خانه / اخبار داغ / طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان! +عکس

طلاق رامبد جوان از سحر دولتشاهی و ازدواج با نگار جواهریان! +عکس

همسران رامبد جوان ،نگار جواهریان ،سحر دولتشاهی و ماندانا روحی

ظاهرا شایعات در مورد رامبد جوان و نگار جواهریان رنگ حقیقت دارد. پس از اینکه رامبد جوان با نگار جواهریان وارد رابطه شد، همسر او سحر از وی درخواست جدایی کرد. ظاهراً نگار و رامبد  رسماً با یکدیگر ازدواج کرده اند و در انظار عمومی با هم دیده می‌شوند!

همسر نگار جواهریان همسر سحر دولتشاهی همسر رامبد جوان طلاق سحر دولتشاهی طلاق رامبد جوان بیوگرافی ماندانا روحی اینستاگرام رامبد جوان

پس از جدایی رامبد جوان از همسر سابقش سحر دولتشاهی ، این اولین عکس رامبد جوان با همسرش نگار جواهریان هست که در محافل عمومی انداخته شده است

همسر نگار جواهریان همسر سحر دولتشاهی همسر رامبد جوان طلاق سحر دولتشاهی طلاق رامبد جوان بیوگرافی ماندانا روحی اینستاگرام رامبد جوان

شبکه های اجتماعی علاوه بر جذابیت و خاصیت سرگرم کنندگی که دارند خیلی اوقات درد سر ساز هم می شوند. این موضوع برای افراد عادی شاید آنقدرها هم بغرنج نباشد اما وقتی پای هنرمندان و چهره های مطرح به میان می آید ماجرا فرق می کند. کافی است هنرمندی که قرار است عکس یا نوشته ای را در یکی از این شبکه ها به اشتراک بگذارد کمی بی دقتی کند تا کلی حرف و حدیث برایش به وجود بیاورند. البته گاهی اوقات هم این حرف و حدیث ها رنگ و بوی واقعی به خود می گیرند و به واقعیت تبدیل می شوند. شاید اینجا باشد که مثال تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها مصداق درستی پیدا می کند.

 

بعد از انتشار عکس های پی در پی رامبد جوان با نگار جواهریان و بدون حضور همسرش سحر دولتشاهی بود که شایعاتی درباره جدایی این زوج بازیگر دهان به دهان چرخید.

همسر نگار جواهریان همسر سحر دولتشاهی همسر رامبد جوان طلاق سحر دولتشاهی طلاق رامبد جوان بیوگرافی ماندانا روحی اینستاگرام رامبد جوان

هر کدام از این بازیگران در شبکه های اجتماعی صفحه ای اختصاصی دارند و مخاطبان و طرفداران آنها نظرات مختلفی را با انها به اشتراک می گذارند. خیلی وقت بود که سحر دولتشاهی عکسی با همسرش رامبد جوان نگذاشته بود و همین علامت سوال بزرگی برای پیگیران این ماجرا بود. شنیده ها حکایت از جدایی این دو بازیگر داشت و سایت های مختلفی هم این خبر را منتشر کردند. گرچه تا کنون هیچ خبر رسمی مبنی بر ازدواج جوان با جواهریان منتشر نشده اما آنها در محافل مختلفی با یکدیگر دیده شدند.

دولتشاهی که به دلیل جدایی از همسر سابقش رامبد جوان سال ۹۳ را در تنهایی و البته پرکاری در عرصه بازیگری دنبال کرده در گفتگو با محمدصادق شایسته درباره این تنهایی بیان می دارد:
سال ۹۳ در عین حال که سال شلوغی برایم بود در تنهایی لذت بخشی هم سپری شد نه فقط به عنوان بازیگر که در خیلی جهات هم رشد داشتم.
یک رهایی جالب
وی ادامه می دهد: سال ۹۳ هم شیرینی برایم داشت و هم یک رهایی جالبی برایم بود.امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد. سحر دولتشاهی برای سال جدید هم چنین آرزویی دارد: برای سال ۹۴ و همه سالهایی که می آیند هم امیدوارم مهر بیشتری وجود داشته باشد و هم از طرف من نسبت به اطرافیانم و از طرف آنها نسبت به من.
 همسر نگار جواهریان همسر سحر دولتشاهی همسر رامبد جوان طلاق سحر دولتشاهی طلاق رامبد جوان بیوگرافی ماندانا روحی اینستاگرام رامبد جوان

بعد از حرف و حدیث های زیادی که پیرامون ازدواج رامبد جوان مجری مشهور خندوانه با نگار جواهریان بازیگر زن وجود داشت ، این بار تیر ۹۴ یک سایت خبری سینمایی به صراحت از این ازدواج می گوید و چگونه آنها با یکدیگر آشنا شدند .

نگار جواهریان بازیگر زن که در ماههای اخیر بعنوان همسر رامبد جوان هم شناخته می شود در کنار بازی در سینما سابقه فعالیت در تلویزیون و تئاتر را هم داشته است.

 

این توضیحات جواهریان در حالی بیان شده که بدانیم در جریان نمایش “دیوار چهارم” بود که میان وی و رامبد جوان آشنایی شکل گرفت و همین آشنایی به ازدواج انجامید.

