خانه / آخرین اخبار / تشرف جنجالی خواننده آمریکایی به اسلام + عکس

تشرف جنجالی خواننده آمریکایی به اسلام + عکس

فعالان شبکه‌های اجتماعی ویدئو کلیپی منتشر کردند که حاکی از مسلمان‌ شدن «کریستین»(ام سی راوتر)، خواننده زن رپ آمریکایی است.

زن آمریکایی دختر آمریکایی خواننده آمریکایی MC Router
پخش این ویدئو کلیپ، شوک بزرگی برای مخالفان رشد روزافزون اسلام در جامعه آمریکا بود.

تشرف این خواننده آمریکایی به دین مبین اسلام با عکس‌العمل‌ها و واکنش‌های مختلفی مواجه شد؛ مادر وی علاوه بر شوکه‌شدن، به شدت از تغییر نام دخترش به «عابده»، اظهار نارضایتی کرد. وی حتی تاکنون حاضرنشده با دختر مسلمان‌شده خود سخن بگوید و از احتمال پیوستن دخترش به گروه‌های تروریستی ابراز نگرانی کرد!

ترس واقعی آمریکایی‌ها بیشتر از این جهت است که این گونه حوادث باعث رشد روزافزون اسلام در تمامی ایالت‌های آمریکا خواهد شد.

زن آمریکایی دختر آمریکایی خواننده آمریکایی MC Router

عابده در پاسخ به واکنش‌ها و انتقادها گفت: «من پس از ارتباط دوستانه‌ای که با هم کلاسی‌های مسلمانم داشتم به این باور رسیدم که اسلام دینی زیبا و با جاذبه‌های بسیار فراوان است ومن با باور کامل به دین اسلام مشرف شدم».

همچنین، عابده ضمن تأکید برعدم اجبار وی برای تشرف به دین اسلام گفت: «محبت و همدلی دوستان مسلمان من و برخورد زیبای آن‌ها باعث شد به عظمت دین اسلام پی ببرم».

عابده در پایان اظهار کرد: «مدتی بود که خواب‌های الهام‌بخشی درباره اسلام می دیدم که این امر از دیگر علل تشرف من به دین اسلام بود».

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*