبای هندی Preity Zinta Gene Goodenough

پس از مدتی بازی در فیلم (ازاعماق دل…) Dil Se در کنار هنرمندانی مانند شاهرخ خان به او پیشنهاد شد. او در این فیلم علی‌رغم نداشتن نقشی کلیدی با ارائه بازی زیبا مورد توجه قرار گرفت و بعد از آن با پیشنهادهای متعددی روبرو شد. از آن پس اکثر فیلمهای او با فروش خوبی در گیشه همراه بوده‌است.

 

پریتی روزنامه‌نگار هم هست و در بی‌بی‌سی می‌نویسد.

همسر پریتی زینتا نام بازیگران زن هندی با عکس بیوگرافی پریتی زینتا بازیگران هندی و همسرانشان بازیگر زیبای هندی Preity Zinta Gene Goodenoughپریتی زینتا در سال ۲۰۱۶ با جین گوودنو (Gene Goodenough) ازدواج کرده است.

به سابقه کاری پریتی زینتا یک نگاهی بیندازید.

پریتی تنها بازیگریست که تا به حال دوبار نقش مادر بدون شوهر را بازی کرده است. یکبار در اوایل شروع کارش در فیلم Kya Kehna و بار دوم اواسط کارش در حرفه بازیگری بود .درفیلم Salaam Namaste نقش دختری جسور را ایفا کرد و Jhoom Barabaar Jhoom نیز آخرین فیلمی است که پریتی در آن ایفای نقش کرده است.
پریتی همیشه عنوان کرده است که بعد از ازدواجش دیگر به کارش در سینما ادامه نخواهد داد.

“به یکباره از این کار کناره گیری می کنم.”این جمله را چندین بار تکرار کرد.
مسئله دیگری نیز که بهتر است درباره پریتی بدانید، این است که وی همچنان نسبت به عقاید و باورها و اهدافش ثابت قدم و استوار است و کاملا می داند در زندگی چه هدفی دارد و از اهدافش دور نمی شود. پریتی انسان اجتماعی ای است. وی طور خاصی فکر می کند و حتی حرف می زند. او نیز مثل آبیشک پیشنهاد بازی در هر فیلمی را قبول نمی کند و در انتخاب فیلم هایش خیلی هم سختگیر است.

همسر پریتی زینتا نام بازیگران زن هندی با عکس بیوگرافی پریتی زینتا بازیگران هندی و همسرانشان بازیگر زیبای هندی Preity Zinta Gene Goodenough

آیا پریتی همچنان نس وادیا را ملاقات می کند؟ البته! و مطمئنا این عشق را از روی خجالت پنهان نخواهد کرد. پریتی دوست دارد که همیشه عاشق باشد و نیازی نیست که عشق اش را پنهان کند اما خوب انگار دوست ندارد که کلا درباره زندگی خصوصی اش صحبت کند و رازهای زندگی شخصی اش را بازگو کند .
پریتی می گوید: “این درست نیست که همه دنیا بدانند که من در طول روز چه کارهایی انجام می دهم. هر کسی دوست دارد که زمانی با خودش خلوت کند و در تنهایی به خودش فکر کند و دوست ندارد که کسی خلوت اش را برهم بزند.

فیلم‌های پریتی زینتا

سال ساخت نام فیلم بازیگر همراه
۱۹۹۸ ازاعماق دل… شاهرخ خان
۱۹۹۸ سرباز بابی دئول
۲۰۰۱ دل میخواهد عامر خان
۲۰۰۱ دزدکی – یواشکی سلمان خان و رانی موکرجی
۲۰۰۰ هر دلی که عاشق میشه سلمان خان و رانی موکرجی
۲۰۰۰ چه بگوییم!! سیف علی خان
۲۰۰۰ ماموریت کشمیر هرتیک روشن
۲۰۰۱ این راه عشق است آجی دوگان
۲۰۰۲ دل مال تو است ماهیما
۲۰۰۳ آرمان آمیتاب بچن و آنیل کاپور
۲۰۰۳ کسی را پیدا کردم هرتیک روشن
۲۰۰۳ شاید فردایی نباشد (فیلم) شاهرخ خان
۲۰۰۴ ویر-زارا شاهرخ خان
هرپال شاینی آهوجا
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