و در سایت رسمی سحر دولتشاهی آمده است :

سحر دولتشاهی در یک نگاه
نام: سحر
شهرت: دولتشاهی
تاریخ تولد: ۱۶ مهر ۱۳۵۸
محل تولد و سکونت: تهران
تحصیلات: لیسانس ادبیات نمایشی – لیسانس مترجمی فرانسه
رشته تحصیلی (متوسطه): ریاضی و فیزیک (دبیرستان شهید مهدوی)
شغل:
بازیگر و مترجم
وضعیت تأهل: مجرد
خواهر یا برادر: یک برادر و یک خواهر
اولین فیلم سینمایی: فرزند صبح
اولین مجموعه تلویزیونی: کتابفروشی هدهد
اولین تئاتر: نیمروز خواب‌آلود

همسر نگار جواهریان همسر سحر دولتشاهی همسر رامبد جوان طلاق سحر دولتشاهی طلاق رامبد جوان بیوگرافی ماندانا روحی اینستاگرام رامبد جوان

و

نگار جواهریان ( متولد ۲۲ دی ۱۳۶۱ در تهران) بازیگر سینما ، تلویزیون و تئاتر ایران است. او در بیست و هشتمین جشنواره فیلم فجر موفق به دریافت جایزه سیمرغ بلورین در رشته بهترین بازیگر نقش اول زن برای فیلم طلا و مس شد.وی در چهاردهمین جشن خانه سینما نیز برای فیلم طلا و مس تندیس بهترین بازیگر زن نقش اول را دریافت کرد.

همسر نگار جواهریان همسر سحر دولتشاهی همسر رامبد جوان طلاق سحر دولتشاهی طلاق رامبد جوان بیوگرافی ماندانا روحی اینستاگرام رامبد جوان

رامبد جوان در اول دی ماه سال ۱۳۵۰ از خانواده‌ای سنتی در تهران با اصالت آذری متولد شد. او در یک برنامه رادیویی در مورد انتخاب اسمش گفته بود که  بچه دوم و بچه آخر خانواده است و خواهرش پوپک هفت و نیم سال از او بزرگتر است.  او گفته رامبد یعنی فرشته صلح و آرامش و این اسم انتخاب خواهرش بوده است.

همسر نگار جواهریان همسر سحر دولتشاهی همسر رامبد جوان طلاق سحر دولتشاهی طلاق رامبد جوان بیوگرافی ماندانا روحی اینستاگرام رامبد جوان

رامبد جوان در دهه هفتاد با ماندانا روحی ازدواج می کند. همسرش هم مانند او هنرمند بوده و البته سروصدای ازدواج آنها زیاد به اطرافیان نمی رسد. نکته جالب در مورد ازدواج اول رامبد جوان این است که سیدمحمد خاتمی رئیس جمهور وقت ایران آنها را پای سفره عقد نشانده و برایشان خطبه را جاری می کند. در هر حال تنها چند سال بعد این ازدواج به بن بست رسیده و این دو از هم جدا می شوند. چند سال بعد و در ۳۶ سالگی دوباره به فکر ازدواج می افتد.

همسر نگار جواهریان همسر سحر دولتشاهی همسر رامبد جوان طلاق سحر دولتشاهی طلاق رامبد جوان بیوگرافی ماندانا روحی اینستاگرام رامبد جوان

اینبار همسر او سحر دولتشاهی است که ماجرای آشنایی آنها به صحنه تئاتر برمی گردد. دولتشاهی چند سال در گروه تئاتر پسیانی کار می کرد و از آنجایی که با پسیانی و خانواده پسیانی دوست بوده است آنجا به واسطه آن ها سحر را دیده است و از او خوشش آمده است.پس از آن این دو با هم ازدوج می کنند .

سحر دولتشاهی متولد روز دوشنبه ۱۶ مهر ۱۳۵۸ در تهران، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. او فارغ‌التحصیل رشته‌های ادبیات نمایشی و مترجمی زبان فرانسه می‌باشد. بازی در فیلم طلا و مس به کارگردانی همایون اسعدیان در سال ۱۳۸۸ برایش کاندیداتوری جایزه بهترین بازیگر نقش دوم زن از چهاردهمین جشن خانه سینما را در پی داشته است.

رامبد جوان فیلمها و نمایشهای تلویزیونی

رامبد جوان در ۲۷ اسفند ۱۳۸۷ با سحر دولتشاهی ازدواج کرد و در ۱۳۹۳ از وی جدا شد. او دو سال بعد با نگار جواهریان ازدواج کرد. لازم است ذکر شود جشن مراسم ازدواج این دو هنرمند در کشور یونان برگزار شد.

کارگردانی

وی کارگردانی چهار مجموعه تلویزیونی به نام‌های گم‌گشته و نشانی و مسافران و توطئه فامیلی را به‌عهده داشته‌است که مجموعه نشانی ایام نوروز ۸۷ از شبکه دو سیما پخش شد. مجموعه گم‌گشته به نویسندگی سید سعید رحمانی و علی‌رضا کاظمی پور نیز در ماه رمضان سال ۱۳۸۰ از سیما پخش شد که با استقبال تماشاگران مواجه شد.

سینما

سالنام فیلمسمتکارگرداناکرانتوضیحات
۱۳۹۵نگارکارگردانرامبد جوان
۱۳۹۲آزادی مشروطبازیگرحسین مهکامسی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر
آذر، شهدخت، پرویز و دیگرانبازیگربهروز افخمی
۱۳۹۱نیکان و بچه غولبازیگررحمان رضایی
گناهکارانبازیگرفرامرز قریبیانسیمرغ بهترین بازیگر مکمل نقش مرد در

۳۱مین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر

۱۳۹۰آزمایشگاهبازیگرحمید امجد
۱۳۸۹دختر شاه پریونبازیگرکامران قدکچیان
دیو و دلبربازیگروحید نیکخواه‌آزاد
۱۳۸۸–۱۳۸۹ورود آقایان ممنوعکارگردانرامبد جوان
۱۳۸۸پسر آدم، دختر حوابازیگر، کارگردانرامبد جوان
۱۳۸۷شبی در تهرانبازیگربهرام کاظمی
۱۳۸۶جعبه موسیقیبازیگرفرزاد مؤتمن
۱۳۸۵زن بدلیبازیگرمهرداد میر فلاح
سوغات فرنگبازیگرکامران قدکچیان
نسل جادوییبازیگرایرج کریمی
۱۳۸۳اسپاگتی در هشت دقیقهبازیگر، کارگردانرامبد جوان
مکسبازیگرسامان مقدم
۱۳۸۲صورتیبازیگرفریدون جیرانی
۱۳۷۹سیندرلابازیگربیژن بیرنگ، مسعود رسام
۱۳۷۸مومیایی ۳بازیگرمحمدرضا هنرمند
۱۳۷۶کمکم کنبازیگررسول ملاقلی‌پور
پشت دیوار شببازیگرمهران تأییدی

