یکشنبه ۲ بهمن تعطیل است یا نه (مدارس و ادارات)

1

یکشنبه ۲ بهمن تعطیل است یا نه ، یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ تعطیل است ، آیا مدارس فردا یکشنبه دوم ۲ بهمن ۱۴۰۱ تعطیل است ، یکشنبه ۲ بهمن مدارس تهران تعطیل است ، یکشنبه ۲ بهمن مدارس اصفهان تعطیل است ، یکشنبه ۲ بهمن مدارس کرج تعطیل است ، ایا یکشنبه ۲ بهمن تعطیل است

فردا یکشنبه ۲ بهمن تعطیل است یا نه

با توجه به آلودگی هوا در کلانشهرها و بارش برف، پیش بینی می شود مدارس در روز یکشنبه ۱۸ دی ماه هم مجدد به دلیل آلودگی هوا تعطیل اعلام شود.

در صورتیکه مدارس هر استانی تعطیل اعلام شود در این بسته خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

فردا تعطیل است یا نه آیا فردا مدارس تعطیل است

با تداوم آلودگی هوای پایتخت و با توجه به شرایط، این امکان وجود دارد که عصر امروز جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا تشیکل و در ارتباط با تعطیلی مدارس تصمیم‌گیری شود.

باتوجه شرایط هوای تهران و افزایش آلایندگی و عدم تاثیر بارش برف و باران در روز گذشته بر روی کیفیت هوای پایتخت، این امکان وجود دارد که عصر امروز جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تشکیل و در خصوص تعطیلی مدارس و حتی دانشگاه‌ها برای فردا تصمیم گیری کنند.

وضعیت آلودگی هوا شهرها فردا

آلودگی هوای کلان‌شهرها تا ۴ روز آینده

در برخی نقاط نوار شرقی کشور وزش باد به نسبت شدید خواهیم داشت که ممکن است با خیزش گرد و خاک هم همراه باشد.
در جنوب فارس و بوشهر و برخی نقاط استان‌های ساحلی خزر افزایش ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.
در چهار روز آینده ماندگاری هوای سرد در اغلب نقاط کشور ادامه دارد و این موجب افزایش آلاینده‌های جوی و آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت می‌شود.

شاخص آلودگی استان البرز با روند صعودی و پیشبینی شده به ۱۷۰ رسید و تهران با روند نزولی به ۱۴۷ رسید

باتوجه به اینکه شاخص ۲۴ ساعت گذشته آلودگی هوای تهران در وضعیت قرمز و ناسالم برای تمام گروه‌ها بوده است و پیش‌بینی شده در صورت عدم مهار آلودگی این شاخص فردا بسیار ناسالم«بالای۲۰۰»خواهد شد،کمیته اضطرار آلودگی هوا پایتخت تا ساعاتی دیگر تشکیل جلسه میدهد.

آیا یکشنبه ۲ بهمن مدارس تعطیل است؟

باید منتظر ماند تا اطلاعیه رسمی بر مبنی تصمیم کمیته اضطرار آلودگی هوا و آموزش و پرورش و استانداری ها صادر بشود.

تعطیلی‌مدارس استان های تهران، البرز، اصفهان، تبریز، ارومیه و سایر شهرهای ایران به خاطر آلودگی هوا و یا بارش سنگین برف و یا برودت سرمای یخبندان از کمیته اضطرار آلودگی هوا و از طرف آموزش و پرورش و از استانداری ها صادر می شود.

تعطیلی احتمالی یکشنبه ۲ بهمن به خاطر آلودگی هوا

خانواده ها پس از شنیدن تعطیلی یک هفته ای قبل و تعطیلی روز شنبه اول بهمن به خاطر آلودگی هوا یا بارش سنگین برف و یا برودت سرمای یخبندان حالا منتظر هستند تا ببینید آیا احتمال دارد که روز یکشنبه ۲ بهمن به خاطر آلودگی هوا مدارس و دانشگاه ها تعطیل بشوند یا خیر؟

هر لحظه که مدارس در روز یکشنبه ۲ بهمن به طور رسمی تعطیل شد ما هم همین جا اطلاعیه ها رو به روزرسانی خواهیم کرد

کدام مدارس فردا یکشنبه ۱بهمن تعطیل هستند؟

هر لحظه که اطلاعیه ای درباره تعطیلی مدارس روز یکشنبه به دست ما برسد حتما در این قسمت گذاشته خواهد شد.

