قمه کشی وحشتناک اراذل و اوباش در لواسان/ ۲ نفر دستگیر شدند +فیلم

0

ساتین نیوز: سرکلانتر شمال پایتخت با اشاره به کلیپ منتشر شده از قمه‌کشی در لواسان گفت: با اقدامات پلیسی و دستور مقام قضایی دو نفر از آن‌ها دستگیر شدند.

به گزارش سایت خبری ساتین نیوز به نقل از فارس، چند روزی است که فیلم قمه کشی تعدادی از اراذل در خیابان های لواسان در فضای مجازی منتشر شده است که دادستان لواسانات در همان ساعات اولیه دستور ویژه پیگیری موضوع را صادر کرد.

سرهنگ محمدباقر قدم زاده سرکلانتر شمال پایتخت اظهار کرد: در پی انتشار فیلم درگیری چند نفر از اراذل و اوباش در محور تهران به شهر لواسان در فضای مجازی بلافاصله رصد و دستگیری مرتکبین در دستور کار تیم عملیاتی کلانتری ۱۶۶ لواسانات قرار گرفت.

وی گفت: با رصد دوربینهای محل و با هماهنگی با مرجع قضایی توقیف خودروها در سیستم پلیس ثبت سپس با شگردهای پلیسی دو نفر از نفرات خاطی دستگیر و تحت نظر قرار گرفتند.

سرکلانتر شمال پایتخت ادامه داد: تلاش عوامل جهت دستگیری سایر عوامل مرتبط با موضوع در حال انجام است نتیجه اقدامات بعدی متعاقبا اعلام می شود.

وی در ادامه تاکید کرد: امنیت خط قرمز پلیس است لذا به هیچ کس اجازه نمی دهیم با سلاح گرم و سرد یا هر وسیله ای دیگر رعب و وحشت در جامعه ایجاد کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