تلویزیون

سالنام مجموعهسمتکارگردانشبکهپخش
۱۳۹۵–۱۳۹۳خندوانهکارگردان-مجریرامبد جواننسیم۱۳۹۲–۱۳۹۴
۱۳۹۲پژمانبازیگر مهمان در یک قسمتسروش صحتسه۱۳۹۲
۱۳۹۲کلاه‌قرمزی ۹۲[۱۰]بازیگر مهمانایرج طهماسب۲۱۳۹۲
۱۳۹۱گپکارگردان – مجریرامبد جوانآی فیلم۱۳۹۱
۱۳۹۰ساختمان پزشکانبازیگر مهمان (سه قسمت)سروش صحت۳۱۳۹۰
۱۳۸۹توطئه فامیلیکارگردانرامبد جوان۱۱۳۹۰
۱۳۸۸مسافرانبازیگر، کارگردان۳۱۳۸۸
۱۳۸۷نشانی۲نوروز ۱۳۸۷
۱۳۸۱باغ بلوراین مجموعه نمایش داده نشد
۱۳۸۰گمگشتهکارگردان۳رمضان
۱۳۷۹ولایت عشقبازیگرمهدی فخیم‌زاده۱
۱۳۷۷کت جادوییمحمدحسین لطیفی۳
هتلبازیگر مهمانمرضیه برومند
۱۳۷۶تولدی دیگرنویسنده فیلمنامه اولیهداریوش فرهنگ
در همین حوالینویسنده
سرزمین سبزبازیگربیژن بیرنگ، مسعود رسام
۱۳۷۵خانه سبز
۱۳۷۴–۱۳۷۵نوعی دیگربهروز بقایی
۱۳۷۴فروشگاهاحمد بهبهانی
همسرانبیژن بیرنگ، مسعود رسام
نوروز ۷۴
۱۳۷۳صرفه جویی آب

شبکه نمایش خانگی

سالنام مجموعهسمتکارگردانپخش
۱۳۹۰شام ایرانیبازیگربیژن بیرنگ۱۳۹۰
۱۳۹۳کوچه مرواریدبازیگرسعید سالار زهی۱۳۹۳

جوایز

 • سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر بهمن ۱۳۹۱ برای فیلم گناهکاران
 • بهترین برنامه تلویزیونی در جشن حافظ تیر ۱۳۹۴ برای خندوانه
 • جایزه بهترین کارگردانی دوره بیستم جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را در سال ۱۳۸۴ برای فیلم اسپاگتی در هشت دقیقه
 • اکران شش میلیاردی فیلم ورود آقایان ممنوع، اکران این فیلم در ۲۹ مین جشنواره فجر و انتخاب این فیلم به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین فیلم‌های رمضان سال ۱۳۹۰

 

۹۸۸ دیدگاه

 1. بعزی ها خیلی فزول هستن اخه ازدواج کرده یا نکرده به ما ها چه ربطی داره بیچاره گناه کرده مشهور شده والا

  (1)(0)
 2. آقا کیان هرکس یه نظر و یه سلیقه ای داره این دلیل نمیشه که چون شما از خانوم جواهریان خوشتون میاد همه باید طرفداریشو بکنن و کی ضدش حرف بزنه شما شروع کنی به فحش دادن واقعا مشخصه که تربیت خانوادگی ندارین بعدشم اون الان زن مردمه نچ نچ نچ متاسفم براتون واقعا بچه ای.

  (0)(0)
 3. نیلوفرآبی(رامبدو عشقست)

  به نام خدا

  سلاااااااااااااااااااااااام

  منم تو جمعتون راه میدین عایا؟؟

  (0)(0)
 4. نیلوفرآبی(رامبدو عشقست)

  همون راه ندین بهتره..

  واقعا دارین وقتتونو تلف میکنید..رامبدجان جوان بارها و بارها تو اکثر برنامه های زنده و مصاحبه ها گفته (زندگی شخصی من به کسی مربوط نیییییییست)...حالا به تک تک ادما هیچ ربطی نداره قضایای طلاق و ازدواج رامبدجوان مجری توانمند و عاقل و فهمیده و سنجیده که تاالان بهترین کارا و تصمیمات رو در حوزه هنر گرفته..پس چنین ادمی که انقدر میتونی سطح یه سری چیزایی که فراموش شده بود رو تو تی وی و سینما بالاببره صددرصد میتونه بهترین و مناسب ترین تصمیم رو واسه زندگی مشترک و شخصیش بگیره..
  ...........

  (0)(0)
 5. نیلوفرآبی(رامبدو عشقست)

  و در جواب عزیز ۱۰ساله ای که تازه اومده مثل خودم..

  خودتو از الان درگیییییییر این حرفا و شایعات دیونه کننده نکن عزیزم.

  من سن تو بودم دنبال این چیزای دردناک نبودم..

  بیخیال عزیز..شادباشی

  (0)(0)
 6. نیلوفرآبی(رامبدو عشقست)

  اینم بگم که فکرنکنید چون من طرفدار هزاران اتیشه اقای جوان هستم اینارو گفتم فقط یکم فک کنید نامردی نکنید چقدرها الان اعصابشون با خندوانه اروم شده چقدرها حال خوبشونو به خندوانه و ایده رامبدخان مدیونن؟؟..کاری که اقای جوان شروع کرد بی سااااااااااابقه بود انقدر بد پشتش نگید..
  خدا اون بالاست..از حرفا و توهین هاتون و مسخره کردناتون بترسید..خدا خوشش نمیاد..مواظب باشین دارین چی میگین

  (0)(0)
 7. فک کنم راسنه
  رامبد سحر رو طلاق داده
  سه تا زن داشته واسه همینه همش میخنده

  (0)(0)
 8. من از این چیزا سر در نمیارم ولی خب سحرو خیلی دوس داشتم ول خب زندگی خودشونه دیگه اصن ب من چه/
  سحر خیلی دوست دارم...

