دستگاه تولید برق ، بدون سوخت قمربنی هاشم در قم اختراع شد!/ ارزش ۱۰ میلیارد دلار + عکس

20

امیرحسین محمدزاده سوفی مخترح قمی دستگاه تولید برق بدون سوخت قمربنی هاشم است این دستگاه در صورت رسیدن به شبکه تولید، انقلابی عظیم در صنعت دنیا به وجود خواهد آورد.

 

میلیونر شدن پولدار شدن بیوگرافی امیرحسین محمدزاده سوفی بهترین اختراع

پایگاه خبری ثامن در خبری مدعی شد : “این دستگاه در حال حاضر مشتری خارجی دارد، یک شرکت آمریکایی در دبی طرح را دیده و ۱۰ میلیار دلار پیشنهاد خرید داده است، شرکت مرسدس بنز، شرکت بی ام و شرکت های دیگری هم درخواست خرید را ارائه دادند.”

ثامن:خودتان را معرفی کنید.

محمد زاده:امیر حسین محمد زاده ۳۵ ساله ،دستگاه تولید برق بدون سوختی که ساخته ام جهانی است و تا به حال هیچ کشوری به فن آوری آن دست پیدا نکرده است به همین دلیل رشته تحصیلی ام را نمی توانم بیان کنم.

ثامن:از دستگاهی که اختراع کردید توضیح دهید؟

محمد زاده: دستگاه تولید برق بدون سوخت در حقیقت یک موتور بدون سوخت است که تا به حال در جهان نظیر ندارد که دارای مزایای بسیاری است، این دستگاه آلودگی زیست محیطی تولید نمی کند ، از هیچ سوخت فسیلی استفاده نمی کند، از هیچ سوختی خارج از محدوده خود استفاده نمی کند، اگر این دستگاه معلق در هوا هم باشد کار خودش را انجام می دهد.

میلیونر شدن پولدار شدن بیوگرافی امیرحسین محمدزاده سوفی بهترین اختراع

ثامن: چرا نام دستگاه را قمر بنی هاشم گذاشتید؟

محمد زاده: دستگاه تولید برق را به نام قمر بنی هاشم(ع) گذاشتم زیرا ۵۰درصد آن متعلق به حضرت ابولفضل (ع)است زیرا این دستگاه با توسل به ایشان به ثمر رسید و بعد از فروش هم بخشی از هزینه این دستگاه را برای ایجاد مرکزی که نخبگان بتوانند پروژه های خود را به ثمر برسانند اختصاص خواهم داد.

ثامن: چطور شد که به فکر اختراع این دستگاه افتادید؟

محمد زاده: ۷سال پیش طراحی کار را شروع کردم، سه سال پیش نمونه آزمایشگاهی آن را ساختم که از این نمونه نتیجه گرفتم برای ساخت یک نمونه صنعتی نیاز به یک سرمایه گذار داشتم در روزنامه ها آگهی زدم از ارگان های مختلف در خواست حمایت کردم اما متاسفانه حمایت نشد.

تقریبا سه سال پیش معاون وزیر نیرو تماس گرفت و درخواست کرد طرح را برایشان ارسال کنم و گفتند اگر بخش پژوهش وزارت نیرو طرح را تایید کرد، شما را به عنوان یک جوان نخبه معرفی می کنیم و در وزارت نیرو با حقوق یک و نیم میلیون استخدام می کنیم اما من قبول نکردم.

ثامن: چرا قبول نکردید؟

محمد زاده: این دستگاه در حال حاضر مشتری خارجی دارد، یک شرکت آمریکایی در دبی طرح را دیده و ۱۰میلیار دلار پیشنهاد خرید داده است، شرکت مرسدس بنز، شرکت بی ام و شرکت های دیگری هم درخواست خرید را ارائه دادند، هنوز نمونه صنعتی آن ساخته نشده است و پیشنهاد هم داده شده که به خارج از کشور بروم و طرح را با حمایت مالی آنها بسازم اما قبول نکردم طرح را در ایران می سازم و به هر شرکتی هم این طرح را بفروشم طرح انحصاری به غیر از ایران می فروشم یعنی اگر طرح را آنها هم بخرند ایران حق دارد آن را تولید کند.

