هدیه رایتل شب یلدا ۱۴۰۰

0

کد هدیه رایتل شب یلدا ۱۴۰۰

رایتل به‌مناسبت یلدا و به رسم هر سال، طرح ویژه‌ای شامل بسته هدیه و بسته‌های تخفیفی و یک قرعه‌کشی جذاب به مشترکین خود ارائه می‌دهد.

در روزهای ۲۷ و ۲۸ آذر ماه، فعال‌سازی یک بسته هدیه یک گیگابایتی یک‌روزه مخصوص استفاده از ترافیک بومی برای شما امکان‌پذیر است.

همچنین در روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر می‌توانید بسته‌های تخفیفی زیر را خریداری کنید که به ۴۰ نفر از خریداران بسته‌های تخفیفی به قید قرعه به هرکدام ۱.۰۰۰.۰۰۰ ریال اعتبار اهدا خواهد شد.

کد دستوری #۲۲۵*

هدیه رایتل شب یلدا اخبار رایتل

رایتل برای شب یلدا سال ۱۳۹۸، هدایا و تخفیف‌های ویژه‌ای را برای تمامی مشترکین دایمی، اعتباری و دیتا در نظر گرفته بود.

گفتنی است مشترکین دایمی و اعتباری رایتل در شب یلدا می‌توانند به‌صورت رایگان از تماس صوتی درون شبکه استفاده کنند.

لازم به ذکر است چنانچه هر یک از مشترکین دایمی، اعتباری و دیتا تمایل داشته باشند در شب‌های بلند زمستان به اینترنت پرسرعت رایتل با کمترین هزینه و قیمتی مقرون به‌صرفه دسترسی داشته باشند، کافی است در مدت زمان محدود از ۳۰ آذرماه تا ۱۴ دی ماه یکی از بسته‌های اینترنت شبانه ویژه یلدا را خریداری کنند.

شایان ذکر است که بسته‌های مذکور، در ساعت افت مصرف (۲ بامداد الی ۸ صبح) قابل استفاده می باشند.

گفتنی است مشترکین سیم‌کارت‌های دایمی و اعتباری رایتل می‌توانند با خرید و فعال‌سازی این بسته و تنها با پرداخت ۲۰ هزار تومان به مدت ۳۰ روز از ۲۰ گیگابایت اینترنت شبانه بهره‌مند شوند.

همچنین مشترکین سیم‌کارت‌ دیتای رایتل می‌توانند با خرید و فعال‌سازی بسته های اینترنت شبانه ویژه یلدا و تنها با پرداخت ۵ هزار تومان به مدت ۳۰ روز از ۴ گیگابایت اینترنت شبانه  بهره‌مند شوند.

علاقه مندان برای خرید بسته های مذکور می توانند از طریق وب سایت رایتل / صفحه خرید بسته یا شماره گیری کد دستوری #۱۴*۳*۱*۱*۱۴۲* (برای مشترکین دایمی و اعتباری) نسبت به خرید این بسته ها اقدام کنند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