  (0)(0)
 9. اگه من هم جای رامبد جوان بودم با سه تا زن با دمم گردو میشکستم.
  ببین چه ادمایی الگوی ما هستن!!!!!!

  (0)(0)
 10. نمیدونم چرا بعضها میگنی توی زندگی دیگران دخالت نکنید وقتی بازیگری یا مجری دیگه متعلق به مردمی و من متاسفم که امثال تو میان و درس اخلاق هم میدن وطوری در مورد خانواده میگن گه ادم شوک میشه

  (0)(0)
 11. اخه رامبد اقاچه خبره سه تازن ؟؟ توی پیری ومعرکه گیری

  (0)(0)
 12. سلام
  خیلی رامبد جوان رو دوست داشتم ولی حالا ازش بیشتر بدم میاد تا اینکه دوسش داشته باشم
  آخه خودش میگه با نگار رابطه داشته که سحر متوجه شده و درخواست طلاق داده..انصافا این "خیــانـــــــــــــــــــــــــــــــــــت" نیسته پس چیه؟؟؟؟؟؟

  (0)(0)
 13. وقتی یه مرد ۲بار ازدواج کرده وهر دوفرار کردند حتما یه اشکالی داره .چرا نگارجواهریان متوجه نشده زندگی ۲ تا دختر مظلوم و خراب کرد.با احساسشون بازی کرد.چرا جواهریان متوجه نیست؟

  (0)(0)
 14. سلام
  بنظرم رامبد دیگه شورش رو در آورده تقریبآ توی همه چی . آخه مرد حسابی شریک زندگی که کفش ولباس نیست هر حا بهترش رو دیدی قبلی رو بذاری کنار و...
  اگ توی برنامه هاشم کمی سنگین تر باشه ارزشش بیشتر میشه خیلی بچه بازی در میاره خلاصه از ما گفتن...

  (0)(0)
 15. حالا واقعا با نگار جواهریان.ازدواج کرده؟؟؟؟!!!البته خیلی بهتر از سحر. .ولی....رامبد خیلی بد سلیقس..حیف این زوجهای هنری که از هم طلاق میگیرن ...ایشالا بهنوش و مهدی پاکدل به پای هم پیر شن من هردوشونو خیلی دوس دارم خیلی با شخصیتن

  (0)(0)
 16. به رامبدجوان چراسر زن اولت هوو آوردی? بعدم طلاقش دادی میگه آخه اون بی استعداد نمی تونست الکی خوش باشه وزور زورکی بخنده!!!!!!!!!!!!!

  (0)(0)
 17. رامید بجای ساختن خندوانه اگه داستان زندگی ... خودش فقط تو تلویزیون تعریف میکرد ، مردم خیلی بیشتر میخندیدن
  ....
  وجدان و اخلاق بینمون تموم شده

  (0)(0)
 18. زیبایی یک چیز کاملا نسبی هستش و اصلا خوب نیس شماها نشستین و میگین سحر خوشگلتره یا نگار؟ بهتر هست که زیبایی درونی افراد رو ببینیم...اینطوری شاید اینهمه طلاق وجود نداشته باشه، نمیشه گفت زندگی رامبد یا نگار و سایر بازیگران ب ما ربطی نداره چون خواه یا ناخواه طرفداران زیادی دارن و احساساتشون با این رفتارها جریحه دار میشه من خودم دیگه با دیدن خندوانه خندم نمیگیره چون همش نمایشه...آقای رامبد وقتی میخوای خندیدن رو ب مردم یاد بدی این رو هم یاد بگیر ک زن وسیله زندگی نیست که هر موقع کهنه شد عوضش کنی!!! چقدر خوب میشد کسی رو برای زندگی انتخاب کنی که یک عمر عاشقش بمونی واز بودن با اون خسته نشی اینجوری درس وفاداری هم دادی همه ما انسانها اگه زخمی روی قلبمون نباشه به راحتی میتونیم بخندیم و نیازی به خندوانه و خندوانه ایها نداریم

  (0)(0)
 19. حالا جالبه رامبد اصلا یه آدمه حسود و عصبی هست برداشته برنامه خندوانه درست کرده معلوم نیست چند میلیارد پول گرفته آدمی که عصبیه چطور میتونه خندان باشه اینا همش برای پوله.بعد برداشته فامیلیشو عوض کرده آخه جوان هم شد فامیلی ...

  (0)(0)
 20. عمویی ها^_^
  پاشین برین زندگی خودتون رو جم کنین. این نظرات کارشناسانه رو اگه در مورد خودتون به کار میبستید الان خیلی آدمای موفق تری بودین. نگار خوشگله یا سحر دردی از شما دوا نمیکنه. آفرین.

  (0)(0)
 21. بابا شما کلاه خودتونو سفت بچسبید، باد نبردش
  بی کارید تو زندگی مردم دخالت میکنید?

  (0)(0)
 22. بعضی هامون همچین میگیم بازیگرا الگوی ما هستن هر کی ندونه میگه چقدر به الگوی سید جواد هاشمی دنبال دین و دیانت رفتن یا به الگوی حسام نواب چند نفرشون حقوقدان شدند یا به الگوی خانم دولتشاهی چندتاشون موفقیتای گوناگون کسب کردن
  بابا این بیچاره ها رو اینقدر قضاوت نکنید
  الگوتون رو برید پیامبر قرار بدید که از غیبت نهی تون کرده

  (0)(0)
 23. ساکت
  رامبد خودش درباره زندگیشش تصمیم میگیره ن شماها
  اون رفته تو تلوزیون واسه خنده شما تلاش میکنه اونوقت شما پشتش هزار جور حرف میزنین
  متاسفم براتون
  رامبد جونم عزیزم دآشی گلم زندگبتو کن فداتشم کاری به اینا نداشته باش
  درضمن به نگارم توهین نشه

  (0)(0)
 24. از وقتی موضوع ازدواج های مکرر رامبد رو متوجه شدم دیگه از خندوانه لذت نمیبرم چون رامبد مجریشه

  (0)(0)
 25. من خودم از اشنا های نزدیکشونم رامبد جوان یه زن داره اونم سحر دولتشاهی
  شماها بیکارین این همه شایعه براکنی میکنین
  اااقای رامبد
  خخخخخخخخخ

  (0)(0)
  • کیان( اسیر نگار جواهریان)

   ای خدا شفات بده بعضیا چه توهماتی میزنن

   رامبد جوان در برنامه ی زنده ی صدا و سیما

   طلاقش رو تایید کرد اونوقت این...............