اصفهان

طبق اعلام کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان کلیه دانشگاه‌ها، مدارس و مراکز آموزشی در شهرستان‌های اصفهان، فلاورجان، خمینی‌شهر، برخوار، مبارکه، لنجان و نیز بخش‌های مرکزی شهرستان‌های شاهین‌شهر و نجف‌آباد و شهر سجزی فردا یکشنبه غیرحضوری است و امتحانات دانشگاه‌ها مطابق برنامه قبلی کماکان برگزار خواهد شد.

امتحانات نوبت اول مدارس اصفهان لغو شد

بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش: امتحانات نوبت اول در شهرستان‌های اصفهان، فلاورجان، خمینی‌شهر، برخوار، مبارکه، لنجان و نیز بخش‌های مرکزی شهرستان‌های شاهین‌شهر و نجف‌آباد و شهر سجزی فردا یکشنبه دوم دیماه ۱۴۰۱ لغو می‌باشد

مدارس البرز

بنابر اطلاعیه استانداری البرز؛ با توجه به غلظت آلاینده ها، فردا ۱۴۰۱/۱۱/۲ تمامی مقاطع تحصیلی استان البرز (دولتی و غیردولتی) فردا به صورت مجازی و در بستر شاد فعالیت خواهد کرد. / همچنین تمامی کودکستان ها (مهدهای کودک و پیش دبستانی ها) و آموزشگاه های آزاد تعطیل خواهد بود.

قابل ذکر است؛ آزمون مرحله اول المپیادهای علمی، شامل اطلاعیه استانداری مبنی بر مجازی شدن مدارس نیست و این آزمون در استان البرز هم زمان با سراسر کشور برگزار خواهد شد.

تهران

تمامی مقاطع تحصیلی استان‌ تهران و دانشگاه‌ها فردا یکشنبه غیرحضوری شد

براساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوا، روز یکشنبه دوم بهمن ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و فعالیت آموزشی کلیه مدارس و دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.
همچنین طرح زوج و فرد برای روز یکشنبه دوم بهمن ماه از درب منزل اجرا خواهد شد. فروش روزانه مجوز طرح ترافیک نیز برای روز یکشنبه از سوی شهرداری تهران ممنوع است.

استان کرمانشاه

مدیرکل مدیریت استانداری کرمانشاه: فعالیت تمام مقاطع تحصیلی مدارس هشت شهرستان استان شامل مدارس نوبت صبح شهرستان‌های کرمانشاه، هرسین، صحنه، پاوه، روانسر، جوانرود، اسلام آباد غرب و دالاهو به دلیل سرمای هوا در روز یکشنبه با تاخیر ۲ ساعته آغاز خواهد شد.

فردا مدارس نوبت صبح شهرستان‌های کنگاور و سنقر و کلیایی تعطیل و به صورت غیرحضوری است.

تأخیر و تعطیلی مدارس استان شامل شهرستان‌های گیلانغرب، سرپل‌ذهاب، قصرشیرین و ثلاث باباجانی نمی‌شود و فعالیت مدارس در این چهار شهرستان به روال عادی خواهد بود.

مدارس خراسان شمالی

سر پرست اداره کل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی: با هدف مدیریت انرژی، فردا یکشنبه فعالیت مدارس شهری همچنان غیر حضوری و در بستر شاد ادامه خواهد داشت. همه مدارس روستایی حضوری تشکیل می‌شوند و فعالیت دستگاه‌ها و ادارات از ساعت ۹:۳۰ تا پایان وقت اداری انجام می‌شود.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

1 نظر
  1. /: می گوید

    من نمیفهمم چرا زودتر اعلام نمیکنید بابا کارداریم، درس داریم زودتر اعلام کنید چرا انقدر طولش میدید دارید چه غلطی میکنید این چه سیاستیه؟؟؟!