ثامن :چرا به غیر از ایران؟

محمد زاده: هدفم این است بتوانیم این دستگاه را بفروشم و با هزینه ای که به دست می اورم موتور بدون سوخت از جمله موتور هواپیما، خودرو، ماشن آلات کشاورزی و صنعتی را در داخل و برای وطن خودم تولید کنم، تولید این دستگاه در وطنم خیلی برایم اهمیت دارد هر کشوری هر پیشنهادی هم بدهد انحصار آن را به غیر از ایران تعیین می کنم.

میلیونر شدن پولدار شدن بیوگرافی امیرحسین محمدزاده سوفی بهترین اختراع

ثامن: یا از طرف مسئولان حمایت شدید؟

محمد زاده: نوع حمایت ها اینگونه بود که اعلام می کنند کل طرح را در اختیار ما قرار دهید ما خودمان کارها ر انجام می دهم، اما من قبول نکردم زیرا می خواهم با فروش این دستگاه به خارج برای تولید انحصاری به غیر از ایران هم سودآوری داشته باشم هم در داخل تولید داشته باشیم و با قیمت خیلی پائین در اختیار مردم قرار دهیم زیرا سود اصلی خود را از فروش طرهح دستگاه به خارج از ایران به دست می آورم، این نگاه من خدمت به کشور است و خداوند هم کمکم خواهد کرد.

میلیونر شدن پولدار شدن بیوگرافی امیرحسین محمدزاده سوفی بهترین اختراع

ثامن: بزرگترین کمک این دستگاه به کشور چیست؟

محمد زاده: در زمانه ای هستیم که جنگ در دنیا بر سر انرژی است، وجود چنین فن آوری در هر کشور بنیه اقتصادی و سیاسی آن کشور را تقویت می کند، انرژی های فسیلی هم در اختیار چند کشور است که آن هم در آینده پایان می پذیرد.

ثامن:چه زمان نمونه آماده فروش آن به پایان خواهد رسید؟

محمد زاده: ان شا الله نمونه صنعتی را تا چند ماه آینده خواهیم ساخت و به مزایده خواهیم گذاشت.

ثامن:از مسئولین چه کمکی می خواهید؟

محمد زاده: از مسئولین کمک نمی خواهم.

ثامن: چرا؟

محمد زاده: ۱۱ سال کار پژوهشی انجام دادم، متاسفانه طرح و ایده ها واختراعات فقط در نمایشگاه ها و دانشگاه ها نمایش داده می شود تا خودنمایی صورت گیرد اما در عمل حمایت برای تولید آن صورت نمی گیرد.

اوایل برای حمایت به ارگان های زیادی می رفتم و شوق و هیجان زیادی داشتم اما حمایت نشد و واقعا خسته شد ام و دیگر به دنبال این نیستم که حمایت شود.

ثامن: آیا وضع مالی شما و یا پدر شما خوب است که توانستید بدون حمایت مالی ارگان های دولتی و یا خصوص این دستگاه را بسازید؟

محمد زاداه:(باخنده)در آینده وضع مالی ام خوب خواهد شد، اما نه اصلا وضع مالی مناسبی نداشتم و امروز هم که در حضور شما هستم برای ساخت این دستگاه کلی بدهکار هستم و یکسال هم به دلیل بدهی به زندان افتادم که خیلی برایم سخت گذشت تا زمانی که مشغول پژوهش بودم فکر می کردم یک جوان ۲۰ ساله هستم اما وقتی خودم را در شرایط زندان و در جمع خلافکاران دیدم تازه متوجه شدم نه من۳۳سال سن دارد.

سرمایه من تلاش و پشتکارم و جرات ام بود شکست ها در مسیر راه نتوانست من را به عقب برگرداند، پیش از سرمایه مادی ایده و همت نیاز است تا یک جوان بتواند موفق باشد که این ظرفیت در جوانان ایران وجود دارد اما افسوس حمایت مادی صورت نمی گیرد.

ثامن: اختراع دیگری هم داشتید؟

محمد زاد: یک دستگاه سوهان پزی هم اختراع کردم که با تولید آن بسته بندی های که توسط آن صورت می گیرد باعث خواهد شد که صادرات سوهان به اروپا افزایش پیدا کند زیرا در اروپا به سوهان علاقه زیادی دارند اما آن را مثل ایران به صورت سنتی مصرف نمی کنند طرح های که روی سوهان توسط این دستگاه حک می شود به راحتی فرهنگ و اداب و رسوم ایران را صادر می کند، صادرات سوهان به کشورعراق زیاد داریم از طرف چند تاجر عراقی به من پیشنهاد شد این دستگاه را در بغداد بسازم اما من قبول نکردم زیرا با تولید این دستگاه در عراق دیگر آنها نیازی به وارد کردن سوهان از ایران به عراق را ندارند و صادرات کشور کم می شود که برای منِ ایرانی هر قدر هم سود داشته باشد قابل قبول نیست اول کشو و اهداف ملی برایم مهم است.