   (0)(0)
 26. ما که بخیل نیستیم ...!!!!! ایشالا که موفق باشن

  (0)(0)
 27. شما که ادعای کلاس و فرهیختگی داری ، یاد نگرفتی در مورد انسان ها قضاوت نکنی ؟!؟ هر انسانی آزاد هست که با هر کسی دوست داره ازدواج کنه... ازدواج یک انتخاب دو طرقه هست.... زیبایی انسان ها معیاری برای ازدواج یا طلاف نیست.... اخلاق و بسیاری خصوصیات دیگر هم وجود داره که بالاتر از معیار زیبایی قرار میگیرند.

  (0)(0)
 28. کیان (نگار جواهریان قندون جهیزیه)

  اینقدر کیف میکنم این نگار جواهریان ما خار شده رته تو چشم بعضیا بعضی ها

  (0)(0)
  • اخیییی...آق کیان،مثل اینکه تیر عشقشم بدجوری رفته تو قلب شما،خب دست میجنبوندی یه حرکتی میزدی داداش،به خدا اگه ما راجع به شما دو تا نظر میدادیم،والا به خدا!

   (0)(0)
 29. سلام.تمام نظرات و صحبتارو نخوندم ولی خلاصه بگم هر آدمی مسئول کارای خودشه و ما فقط اونارو از رسانه ها دیدیم و شناختی لاحع به اونا نداریم پس دلیلی بر قضاوت نیس.و سعی کنیم به هنرمندا احترام بگذرایم

  (0)(0)
 30. بیچاره جناب خان
  این رامبدی که من می بینم احتمالا تا حالا احلام را هم صیغه کرده.

  (0)(0)
 31. لطفا به هم توهین نکنین،،همه باهم برادر و خواهریم تا وقتی ایرانی هستیم و به غیر ایرانی بهای توهین به ایرانی رو ندادیم،،
  را مبدخان اخلاقی و شرعی و رسمی ازدواج کرده مث همه ما،،.....

  (0)(0)
 32. آقای رامبد جوان

  شما الگو هستید و یک شهروند معمولی نیستید. به عنوان یک الگو از شما می خوام دست از .... بردارید و سعی کنید بیشتر اخلاقیات و آداب عرفی اجتماعی رو رعایت کنید. مطمئنا این رفتار و تصمیمات عجولانه و زننده در زندگی کاری شما بسیار تاثیر منفی خواهد داشت.
  بی تردید زمانی میتونین موفق باشین که روراست باشین و وجدا داشته باشین . ولی جدایی از همسر های موجه سابتون فقط شما رو زیر سوال می بره.

  (0)(0)
 33. آقا کیان شما خیلی زیاده روی میکنی میگیرد نگار خوبه اصلا این طور که میگین نیست به پای سحر دولتشاهی نمی رسه سحر هم خوشگله هم خوش اندام و خوش پوشه و به رامبد عزیز هم میاد
  در ضمن اون عکسی که دست رامبد رو شونه نگاره فتو شاپه

  (0)(0)
  • اون قسمت دست رو که دورش سیاهه واسه اینکه احتمالا پشت صحنه عکس عوض شده حالا ما نادیده میگیریم چرا ایندو اینقدر به هم نزدیکند و بازوی رامبد روی شونه نگاره

   (0)(0)
 34. کیان( اسیر نگار جواهریان)

  مدیر جون جان من این نظرارو تایید نکن

  الآن یه نفر از خارج از کشور بیاد این نظرارو بخونه

  میگه این ایرانیا یه مشت خل و چلن.

  (0)(0)
 35. اخه این نگار چی داره؟؟؟:/ .... بیچاره رامبد‌تو زندگی شخصیش اصلا شانس نیوورد... دلم براش میسوزه !!!! یه دونه زن درست و حسابی براش درنمیاد ???????????????

  (0)(0)
 36. یه نکته جالب خاتمی هرکیو براش عقدشونو خونده آخرش طلاق گرفتن

  (0)(0)
  • ربطی به خاتمی نداره .بخاطر اینه که افرادی که بهش برای عقد کردن مراجعه می کنند از لحاظر فرهنگی اهل زندگی برای ابد در کنار هم نیستند 🙂

   (0)(0)
 37. رامبد و نگار ازتون متنفرمممممممممممممممممم حیفه سحر اون فهمید که ... طلاق گرفته

  (1)(0)
 38. یعنی رامبد ۳ تا زن داشته

  وایییییییی

  ......

  (0)(0)
 39. باید با خاله شادونه ازدواج کنه
  والا بخدااااااااا
  شخصیت هاشونم بهم میخوره (هر دو شون لوس و جلفن)
  فقط بیاید ی کاری کنیم اینا همو ببینن
  چه شود!!!!!!!

  (0)(0)
 40. نگار جواهریان اگه زشتم باشه از سحر خوشکل تره قابل توجه بعضیااااااا ک میکپگن سحر نازه
  ب پای نگار نمیرسه ولی من چون دوس ندارم نگار هم سرنوشتش مثه ماندانا و سحر شه ... از ته دل آرزو میکنم از رامبد طلاق بگیره

  (0)(0)
 41. زندگی خصوصیشونه شما چرا خودتونو پاره میکنید. خخخخ

  (0)(0)
 42. بابا چرا از خو رامبد و سحر نظرشون رو در مورد طلاق نمی پرسید شاید هر دو راضی بودن بابا!! هه هه اینم نظر من بود!

