خانه / آخرین اخبار / آمریکایی ها چگونه سر مردم دنیا کلاه می گذارند؟ + عکس

آمریکایی ها چگونه سر مردم دنیا کلاه می گذارند؟ + عکس

واقعا چندین سازمان و نهاد عریض و طویل لازمه که دروغ های آمریکایی ها را ثابت کنه .

شاید هم کمپین هایی در شبکه های اجتماعی تشکیل بشه تا چهره واقعی آمریکا را نشون بده.

دولت روسیه بر اساس نتایج تحقیقات دانشمندان فضایی این کشور دیروز مدعی شد که آمریکا هرگز انسان به کره ماه نفرستاده و داستان فرستادن فضانوردان آمریکایی به ماه در دهه ۱۹۷۰ و راه رفتن آنها بر سطح این کره که در دوران ماموریت های گذشته ناسا موسوم به آپولو برای مردم جهان منتشر شد، دروغی بیش نیست و آمریکا سر مردم جهان کلاه گذاشته!

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا

در فیلمی که ۴۰ سال پیش از قدم گذاشتن دو فضانورد پیشگام آمریکا بر سطح ماه و نصب پرچم آمریکا توسط آنها به روی خاک این کره پخش شد و به دنبال آن عکس‌هایی که از این ماموریت بیسابقه فضایی منتشر گردید، پرچم آمریکا در حالی که وزش باد در آن چین و چروک ایجاد کرده نشان داده میشود!

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا

روسها به عنوان یکی از دلایل دروغ بودن این ماموریت میگویند در کره ماه که هوا و باد وجود ندارد که پرچم چین بخورد. چندی پیش جنجال بر سر دروغ بودن راه رفتن بشر (فضانوردان آمریکایی) بر سطح کره ماه بالا گرفت. همزمان روسها از سازمان ناسا درخواست کردند تا فیلم قدم گذاشتن و راه رفتن فضانوردان آمریکایی بر سطح ماه رو که سالها پیش، از شبکه‌های آمریکایی پخش شد، یک بار دیگر به نمایش بگذارد تا این بار با دقت بیشتر و با استفاده ازتکنولوژی پیشرفته امروز بررسی شود اما مقامات ناسا در پاسخ روس‌ها اعلام کردند که این فیلم در آرشیو سازمان فضایی آمریکا گمشده و دیگر موجود نیست و همین موضوع به شک و تردید‌های قبلی در باره ادعای آمریکا برای فرستادن بشر به کره ماه در ۴۰ سال پیش دامن زد. روس‌ها میگویند فیلمی که سال‌ها پیش از راه رفتن فضانوردان آمریکا بر سطح کره ماه منتشر شد، در واقع با صحنه پردازی در نقطه محرمانه‌ای به روی کره زمین تهیه شده است.

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا
AS11-40-5922
من برای باور همه کسانی که فکر میکنند با این آپولوی زوار در رفته که به یک کاردستی بیشتر شبیه هست تا یک سفینه فضایی! نمی شه به کره ماه رفت احترام قائلم.

………………………………………
……………………..

چرا هیچ ردی از این مثلا” ماه نورد بر روی خاک نیست؟!

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا
AS17-143-21932

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا
AS17-143-21934

ماهنوردی که با جرم ۲۱۰Kg با ظرفیت باربری ۴۹۰Kg ردی ازش مشاهده نمیشه،
در حالی که رد پای فضانوردان در اون خاک نرم به وضوح مشخصه …

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا
AS15-88-11901

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا
AS15-85-11470

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا
AS17-140-21352

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا
چه طور میتونه همچنین رد هایی از خودش به جا بزاره که از این ارتفاع مشخص باشه؟! حتی فاصله بین دوچرخ ماه نورد هم معلومه!!

