خانه / آخرین اخبار / ماجرای بازداشت بازیگر خنده بازار + عکس

ماجرای بازداشت بازیگر خنده بازار + عکس

سامان گوران در گفتگویی کوتاه ، از بازداشت یک هفته ای خودش پرده برداشته است.

همسر سامان گوران عکس جدید بازیگران بیوگرافی سامان گوران بازداشت بازیگر

وی به جوانان امروز گفته: در دوران خدمت سربازی، صدای فرمانده مان را آنقدر دقیق تقلید می کردم که هیچ کس متوجه نمی شد من به جای او صحبت می کنم.

چند ماه بود که با صدای فرمانده پادگان، به نگهبانی دژبانی تلفن می زدم و می گفتم آقای گوران از دوستان است و می تواند زودتر برود. دفتر چه مرخصی اش هم امضا نمی خواهد! نگهبان دژبانی هم می گفت چشم حاج آقا!

همسر سامان گوران عکس جدید بازیگران بیوگرافی سامان گوران بازداشت بازیگر

دو سه ماه به این منوال گذشت تا اینکه یک روز بعد از اینکه به دژبان زنگ زدم و گوشی را گذاشتم. فورا ساکم را برداشتم تا به خانه بروم. همین که خواستم از درب پادگان خارج شوم، فرمانده پادگان از درب دژبانی وارد شد. نگهبان با دیدن من و فرمانده پادگان، که از بیرون می آمد چشمهایش چهار تا شد! قبل از اینکه زنجیر ورودی را شل کند به فرمانده پادگان گفت: “قربان، شما همین چند دقیقه پیش از داخل دفترتان با دژبانی تماس گرفتید و فرمودید سرباز گوران می تواند به مرخصی برود؛ اما الان از بیرون پادگان تشریف می آورید؟!”

فرمانده من را خواست و متوجه شد که بارها با تقلید صدای او برای خودم مرخصی صادر کرده ام. آن روز به خاطر این کار تنبیه شدم.

چند هفته هم در پادگان بازداشت بودم! به تلافی آن همه مدت که برای خودم مرخصی صادر کرده بودم، به جای بقیه سربازان تنبیه شدم و نگهبانی دادم!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*