  (0)(0)
 43. سر این کار فلانی با این آشنا میشه سر کار اونیکی با دیگران
  خوبه واللا ...
  آره اختلاف داشتن لابد.... موندم یه سری افراد چرا انقد بی فکرن.با دوتای دیگه هم مشکل داشته؟؟؟چن سال دیگه با یکی دیگه آشنا میشه و با نگار بهم میزنه... ...

  (0)(0)
 44. کلا یعنی چی ازدواج طلاق ازدواج طلاق .آدم یه بار اشتباه میکنه دو بار اشتباه میکنه نه این که هی ازدواج طلاق میشه ..... بعد اونایی که میخان از این دسته آدمهای .... همایت کنن آیا میپذیرن تو یه همچین جامعه ای زندگی کنن.رواج این .... تو ایران داره عادی میشه و به اشتباه اسم روشنفکری رو میذارن و اینکه کسی اینطور نیست عقب افتادست.درصورتی که ربطی به عقب افتاده یا جلو افتاده نداره صحبت سلامت جامعه و خانوادست یکم فکر کنین متوجه میشین که رواجه این مسایل در جامعه چه پیامدهایی داره . متشکرم

  (0)(0)
 45. آقا کیان منم نگارو دوس دارم ولی من از بازیش خوشم میاد
  شما عاشق قیافشید یا بازی یا اخلاقش؟؟
  البته اگه فضولی نیس

  (0)(0)
 46. اگه نگار یکم فقط یکم عقل داش ...

  (0)(0)
 47. کیان جان میگم ی وخ از حرصت زمینو گاز نگیری؟؟؟؟؟؟؟؟
  خخخخ والا بخدا

  (0)(0)
 48. سه بار ازدواج . اگه بخاطر شهرتش نبود کدوم زن نگاهش میکرد الگوها برای ماهارو نگاه کنین به خدا .خدا به راه راست هممون رو هدایت کنه

  (0)(0)
 49. یعنی رامبد سه تا زن داشته(ماندانا روحی.سحردولتشاهی و نگار)
  همش یدونه دیگه میتونه زن بگیره
  من هیچی نمیگم فقط سکوت
  خخخ

  (0)(0)
 50. آقای رامبد جوان به جای این بازیها تو خندوانه باید یه فکری به زندگیش بکنه....

  (0)(0)
 51. عبدالحسین طالبی نجف آبادی

  سلام

  با تهایت احترام برای همه دوستان و نظرات آنها

  لطفا در مورد مردم وزندگیشون با نهایت احترام صحبت کنیم. بازیگرها هم مثل بقیه انسان های جامع و کاملی هستند و معتقد و متعهد به اخلاق، حالا وقتی دو نفرشون تصمیم می گیرن با هم باشن یا نباشن ما بعنوان دوستان آنها باید به نظراتشون احترام بگذاریم و آنها را همانطوری که هستن دوست داشته باشیم.و با حف هامون خدای نکرده باعث نشیم لحظات سخت زندگیشون براشون دوباره تکرار بشه.

  (0)(0)
 52. بهتر ازهمسر رامبد جوان توی برنامه خندوانه دعوت بشه که واقیات محض واسه همه روشن بشه این خبرهای نصفه نیمه فقط باعث بدنامیه بازیگران ما میشه

  (0)(0)
 53. من دلم برای سحر دولت شاهی می سوزه گناه داره

  (0)(0)
 54. وای وای رامبد با کارات فضای مجازی رو ترکوندی......

  (0)(0)
 55. چرا این بازیگرای زن ... میشن و ازدواج می کنن فکرش رو بکن این نگار جواهریان متولد ۶۱ هست یعنی ۳۳ سالشه

  (0)(0)
 56. نگار جواهریان هم واقعا ریسک کرده ...
  از کجا معلوم پس فردا اینم طلاق نده بره دنبال یکی دیگه
  قشر هنرمند باید الگو باشه نه اینکه...

  (0)(0)
 57. بیخیال بابا
  مگه اینا کی هستن که راجع بهشون بحث می کنید؟ از کره ماه اومدن عایا؟ ....
  من موندم چی دارن که بعضی بخاطرشون حاضرن بیخود با هم دعوا و کل کل راه بندازن؟ اونا دارن زندگیشون رو میکنن شما هم سرت به کار خودت گرم باشه
  یعنی ترکیدم از خنده از حرف یکی که میگفت نگار دنیا و زندگی منه من بخاطرش زن نمیگیرم! جمع کن بابا! برو پی زندگیت
  ملت بیکار
  برید فکر نون و آب باشید و پیشرفت ! فکر کردن به زندگی بقیه نه آب میشه نه نون
  من الله توفیق

  (0)(0)
 58. سلام امید وارم خوشبخت شن

  (0)(0)
 59. زندگی خضوصی مردم به ما مربوط نیست اما بلاخره اینایی که میان تلویزیون و مردم از رفتارای اونا الگو میگیرن واقعا یه سری کارا ازشون بعیده خب سه تا زن اه اه اینم قشر روشنفکر و الگو جامعه

  (0)(0)
 60. کلا از خانمهایی که روی خرابه زندگی یکی دیگه برای خودشون خونه میسازن بدم میاد.

  (0)(0)
 61. تا وقتی که از خودمون شروع نکنیم واخلاق رو رعایت نکنیم چه در زندگی مشترک چه در رانندگی در خیابون چه در صفهای خرید چه در ادارات وچه در ایمیل های نوشته شده شاهد فرار به جلو وادامه این چرخه هستیم ویاد کسی که گفته بود وقتی کوچیک بودم ارزویم تغییر جامعه بو دوقتی بزرگتر شده اولویتم تغییر خانوادام شد ووقتی نتوانستم در پیری تازه فهمیدم که اول با ید خودم تغییر می دادم

  (0)(0)
 62. واقعا مسخره س

  (0)(0)
 63. واقعا برا ی نگار جواهریان متاسفم که بین دو نفر قرار گرفت این کار خیلی نفرت انگیزه…علاوه بر این رامبد جوان هم بسیار مقصر هست که به همسرش ...