(ادعای ناسا در باره تصاویر مدارگرد LRO درhttp://www.nasa.gov/mission_pages/LRO/news/apollo-sites.html)
Image Library Apollo 11
http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a11/
Image Library Apollo 15
http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a15/
Image Library Apollo 17
http://www.hq.nasa.gov/office/pao/History/alsj/a17/
……………………………..
………………

کاریکاتور آمریکا جنایات آمریکا اخبار آمریکا
در این کلیپ از ماموریت آپولو ۱۵ وقتی مثلا” فضانوردان David R. Scott  و James B. Irwin این لحظه تاریخی رو ثبت میکنند، (عکس یادگاری در کنار پرچم ایالات متحده روی مثلا” ماه!) یکی از اونا از کنار پرچم رد میشه که این رد شدن همانا و برملا شدن این افتضاح تاریخی! همانا!

a15v.1485548
EVA-2 Closeout
http://waiting.ir/armstrong/%D9%88%D8%B … %A7%D9%87/

………………………………….
……………………………

ناسا به ما می گوید که ماه هیچ اتمسفری ندارد و فضانوردان این سازمان در خلأ کامل بوده اند. گرما با به عنوان حرکت و لرزش مولکول های ماده معنی می شود. حرکت سریع مولکول ها، یعنی دمای بالاتر. حرکت آرامتر مولکول های یعنی دمای پایین تر. صفر مطلق دمایی است که در آن حرکت مولکول ها، متوقف می شود. برای داشتن گرما یا سرما، باید ملوکول هایی موجود باشند. خلأ حالتی از نیستی است که هیچ مولکولی وجود ندارد.
خلأ هم درجاتی دارد.دانشمندان معتقدند که خلأ کامل وجود ندارد. فضا شبیه ترین چیز به خلأ کامل است که برای ما شناخته شده است. در جایی که ما به عنوان فضا می شناسیم مولکولهای بسیار کمی وجود دارد که مفهوم اندازه گیری سرما وگرما در آن غیر ممکن است. این همان دلیلی است که براساس آن ما از فلاسک یا بطر های خلأ برای نگهداری مایعات سرد یا گرم استفاده می کنیم تا بدون نیاز به دوباره سرد کردن یا دوباره گرم کردن، دمای آنها حفظ شود. همه ی انواع پرتوها در خلأ حرکت می کنند اما هیچ تأثیری برخلأ ندارند.
پرتوهای گرمایی خورشید در فضا حرکت می کنند اما فضا را گرم نمی کنند. در واقع پرتوهای گرمایی خورشید به هیچ وجه تأثیرگذار نیستند تا وقتی که به ماده برخورد کنند. حرکت های مولکولی وقتی انرژی موجب به صورت مستقیم توسط ماده دریافت شود، زیاد می شوند. زمانی که طول می کشد تا ماده بر اثر نور مستقیم خورشید در فضا گرم شود، به رنگ نور، خواص عنصری آن، فاصله از خورشید، و نرخ جدب موج گرمایی توسط ماده بستگی دارد.

فضا داغ نیست. فضا سردنیست. اجسامی که گرم می شوند به وسیله ی فضا نمی توانند سرد شوند.

اولین کار برای سرد کردن یک جسم این است که آن را از معرض نور مستقیم خوشید دور نگه داریم. چیزهایی که در سمت سایه ی یک چیز دیگر قرار دارند، عاقبت سرد می شوند، اما نه به خاطر این که فضا سرد باشد. فضا سرد نیست. گرما و سرما در خلأ فضا وجود ندارد. قوانین حرکت دستور می دهند تا مولکولها آهسته تر حرکت کنند. اگر هیچ منبع گرمایی دیگری نباشد، اجسام بالاخره سرد می شوند، اما از آنجایی که خلأ موجود در فضا یک عایق کامل محسوب می شود، زمان زیادی طول می کشد تا یک جسم سرد شود حتی زمانی که به طور کامل از معرض امواج گرمایی یا دیگر امواج خارج شود.
ناسا تأکید می کند که لباس هایی که فضانوردان مثلاً روی سطح ماه پوشیده بودند، دارای تهویه مطبوع بوده است. یک سیستم تهویه مطبوع بدون تبادلگر گرمایی، نمی تواند کار کند.
به یاد داشته باشید که خلاء یک عایق کامل است.
…………………………………………………………..

 

یک نظر ثبت شده

  1. یک ادعای فوق العاده مسخره. نمیدونم چرا سایت شما به بهانه امریکا ستیزی هر خبری رو چاپ میکنه

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*