دستگیری سارق دستبند مرحوم ناصر حجازی

0

ساتین نیوز: ۳نفر از مجرمانی که در تازه‌ترین طرح کاشف دستگیر شده‌اند، یکی از سرقت‌های عجیب پایتخت را رقم زده‌اند. آنها دستبند مرحوم ناصر حجازی، فوتبالیست مطرح کشورمان را دزدیدند تا با فروش آن به پول برسند. اما این سرقت عجیب چطور اتفاق افتاد؟

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساتین نیوز به نقل از همشهری آنلاین، ماجرا از این قرار بود که ۲نفر از پیشکسوتان فوتبال به نام های محسن تهرانی و جعفرمختاری فرد، از دو سه سال قبل برای کمک به معتادان بستری شده در کمپ ترک اعتیاد و روحیه دادن به آنها به این کمپ در نزدیکی خانه شان می رفتند، تا اینکه مدتی قبل حادثه ای برایشان رخ داد و آنها را راهی بیمارستان کرد.

محسن تهرانی که دیروز در در محوطه پلیس آگاهی تهران حضور داشت، درباره این اتفاق گفت: رئیس کمپ از دوستانم بود و من به همراه دوست عزیزم جعفر مختاری فرد هرازگاهی به آنجا می رفتیم و کمک می کردیم که آخرین بار وقتی در آنجا بودیم برایمان شربت آوردند اما پس از نوشیدن آن از هوش رفتیم. روز بعد که به هوش آمدیم، متوجه شدیم که سارقان، گوشی موبایل، گردنبند طلایمان، ۱۲میلیون تومان پول از کارت عابر بانکم و دستبند مرحوم ناصر حجازی که به من هدیه داده بود را سرقت کرده اند. آنجا بود که فهمیدیم ۳نفر از افرادی که در کمپ بودند سرقت را اجرا کرده و متواری شده اند.
پیشکسوت فوتبال پس از آنکه ماجرا را توضیح می دهد به متهمان دستگیر شده اشاره می کند و می گوید: خوشبختانه پلیس خیلی زود این سارقان را دستگیر کرد و دستبند یادگاری ناصرحجازی به من برگردانده شد. متهمان با دیدن پیشکسوت فوتبال، از خجالت سرشان را پایین می اندازند و یکی از آنها که حدود ۲۹سال سن دارد.در گفت وگو با همشهری جزئیات سرقتی که انجام داده اند را شرح می دهد.از قبل خبر داشتید که آن دستبند، متعلق به ناصر حجازی بوده است؟
یک جورایی بله. ۲پیشکسوتی که از آنها سرقت کردیم بارها به کمپ آمده بودند و میان صحبت ‍ های شان شنیده بودیم که یکی از آنها دستبند آن خدا بیامرز را به یادگاری گرفته است. فکر می کردیم اگر آن را سرقت کنیم، خیلی قیمتی و ارزشمند است، چون اسم ناصر حجازی روی آن است.پس چرا آن را نفروختید؟
چون فرصت نکردیم. وسایل سرقتی را باهم تقسیم کردیم و می خواستیم مشتری خوب برای دستبند پیدا کنیم اما پلیس خیلی زود دستگیرمان کرد.از روز حادثه بگو. چطور نقشه سرقت را اجرا کردید؟
من اعتیاد دارم و در کمپ بستری هستم. البته در آنجا کار هم می کنم و از قبل تصمیم گرفتیم این بار که ۲پیشکسوت فوتبال رسیدند نقشه را عملی کنیم. روز حادثه رئیس کمپ نبود و با هماهنگی جانشین کمپ، نقشه را عملی کردیم؛ داخل آبمیوه آنها داروی بی هوشی ریختیم و زمانی که آنها بی هوش شدند وسایلشان را سرقت کردیم.فکر نمی کردید با این نقشه ای که کشیده اید، خیلی زود لو می روید؟
یک آدم معتاد، فکرش درست کار نمی کند اگر فکر می کردیم به این سرعت دستگیر می شویم که نقشه را عملی نمی کردیم.چه شد که معتاد شدی؟
شکست عشقی خوردم و بعد از جدایی، دوستانم دورم را گرفتند و گفتند برای فراموش کردن عشق از دست رفته ات مواد مصرف کن. من هم گرفتار مواد شدم و زندگی ام را با دستان خودم نابود کردم.

زمین لرزه شش ریشتری در ترکیه

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