  (0)(0)
 64. رسول حبیب زاده

  سیاهه نارگیله طلاقه نارگیله والا سیاهه والا کوکانه.

  (0)(0)
 65. هنوزم بعد از اینهمه حرفی ک درباره ی این بازیگرا شنیدم بازم نمیتونم قضاوت کنم راجع به زندگیشون!!!!خیـــــلی رازناک تشریف دارن همشون!

  (0)(0)
 66. سلام به نظر من رامبد جوان فوق العاده بازیگر خوبی من که خیلی دوستش دارم وشما از کجا میدونید که اینا درست باشن اگر هم باشن به ماچه من میام از شما ها بپرسم زن داری این یک بحص شخصی و با شما و ما ربطی نداره دوست دارم جواب هاتون روببینم

  (0)(0)
 67. ... رامبدکنن ک لیاقت زنی مثله سحرو نداشت

  (0)(0)
 68. اگه این بازیگرا رو الکوی خودم قرار بدیم با هر روز دفتر خونه باشیم یه روز ازدواج روز بعد طلاق البته زوجهای هنرمند خوبم پیدا میشه

  (0)(0)
 69. سلام باید بگم این هنرمندا الگوی ما هستن وما نصف عمرمون رو پای شبکه های تلویزیون به سر میبریم ازشون انتظار داریم مراقب رفتارشون باشن

  (0)(0)
 70. به نظرم راجع به کسی نباید قضاوت کرد

  (0)(0)
 71. کاش همه خوب باشیم و دل نشکنیم

  (0)(0)
 72. وای این کیان خیلی خندوند منو کم داره . داره خودشو جر مید بخاطر نگار،ه واقعأ نگار یه .......دلم واس سحر میسوزه

  (0)(0)
 73. لیاقت سحر رو نداشت .سحر به این خوشگلی.اصلا به ما چه ربطی داره

  (0)(0)
 74. ببخشید این کیان کیه؟

  (0)(0)
 75. این خبر واقعیت داره یا بازم از اون شایعه هاست ؟ والا شخصیت رامبد نگاه می کنی بهش نمیاد بخواد ۳ تاا زن بگیره؟ امیدوارم خودش حداقل بگه واقعیت یا شایعه ست گرچخ زندگی خصوصی مردم به کسی ربطی نداره اما خب چون چهره مشهور و بسیار متشخصه یکم غیر قابل باور ... گرچه رامبد اگر بدونین خجالتی و سر به زیرم هست که نمیدونم شاید خیلی دل نازکه شاید .... بهرحال منم فقط شنیده بودم و باور نکردم حالا نمیدونم ...

  (0)(0)
 76. نمیدونم واقعا حقیقت داره یا نه واقعا زندگی شخصی مردم به ما مربوط نمیشه اما چون چهره مشهوری واسم چلب توجه میشه نه اینکه دخالت ... نمیدونم درست میگم یا نه اما اگه واقعیت داشته باشه جدا از اینکه رامبد شاید ی جور دیگه دوسش دارم تو هنرمندا همیشه به عنوان یه انسان بسیار متشخص و منطقی یاد می کنم چطور میشه؟ البته که ما چیزی ندیدیم و نمی شناسیم درون آدمارو ... اما بعضی وقتا می بینیم ازدواج سنتی به نظر خیلی دووم بیشتری داره تا البته به قول بعضیا امروزی ...البته با روشن فکری سوبرداشت نشه ... روشن فکری این مدلی نیست اما واقعا رامبد از ته قلب دووستش دارم بخاطر برنامه ها و کاراش و شخصیت مثبتش اما نمیدونم چرا رامبد؟ چرا قشر هنرمند انقدر .. البته به ما مردم سرایت کرده فقط مختص افراد خاص نیست آدم مذهبی نیستم اما زمون پدر مادرامون این چیزاا نبود به نظرم البته به نظر من حقیر این فرهنگ متاسفانه کاملا از غرب اومده که انگار فراگیر شده و خیانت ی چیز عادی و خیلی زودم فراموش میشه این از اونم بدترر ... چطور میشه دختری که ۳۳ سالشه بیاد خیلی زود (البته رامبد بسیار بسیار برام گرامی) جواب مثبت بده با کسی که دو بار ازدواج ناموفق داشته؟ و از کجا معلوم به سرانجام برسه این یکی؟ بازم میگم این اتفاق برا ما مردم خیلی بدترش میفته همیشه و اول ممکنه خودم باشه اما چون رامبد چهره مشهوری واسم مهم بود بیام ببینم شایع ست یا واقعیت... قصدمون دخالت تو زندگی مردم نیست اما ازدواجای امروزی خیلی شل و ول و بی اسااس اتفاق میفته ... اونم تو این سن؟؟ من ۲۵ ساله پس باید چی بگم...

  (0)(0)
 77. سحر ب اون خوشگلی حیف شد بهتراز رامبد گیرش میاد

  (0)(0)
 78. اگه راست باشه که فک کنم هست ... و ... فقط چهره حواهریان رو داشته باش تو رو خدا اگه حجابش رو حفظ میکرد زیباتر نمیشد الان تو عکس هاش مثل این شده که .... رو انداختی تو اب سرد خخخخخخ .... مشکل از رامبد هست چون تا حالا ۲ بار طلاق گرفته از زن اولش و سحر دولت شاهی ... پس نگار هم رفتنی .... (در ضمن این سه نقطه ها مال منه ساسور نیست)

  قربون خودم برم و امثال خودم که همسری رو انتحاب میکنن که به اخلاقیات ناب اسلامی عمل میکنه