ثامن: این دستگاه نمونه خارجی دارد؟

محمد زاده: نه البته ، ۱۲سال پیش آلمان می خواست چنین دستگاهی را بسازد اما نتوانست جدیدا هم یک گروه از مهندسین اروپایی به ایران آمدند تا بتوانند چنین دستگاهی بسازند اما نتوانستد و برگشتند.

ثامن: از اینکه وقت خود را در اختیار ما گذاشتید ممنون.

محمد زاده: من هم از شما تشکر می کنم.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 20 )
 1. نرگس می گوید

  خدا قوت هموطن

 2. سعید می گوید

  خدا لعنت کنه مسولین بی مسولیت رو

 3. علی می گوید

  فقط میگم دمش گرم…..

  خییییییییییییییییلی کارش درسته….

 4. افشین می گوید

  کم ملت رو اسکول کنید ۱۰ میلیارد دلار! یه اسباب بازی ساخته دیگه چرا اینقد گندش میکنید یاد فیلم طنز ساخت ایران افتادم

 5. علی می گوید

  راست میگه فامیله !!! خدا خیرت بده امیر حسین

 6. علی می گوید

  واقعیه آره عزیزم ۱۰ میلیارد دلار اونا اهمیت میدن

 7. حسین تبریزی می گوید

  این طرح در صدها ازمایشگاه جهان و شما و ما انجام شده بدلیل وجود مافیا های سوخت های فسیلی تهدید مالی و جانی شده ایم

 8. وحید می گوید

  سلام
  خسته نباشد
  دوست عزیز بفروش خیال خودت و راحت کن ؛ اینجا هیچ کاری نمیشه کرد … طرحت و لو میدن بعد دنبالش بدو .. بفروش حاش . ببر
  خودت و علاف نکن ..
  به وا… یه طرح داشتم تا الان ۵میلیون خرج کردم همش امروز و فردا میکنن دو تا طرح خوبم داشتم که سرقت شد ..مواظب باشد سریع بفروش

 9. رسول می گوید

  دمت گرم . واقعا گل کاشتی . این طرحی بود که من شبا خواب درست کردنشو میدیدم و همه میگفتن نمیشه . من نتونستم بسازم اما حد اقل به من یکی ثلبت شد که سخت هست اما غیر ممکن نیست

 10. سجاد می گوید

  به آقای مخترع توصیه می کنم قانون اول و دوم ترمودینامیک را مطالعه فرمایند

 11. جبرئیل قربانی می گوید

  سلام وعرض ادب خدمت همه دوستان فرهیخته وارجمند
  گروهی رابنام(گروه تولیدانرژی بدون سوخت)راه اندازی کرده ام،جهت نزدیک شدن یارسیدن به فرآیندتولیدانرژی کاملارایگان (free energy)،برای بهره مندی همه انسانهادرهرجای این عالم،بدون توجه به هرنوع مرزبندی سیاسی وزبانی ونژادی ودینی وکشوری .
  درهمین رابطه ازخردادماه سال۹۴،به لحاظ سهولت برقراری ارتباط،درشبکه تلگرام،فعالت مون روآغازکردیم که اعضای آن متشکل ازمخترعین این راستاازسراسرکشور،دکترومهندسین برق،الکترونیک،مکانیک،مکانیک سیالات،کامپیوتروسایررشته های علمی وتمامی علاقه مندان به مبحث تولید انرژی رایگان( (free energyیاموتورهای بی نیازبه سوخت می باشندکه به عناوین مختلف دراین مقوله فعالیت های تجربی یا نظری داشته ویادارند.
  مابه دنبال ساخت دستگاه مولدانرژیی هستیم که بدون نیازبه هرنوع سوختی وخارج ازروشهای مرسوم تولیدانرژی همچون (فسیلی،بادی،خورشیدی،آبی،اتمی،بیوماس،زمین گرمایی،سیکل ترکیبی و…)بتواندمارافقط به تولید انرژی رایگان رهنمون کند .
  برای تحقق این تفکرعلمی وجهانی ودرجهت طراحی ونمونه سازی وتولیدوبازارسازی وبازاریابی این مولدهای انرژی و گسترش آن درمقیاس عمومی،دربین همه مردم دنیا،اعم از(فقیروغنی،شهری وروستایی)نیازبه همدلی وهمفکری وهمکاری وتبادل اطلاعات باسایردانشمندان وصنعتگران وعلاقه مندان وفعالان این مقوله علمی،درسراسرجهان داریم.
  دست شمارابرای دریافت هرگونه پیشنهادوراهنمایی وهمکاری،جهت عملیاتی کردن طرح هاوایده هاوهمچنین مدیریت انسانی و علمی این جریان حساس ومهم علمی،به گرمی می فشاریم.
  ارادتمند جبرئیل قربانی

