رقابت کثیف برای برنده شدن در یک مزایده + عکس

0

مرد مهندسی که برای از بین بردن رقیب کاری خود، منشی شرکت او را به بهانه ازدواج فریب داده و اطلاعات کاری آنجارا دزدیده بود، از سوی پلیس فتای استان خراسان رضوی دستگیرشد.

همسریابی فریب دختر جوان شوهر یابی حوادث مشهد اخبار مشهد اخبار حوادث

 اوایل مهر امسال مدیر یک شرکت که در زمینه خدمات اینترنتی فعالیت داشت متوجه شد اطلاعات محرمانه فعالیت های کاری اش و نیز مشخصات مزایده ای که قرار است در آن شرکت کند به سرقت رفته است بنابراین با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی موضوع را اطلاع داد و برای دستگیری فرد خاطی کمک خواست.

در پی این شکایت و تشکیل پرونده قضایی به دستور سرهنگ سید محسن عرفانی، رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی تحقیقات کارآگاهان برای دستگیری متهم اینترنتی آغاز شد تا این که چند روز پیش ماموران فتا ردپای دختر بیست و هشت ساله ای را که از کارکنان شرکت شاکی بود، به دست آوردند.

وی دستگیر و به پلیس فتا منتقل شد و در بازجویی به جرمش اعتراف کرد و گفت: منشی شرکت شاکی هستم. چندی پیش با مرد مهندسی آشنا شدم و تصمیم به ازدواج با هم گرفتیم. اما او از من خواست با نفوذ به پست الکترونیکی مدیر شرکتمان اطلاعات کاری وی را به دست بیاورم و تحویل دهم تا وی بتواند شرکتی همانند شرکت کارفرمایم راه اندازی کند و با هم آن را اداره کنیم.

متهم اضافه کرد: طبق خواسته او عمل کردم اما پس از آن که او اطلاعات را به دست آورد از ازدواج با من خودداری کرده و متواری شد.

در پی اظهارات دختر جوان و به دست آمدن تصاویر رایانه ای از متهم فراری، او تحت تعقیب قرار گرفت و ردپای وی در یکی از شرکت هایی که در زمینه خدمات اینترنتی فعالیت داشت، به دست آمد و او دستگیرشد.

مرد متهـم با انتقال به پلیس فتا و در بازجویی ادعا کرد با دختر جوان ـ متهم ـ آشنایی ندارد و گفته هایش دروغ است اما در ادامه تحقیقات اعتراف کرد یکی از مهندسان شرکتی بوده که در زمینه کاری با شاکی رقابت داشته است.

وی درباره انگیزه اش گفت: مدتی بود که شرکتمان با شرکت شاکی رقابت می کرد. او توانسته بود قراردادهای خوبی برای ارائه خدمات به سازمان ها و اداره های مختلف منعقد کند و سود خوبی نیز نصیبش شود. همچنین این شرکت بزودی در صدد عقد قرارداد دیگری در زمینه خدمات اینترنتی بود و در قبال عقد قرارداد کاری ۸۰۰میلیون تومان نصیبش می شد بنابراین با فریب منشی شرکت رقیب دست به این کار زدم.

با صدور قرار قانونی برای متهمان تحقیقات تکمیلی از آنها ادامه دارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