  واسه خودمون یه دست و هورای حسابی

  هورااااااااااااا

  (0)(0)
 79. دوستان صرف اینکه اینا بازیگر هستن مجوز نمیشه که ما در مورد زندگی خصوصی شون اظهار نظر کنیم خوبه که حد خودمونو نگه داریم

  (0)(0)
 80. بازه زمانی کامنتها خیلی جالبه فکر نکنم نوشته یا خبر دیگه ای همچین کامنتهایی بروز داشته باشه

  (0)(0)
 81. سلام خدمت مجری محترم کشور و دوستان عزیز .
  من بعد خوندن مطالبی که نوشته شده بود ،این رو عرض میکنم که بهتره به جای دخالت در زندگیه دیگران و البته باور کردن هر حرفی به فکر زندگی خودمون باشم ما کسی نیستیم که قضاوت کنیم در ضمن هر کس توی قبر خودش میره
  با تشکر فراوان

  (0)(0)
 82. بچه ها این همه توهینی نکنی

  (0)(0)
 83. خیلی عادیه این چیزا برای هنرمندا...به راحتی عاشق میشن وبه راحتی هم طلاق میگیرن...مسئله مهم ازدواج و شوخی میگیرن به زندگی پایدارنیستن..رامبد هم تو اجرای تئاتر عاشق نگار میشه و به سحر پیشنهتد جدایی میده به همین راحتی ....همیشه برگ برنده دست اقایونه..کسی چه میدونه الان سحر چی میکشه...با این حال برای اقای رامبد جوان ارزوی خوشبختی میکنم امیدوارم با نگار دیگه بسازه تا اخرش دوباره عاشق نشه اینجور ادما زن رو مثل لباس میدونن هرروز عوضش میکنن درحالی که ازدواج امر مقدسیه سرچیزای الکی نباید خرابش کرد

  (0)(0)
 84. از نگار خیلی خوشم میومد. ولی الان واقعا متاسفم. واقعا...

  (0)(0)
 85. من یه نگاه مختصر به نظرات کردم.و متوجه شدم این کیان یک ادم علافه که همش پایه این سایت نشسته شر میگه.اقا کیان اول حرف زدنات شخصیت خانوادگیتو نشون میده .حالا حق هم باتو باشه دلیل نمیشه الکی مثله حیوانات پاچه بگیری

  (0)(0)
 86. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما آقای جوان
  آقای جوان لطفا شما به این چرت و پرتا گوش ندید هرکسی باید برای زندگی خودش تصمیم بگیره و قرارنیس که از همههههه اجازه بگیره بعد کاری رو انجام بده و مهم اینه که ما خندوانه ای ها مخصوصا ما آذری ها صادقانه شما رو دوس داریم و هر کاری کنید به نظرتون احترام میذاریم .
  شما فعلا فقط لطفا به فکر شروع هرچه زودتر فصل سه خندوانه باشید که دل من به شخصه برای شما و جناب خان یه ذره شده . همیشه موفق باشید و شاد
  پس منتظریم هاااا آقای جوان

  (0)(0)
 87. بچه ها این کیان مشکـوووووک میزنه هااااا فک کنم فک و فامیلی اشنایی دوستی از نگــار جونش باشه

  (0)(0)
 88. واقعا متاسف شدم
  خانم دولت شاهی خیلی خانم با شخصیتی هستن با وجود این همه شایعه بازم سکوت کردن...خدا انشالله خیلی خوشبختش کنه ...خیلی دوستتون دارم سحر خانم....شما لیاقتت خیلی بالاست.....بهترینی ...خوشکل تر ازهمه ...باکلاس تر از همه ...♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  (0)(0)
 89. سلام این همه خانم اینجاست پس چرا من باید مجرد باشم هم خوش تیپم هم خوش اخلاق فقط یه ایراد دارم که همسر آینده ام رو خیلی دوست دارم

  (0)(0)
 90. دوستان بچسبین به کارخودتون بابا
  چیکاربه کار ما هنر مندادارین آخه؟!
  ای بابااااا

  (0)(0)
 91. رامبد،سحر،نگار یکیتون بیاین ماروازاین شایعات خیلاص کنین

  (0)(0)
 92. کیان (نگار جواهریان قندون جهیزیه)

  نگار جون حیف سن من به تو نمی خوره چهارده سال ازم بزرگتری وگرنه میومم خودم میگرفتمت تا اینا این قدر تحقیرت نکنن

  عشقم...

  (0)(0)
 93. به اصطلاح هنرمندانی همچین رامبد جوان فکرنمی کنن بااین ...بازیاشون(٣مرتبه زن گرفتن)وجهه اجتماعیشونو خراب میکنن ،واقعا متاسفم

  (0)(0)
 94. به‌نظرمن‌مانباید‌همه‌تقصیر‌هارو‌بندازیم‌گردن‌نگار‌چون‌مانمیدونیم‌چیشده

  (0)(0)
 95. واقعا قابل باور کردن نیست

  (0)(0)
 96. خاک بر سر ما که چنین الگوی برای جوانان ما داریم

  (0)(0)
 97. من نمیدونم این خانم که برای سومین بار به این اقا بله گفتند چی دیدند که عاشق شدند شاید ایشون با برد پیت اشتباه گرفتند این اقا اگر بساز بود با اولیش میساخت.برای پدر این دختر باید تاسف خورد . ازش بپرسید نفر چهارم کیه

  (0)(0)
 98. با سلام ب همه دوستان ب نظر من وقتی توی ی کشور اسلامی حد و حدود مشخص شده رعایت نشه این شکل اتفاقات زیاد میشه البته هیچ کس نمیتونه قضاوت کنه و قضاوت اصلا درست نیست چون ما فقط از دور چیزهایی شنیدیم و خب همه بازیگرها عکسهای مختلف زیادی دارن.بهر خدا کنه قضیه خیانت دروغ باشه.از آدمهایی ک در جامعه اسمی درآوردن انتظار میره انقدر مراقب خودشون باشن ک این چیزها رو ازشون نشنویم.

  (0)(0)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شدبخش های مورد نیاز علامت گذاری شده است *

*