  1. مهدی ایزدی می گوید

   من طرحشو نوشتم دستگاهشم ساختم درحال کاره شبانه روزی . خیلیم ارزون

 12. مجتبی بخشیان می گوید

  سلام ،۵سال وقت برای ساخت موتور برق گذاشتم بدونه مصرف سوخت فسیلی،مایع وگاز برق تولید میکنه فکر میکردم اولین نفرم که این موتر را میسازه ولی اشتباه میکردم مبارکت باشه آقای محمد زاده ولی من تا اوایله ۹۶ ثبت اختراعش میکنم به امید خدا

 13. مجید می گوید

  سلام
  این ماشین رو تقریبا تو هر استان یکی ساخته شده و به نمایش گذاشته شده تقریبا شبیه به اسباب بازی
  میدونید چرا ؟
  ۱- امپر مصرفی دستگاه برای استارت خیلی بالاست
  ۲- امپر جروجی بسیار ناچیز
  ۳- سر وصدا بالا
  ۴- این همه وقت و پول خرج کردن برای هیچ
  ۵- حداکثر کار کردن دستگاه تا ۱۲ ساعت
  این کار بامصرف بالا اصلا موتور بدون سوخت نیست بلکه موتور پر مصرف است
  فریب دادن با ترفند های ساده
  ۶- سوختن موتور حرکت دهنده اهرم ها به دلیل استفاده از موتور ضعیف
  کل کار به این صورت است
  موتور حرکت دهنده ۲۲۰ ولت امپر کم و سرعتی و ضعیف و مصرف خیلی پایین
  دینام ۳۲۸ ولت سه فاز قوی
  بعد از استارت اگه فشار وارد شه حتما میسوزه
  اول باید اهرم رو حرکت داد با دست زور موتور حرکت دهنده نمیرسه دینام رو فعال کنه
  این اقا خیلی خیلی زرنگه
  به دلیل
  ۱- انتخاب اسم و فریب افراد
  ۲- نشان ندادن نمای کلی
  ۳- دورغ خریداری کردن شرکت خارجی
  ۴- نداشتن شماره ثبت
  ۵- وجود نداشتن در اختراعات انجام شده با این نام و این موضوع
  ۶- نشان ندادن محل کار و ازمایش گاه خود

 14. مهدی ایزدی می گوید

  اینقدر هم کار سختی نیست تولید مولد برق بدون سوخت . من درست کردم نمونه صنعتیش رو با دو و نیم میلیون تومان ۲۵ تا ۳۰ امپر برق میده شبانه روزی . همشم یه دینام محرکه و گیربکس و ژنراتور . نه دولت اهمیت داده نه خارج کشور . درحالیکه دستگاه اماده ودر حال کاره شبانه روزیه . این حرفاهم فقط بزرگنماییه طرف حتی رشته تحصیلیشم نگه

