خانه / حوادث / اعدام برای قاتل کثیف / او به خانه زن شوهردار رفت و آمد داشت تا اینکه!

اعدام برای قاتل کثیف / او به خانه زن شوهردار رفت و آمد داشت تا اینکه!

مرد جوان که در چهلمین روز تولد دومین فرزندش یک مادر و دختر ۳ساله اش را قربانی جنایت کرده بود دیروز با حکم قضایی به دو بار قصاص محکوم شد.

ظهر یکم بهمن ماه سال ۹۲ یک زن میانسال با آتش نشانی تماس گرفت و کمک خواست.

زن شوهردار و دوست پسر رابطه جنسی با زن شوهردار داستان واقعی داستان خیانت همسر خیانت زن متاهل خیانت به شوهر چگونه یک زن شوهردار را عاشق خود کنیم اعدام در ایران اخبار اعدام

وی با اعلام آتش سوزی گفت: در طبقه دوم آپارتمانمان یک زوج به همراه دختر سه ساله شان یلدا زندگی می کنند. امروز مرد همسایه که راننده کامیون است و برای کار به اهواز رفته بود با خانه ام تماس گرفت و گفت از صبح زود هر چه با خانه شان تماس می گیرد کسی پاسخ نمی دهد. مرد همسایه گفت نگران همسر و فرزنش شده و از من خواست تا مقابل در خانه شان بروم.من مقابل در رفتم اما زن همسایه در خانه را باز نکرد. از داخل خانه بوی شدید گاز به مشام می رسد و من نگران زن همسایه و فرزندش هستم.

به دنبال تماس این زن و با هماهنگی با پلیس، آتش نشانان به خانه مورد نظر در خیابان زم زم رفتند و در خانه را شکستند .آنها با جنازه زن ۲۳ساله به نام سهیلا و دختر سه ساله اش یلدا روبه رو شدند. شیر گاز بریده شده و شواهد نشان می داد این مادر و دختر قربانی گاز گرفتگی شده اند.

در حالی که فرضیه بریدگی عمدی شیلنگ گاز قوت گرفته بود روشن شد به خانه این زن دستبرد زده شده و پول نقد و طلاهایی به ارزش شش میلیون تومان دزدیده شده است.

وقتی پزشکی قانونی در گزارشی علت مرگ مادر و دختر خردسال را خفگی اعلام کرد پرونده رنگ و بوی جنایی به خود گرفت و تحقیقات پلیسی آغاز شد.

همسر سهیلا  در بازجویی ها گفت: برای کار با کامیونم به اهواز رفته بودم اما وقتی با خانه تماس گرفتم و همسرم پاسخ نداد نگران شدم و از زن همسایه کمک خواستم. پلیس در نخستین گام از بازجویی ها به اختلاف های دنباله دار مصطفی و سهیلا پی برد به این ترتیب مصطفی به عنوان نخستین مظنون جنایت بازداشت شد. اما در ردیابی تلفن همراه وی مشخص شد این مرد هنگام کشته شدن همسر و فرزندش در جنوب کشور بوده است. پلیس با بررسی تماس های تلفنی سهیلا به رابطه پنهانی او با یک مرد غریبه به نام مصطفی پی برد و این مرد ۳۱ساله را که آشپز بود شناسایی کرد.مصطفی به محل نامعلومی گریخته بود که پلیس شش ماه بعد از جنایت رد وی را در لوشان مازندران یافت و وی را بازداشت کرد.

مصطفی به قتل اعتراف کرد و گفت: مدتی بود با سهیلا آشنا شده بودم. او می گفت همسرش مدام در سفر است و آنها رابطه خوبی با هم ندارند. سهیلا همیشه در غیاب همسرش با من تماس می گرفت تا به دیدنش بروم.من خودم هم همسر و فرزند دارم. فرزند دومم چهل روزه بود که به دیدن سهیلا رفتم. سهیلا در حال ارسال پیامک بود که از او خواستم تا گوشی اش را به من بدهد. مدتی بود به ارتباط های او مشکوک شده بودم اما مقاومت کرد. به همین خاطر با هم درگیر شدیم. من که عصبانی شده بودم او را با پتو خفه کردم. همان موقع دختر سهیلا به نام یلدا که خواب بود بیدار شد و شروع به گریه کرد. من از ترسم او را هم با روسری خفه کردم. وقتی به خودم آمدم که کار از کار گذشته بود. بالای جنازه های مادر و دختر تا صبح گریه کردم.من برای اینکه پلیس را گمراه کنم پول و طلاهای سهیلا را دزدیدم و شیر گاز آشپزخانه را بریدم .

به دنبال اعتراف های مردجوان و بازسازی صحنه جرم برای وی کیفرخواست صادر شد .به این ترتیب مصطفی در شعبه دهم دادگاه کیفری یک استان تهران در حالی پای میز محاکمه ایستاد که قبلا پدر یلدا برای وی حکم قصاص خواسته بود.

در آن جلسه پدر و مادر سهیلا در برای قاتل دخترشان حکم قصاص خواستند.

وقتی مصطفی روبه روی قضات ایستاد گفت: من شرمنده پدر و مادر سهیلا هستم و نمی خواهم درباره قتل حرفی بزنم.

این متهم به سوالات قضات دادگاه پاسخ نداد و فقط گفت که شرمنده است.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و سرانجام دیروز مصطفی را به دو بار قصاص محکوم کرد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*