عروس شیاد تهرانی از داماد‌ها دزدی می‌کرد

0

عروس شیاد که مرد جوانی را به بهانه ازدواج فریب داده و از او سرقت کرده بود، تحت‌تعقیب پلیس تهران قرار گرفت.

چند روز پیش مرد جوانی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۱۱ تهران از دو زن و یک مرد به اتهام کلاهبرداری شکایت کرد.

شاکی گفت: چندی پیش در دانشگاه با دختر جوانی آشنا و به یکدیگر علاقه مند شدیم و تصمیم به ازدواج گرفتیم. این دختر موضوع را با زن و مردی که آنها را والدینش معرفی می کرد در میان گذاشت و پس از آن که آنها با این وصلت موافق کردند من و خانواده به خواستگاری رفته و او راعقد کردیم.

وی اضافه کرد: هر بار وقتی از همسرم می خواستم اجازه دهد با خانواده اش ملاقات کنم به بهانه های مختلف مانع می شد تا این که به رفتار همسرم ظنین شدم.

شاکی گفت: چند روز همسرم به بهانه این که بیمار است به دانشگاه نیامد و حاضر به ملاقات با من نبود تا این که مقابل خانه شان رفتم، اما کسی در را باز نکرد. وقتی سراغ همسرم و خانواده اش را از همسایه ها گرفتم معلوم شد، چند روز پیش آنها محل سکونت خود را ترک کرده و کسی از آنها خبر ندارد. پس از آن همسرم نیز ناپدید شد و دیگر پاسخگوی تماس های تلفنی ام نبود.

او یادآور شد: گم شدن او و خانواده اش را به پلیس خبر دادم، اما تلاش ها برای یافتن آنها بی نتیجه بود، تا این که در تحقیق از دوستان همسرم متوجه شدم، والدین واقعی همسرم در یکی از شهرستان ها زندگی می کنند و زن و مردی که او به عنوان والدین معرفی کرده است، از کودکی سرپرستی او را به عهده داشته اند.

وی اضافه کرد: باورم نمی شد همسرم به من دروغ گفته باشــد و والدین واقعی اش زنده هستند و در شهرستان دیگری زندگی می کنند. با اطلاع از موضوع سراغ خانواده واقعی همسرم رفتم که آنها عنوان کردند به دلیل مشکلات مالی فرزندشان را زمانی که هفت ساله بوده به یک زوج تهرانی که صاحب فرزند نمی شدند سپردند و دیگر او را ملاقات نکرده اند و نشانی از آنها ندارند.

شاکی گفت: اکنون از همسرم به اتهام فریب در ازدواج و سرقت طلاهای خریداری شده از سوی من به ارزش ده میلیون و چند میلیون تومان پول نقدی که به حسابش واریز کردم و او آن را دزدیده و متواری شده است، شکایت دارم.

در پی این شکایت و دستور قضایی، تحقیقات پلیسی در این ارتباط آغاز و معلوم شد، گفته های مرد جوان صحت دارد و عروس جوان از سال ها پیش با خانواده اش ملاقات نداشته و همراه زن و مردی که آنها را به عنوان والدینش معرفی کرده بود، زندگی می کرده و علاوه بر فریب شاکی، پیش از این نیز به شیوه ای مشابه مرد دیگری را فریب داده و پول و طلاهایی را که او برای جشن نامزدی شان خریده بوده ،دزدیده و متواری شده است.

بنا بر​این گزارش، با به دست آمدن تصاویر رایانه ای از عروس شیاد و زن و مرد میانسال، آنها تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند وجستجو برای دستگیری آنها ادامه دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