  1. جبرئیل قربانی می گوید

   سلام برشما جناب آقای مهدی ایزدی
   جبرئیل قربانی هستم که خدمتتون پیام میدم
   راستش دوستان زیادی مدعی این موضوع هستند ، اما واقعا هیچ اثبات عملی تا به امروز نداشتند جز تکرارحرف های بدون پشتوانه علمی!!!!
   خوشحال میشم که شما بتونید عملا صحت عملکرد سیستمتون رو تحت بار اثبات کنید تا بتونیم علاوه بر کمک به تجاری سازی سیستم ، مجموعه ای بزرگ از دوستان علاقه مند و پیگیر در سطح کشور رو در ( انجمن تولید انرژی بدون سوخت ) که بنده لیدر اون هستم رو به یقین علمی و عینی برسونیم. انشاا….
   بنده شماره تلفن تلفن و ایمیل خودم رو اینجا می‌گذارم تا در صورت ممکن خدمت شما و یا هر دوست دیگه ای که فکر میکنه میتونه عملا اثبات ادعاش رو داشته باشه برسه.
   ارادتمندهمه همراهان و علاقه مندان مبحث انرژی آزاد: جبرئیل قربانی ایمیل: [email protected]
   شماره تماس و تلگرام : ۰۹۳۵۲۳۲۲۵۲۵
   آی دی در تلگرام و اینستا گرام : @jebreilghorbany
   با آرزوی موفقیت برای تک تک فرهیختگان ایران زمین

 15. مهدی ایزدی می گوید

  هرکسی هم خواست نشونش میدم خدا کنه به همه میلیارد دلاری پول بدن . و همه استفاده کنن

 16. مجید رهدار می گوید

  سلام من میخواستم نمایندگیشو بگیرم میشه راهنمایم کنین یا یه شماره تماس بذارین برام

 17. جبرئیل قربانی می گوید

  منشور(انجمن تولیدانرژی بدون سوخت)

  سلام وعرض ادب خدمت همه دوستان فرهیخته وارجمند

  گروهی رابنام(گروه تولیدانرژی بدون سوخت)راه اندازی کرده ام،جهت نزدیک شدن یارسیدن به فرآیندتولیدانرژی کاملارایگان (free energy)،برای بهره مندی همه انسانهادرهرجای این عالم،بدون توجه به هرنوع مرزبندی سیاسی وزبانی ونژادی ودینی وکشوری .
  درهمین رابطه ازخردادماه سال۹۴،به لحاظ سهولت برقراری ارتباط،درشبکه تلگرام،فعالت مون روآغازکردیم که اعضای آن متشکل ازمخترعین این راستاازسراسرکشور،دکترومهندسین برق،الکترونیک،مکانیک،مکانیک سیالات،کامپیوتروسایررشته های علمی وتمامی علاقه مندان به مبحث تولید انرژی رایگان( (free energyیاموتورهای بی نیازبه سوخت می باشندکه به عناوین مختلف دراین مقوله فعالیت های تجربی یا نظری داشته ویادارند.

  مابه دنبال ساخت دستگاه مولدانرژیی هستیم که بدون نیازبه هرنوع سوختی وخارج ازروشهای مرسوم تولیدانرژی همچون (فسیلی،بادی،خورشیدی،آبی،اتمی،بیوماس،زمین گرمایی،سیکل ترکیبی و…)بتواندمارافقط به تولید انرژی رایگان رهنمون کند .
  برای تحقق این تفکرعلمی وجهانی ودرجهت طراحی ونمونه سازی وتولیدوبازارسازی وبازاریابی این مولدهای انرژی و گسترش آن درمقیاس عمومی،دربین همه مردم دنیا،اعم از(فقیروغنی،شهری وروستایی)نیازبه همدلی وهمفکری وهمکاری وتبادل اطلاعات باسایردانشمندان وصنعتگران وعلاقه مندان وفعالان این مقوله علمی،درسراسرجهان داریم.

  دست شمارابرای دریافت هرگونه پیشنهادوراهنمایی وهمکاری،جهت عملیاتی کردن طرح هاوایده هاوهمچنین مدیریت انسانی و علمی این جریان حساس ومهم علمی،به گرمی می فشاریم.

  ارادتمند جبرئیل قربانی

  لینک کانال انجمن تولید انرژی بدون سوخت

  https://telegram.me/irfreeenergy

  بزرگترین بانک اطلاعات انرژی آزاد کشور

  آدرس ایمیل : [email protected]

  تلفن تماس و تلگرام : ۰۹۳۵۲۳۲۲۵۲۵

 18. مهدی عبدالهی می گوید

  خدا میدونه با این توهمات چقدر کلاه برداری کرده. برای چرخاندن ژنراتور نیاز به نیروی گشت آور هست به فرض اینکه با قدرت مغناطیس بتوانید یک دوران(گردش) حتی با سرعت زیاد ایجاد کنید چون نیروی گشتاور نزدیک به صفر دارد باز هم نمی توانید ژنراتور رو راه بیندازید.
  درستی این خبر به اندازه ساخت انرژی هسته ای توسط دانش آموز در زیرزمین هست.