شرایط ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو

0

شرایط ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو

به اطلاع متقاضیان محترم خرید خودروهای سواری می‌رساند، سامانه یکپارچه تخصیص اینترنتی خودرو از روز یکشنبه مورخ ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ از ساعت ۱۲ ظهر به آدرس sale.iranecar.com در دسترس عموم مردم قرار خواهد گرفت.

متقاضیان طی روزهای یکشنبه و دوشنبه ۲۵ و ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱، قادر خواهند بود از بخشنامه‌های مختلف تخصیص خودرو که توسط کلیه شرکت‌های خودروسازی ارائه شده است، مطلع شوند. از روز سه‌شنبه مورخ ۲۷ اردیبهشت راس ساعت ۹ صبح نیز امکان ثبت‌نام در سامانه فراهم خواهد شد.

در اولین دوره تخصیص خودرو در سامانه یکپارچه، بازه زمانی یک هفته‌ای جهت ثبت‌نام متقاضیان در نظر گرفته شده است که تقدم یا تاخر زمان ثبت‌نام هیچ تاثیری بر قرعه‌کشی و شانس برنده شدن نخواهد داشت. مراسم قرعه‌کشی تحت نظارت سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان انجام می‌شود.

اعلام محدودیت های جدید ارائه شده برای قرعه کشی خودرو

🔻محدودیت های جدید برای ثبت نام در طرح قرعه کشی خودروها از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان در سایت ایرانی کار (sale.iranecar.com/public/home) اعلام شد.

▪️انطباق همزمان کارت ملی، گواهینامه، حساب بانکی و سیم کارت به نام شخص متقاضی برای ثبت نام

▪️کد ملی (هر کدملی یک خودرو)

▪️سن (بالای ۱۸ سال)

▪️برای کلیه طرح های تا اطلاع ثانوی، محدودیت فاصله زمانی آخرین خرید، از سایر خودروسازها (۴۸ ماهه) ملاک می‌باشد.

▪️تبصره: در صورت اتصال به سامانه برخط راهور ناجا به سامانه فروش خودروسازان (صرفا برای فروش فوق العاده یا فوری) نداشتن پلاک فعال انتظامی ملاک قرار خواهد گرفت.

▪️دارا بودن گواهینامه رانندگی خودرو

▪️عدم امکان صلح در قراردادهای فروش

▪️صحت سنجی مندرجات سجلی و پستی بر اساس سامانه امتا

▪️غیرفعال نمودن گارانتی خودرو پس از ۵ ماه و ۱۰۰۰۰ کیلومتر از تاریخ تحویل در صورت عدم مراجعه برای سرویس اولیه.

▪️توجه به آدرس درگاه پرداخت اینترنتی و اطمینان از اینکه آدرس آن، صرفاً و بدون هیچ حرف یا علامت اضافه و کم، با کلمهhttps شروع و صرفاً با عبارت .shaparak.ir به پایان می‌رسد.

▪️درصورت ثبت نام و برنده شدن در قرعه‌کشی و عدم واریز وجه تا ۲ دوره نمی‌توان در طرح های فروش بعدی شرکت نماید.

▪️از آنجا که به منظور شفاف سازی زنجیره نقل و انتقالات خودرو و جزییات معاملات آن؛ کلیه اطلاعات سامانه یکپارچه تخصیص خودرو مطابق تبصره ۴ آیین نامه اجرایی ماده ۱۴ الحاقی قانون مبارزه با پولشویی در اختیار سامانه جامع تجارت، قرار می گیرد؛ اینجانب با علم به کلیه مسولیتهای مترتب بر انجام این معامله بر فرد ثبت نام کننده مطابق مشخصات مندرج در سامانه فروش؛ اقدام به ثبت نام می نمایم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