آتش سوزی گسترده در جنگل‌های شمال کشور

0

ساتین نیوز: رودبار- فرماندار رودبار از سرایت حریق جنگل های رستم آباد به ارتفاعات هرزویل منجیل خبر داد و گفت: تلاش ها برای اطفای حریق ادامه دارد.

به گزارش پایگاه خبری-تحلیلی ساتین نیوز به نقل از مهر، طهمورث عموپور با اشاره به تلاش های چند روزه مدیریت بحران شهرستان رودبار و استان گیلان در اطفای حریق جنگل های رستم آباد، اظهار کرد: وزش باد گرم، شرایط اقلیمی و موقعیت کوهستانی زمان مهار و کنترل حریق جنگل های رستم آباد را طولانی کرد.

وی با اشاره به اعزام دو بالگرد سپاه و یک بالگرد هلال احمر برای اطفای حریق جنگل های رستم آباد، افزود: بالا بودن وسعت آتش سوزی و همچنین صعب العبور بودن مسیر، تلاش های مردمی، نیروهای بسیج و یگان های حفاظت منابع طبیعی را تا حدودی بی ثمر کرد و به ناچار درخواست بالگرد صادر شد.

فرماندار رودبار با بیان اینکه تلاش ها برای مهار آتش جنگل های رستم آباد ادامه دارد، گفت: استاندار نیز بعد از ظهر امروز بازدید زمینی و هوایی از محل اطفای حریق جنگل های رستم آباد انجام داده و دستورات لازم را برای تسریع در کار انجام داده اند. عموپور از بروز آتش سوزی در ارتفاعات هرزویل منجیل خبر داد و اضافه کرد: یک تیم اطفای حریق به ارتفاعات هرزویل اعزام شده و عملیات اطفای حریق جنگل های رستم آباد همچنان ادامه دارد.

حمله مرد شرور به خودروی پلیس در ورامین

پایگاه خبری ساتین نیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