چهار کشته در تصادف خودرو با قطار در اراک + عکس

0

رییس مرکز اورژانس و فوریتهای پزشکی استان مرکزی از وقوع یک تصادف مرگبار بین دو دستگاه خودروی سواری و یک قطار در کمربند شمالی اراک در روز جمعه با چهار کشته و شش مصدوم خبر داد.

دکتر قنبر فراهانی به خبرنگار ایرنا در اراک گفت: در این حادثه خودروهای سواری ال ۹۰ و پژو ۴۰۵ روی پل برق باختر در کمربند شمالی اراک با هم برخورد کردند و با پرتاب خودروی پژو از روی پل خط راه آهن، تصادف دوم با قطار در حال حرکت رخ داد.

عکس تصادف حوادث اراک تصادف مرگبار اخبار حوادث اخبار اراک

وی توضیح داد: گروه های امداد اورژانس اراک با تماس تلفنی شهروندان به سرعت در محل حادثه حاضر شدند اما متاسفانه به دلیل شدت و شرایط این تصادف، چهار نفر در دم جان خود را از دست دادند.

رییس مرکز اورژانس و فوریتهای پزشکی استان مرکزی گفت: پنج سرنشین خودروی ال ۹۰ که به شدت مجروح شده بودند با دریافت خدمات اورژانس پیش بیمارستانی برای ادامه مداوا به مرکز تخصصی بیمارستان حضرت ولی عصر (عج) اراک منتقل شدند و یکی دیگر از مصدومین نیز با توجه به نوع مصدومیت و تخصص تکنسینهای اورژانس در محل حادثه درمان شد.

فراهانی خاطرنشان کرد: متاسفانه شدت برخورد بین خودروی پژو ۴۰۵ و قطار به حدی بود که هر چهار سرنشین خودرو به علت شدت جراحات در دم جان سپردند و پیکر آنها به کمک نیروهای هلال احمر و آتش نشانی از لابه لای بدنه مچاله خودرو خارج شد.

عکس تصادف حوادث اراک تصادف مرگبار اخبار حوادث اخبار اراک

عکس تصادف حوادث اراک تصادف مرگبار اخبار حوادث اخبار اراک

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