خانه / حوادث / رابطه پنهانی زن شوهردار جان او را گرفت / پلیس آگاهی تهران در تعقیب مردی است که عمو صدایش می زدند

رابطه پنهانی زن شوهردار جان او را گرفت / پلیس آگاهی تهران در تعقیب مردی است که عمو صدایش می زدند

رابطه پنهانی زن شوهردار در جنوب شرق تهران وی را قربانی جنایتی هولناک کرد.

پلیس وقتی به بالای سر جسد این زن افغان رسید در بررسی های تخصصی پی برد که قاتل سعی داشته صحنه ای مبنی بر خودکشی زن جوان را بازسازی کند.

ساعت ۷ عصر دیروز-یکشنبه – مردی ۳۰ ساله  و افغان از خانه اش در مشیریه تهران بیرون دوید و فریاد زنان ادعا کرد همسرش کشته شده است. وقتی ماجرای این قتل به ماموران کلانتری ۱۶۹ تهران مخابره شد تیمی از تجسس پای در قتلگاه گذاشت زنی را دید که با دستمالی دورگردن خفه شده بود و روی دستانش آثاری از بریدگی وجود داشت.

در بررسی زخم ها با توجه به عدم خونریزی و نشانه ای از جهنده بودن خون ها تیم تحقیق پی برد که قاتل پس از خفه کردن زن افغان سعی داشته صحنه خودکشی را تداعی کند اما چون دیگر خونی در رگ ها جریان نداشت از آثار بریدگی مشخص است که بعد از مرگ قربانی به وجود آمده اند. ماجرای این جنایت به بازپرس ایلخانی گزارش شد و وی دستور داد تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی  از جنایت رازگشایی کنند. شوهر زن  افغان در بازجویی ها ادعا کرد وقتی به خانه رسیده از دختر ۳ ساله اش شنیده مادر  در اتاق خوابیده و سراغ وی رفته و دیده که همسرش کشته شده است. با این ادعا ها ماموران که می دیدند دختران یک و سه ساله مقتول در زمان جنایت در خانه حضور داشتند به پرسو جو از آنها پرداخته و دختربچه ادعا کرد پدرشان با مردی که به او عمو می گویند در خانه شان دعوا کرده و در آن لحظه مادرشان در اتاق بود و دیگر او را ندیده اند. همین کافی بود تا شوهر زن افغان بازجویی شود و این بار ادعا کرد از مدت ها پیش می دانسته همسرش به او خیانت می کند و با مردی از آشنایانشان در ارتباط است تا اینکه آخرین بار هردو را غافلگیر کرده و با دعوای شدیدی خانه را ترک کرده است و وقتی برگشته متوجه قتل شده است. در حالیکه شوهر زن افغان یکی از مظنونان بود پلیس با شناسایی دومین مظنون  سعی کردند وی را به سرقراری با یکی از آشنایانش بکشانند اما در محل قرار پلیس با پدرو مادر مظنون مواجه شدند و آنها را بازداشت کردند.

بنابه این گزارش با فراری بودن این مظنون و ادعای بی گناهی شوهر زن افغان در قتل پلیس در حال ردیابی مرد فراری است تا پرده از راز این جنایت بردارد.

عکس رابطه نامشروع زن تهرانی رابطه جنسی با زن شوهردار خیانت همسر حوادث تهران اخبار تهران
مادرمظنون فراری

عکس رابطه نامشروع زن تهرانی رابطه جنسی با زن شوهردار خیانت همسر حوادث تهران اخبار تهران

پدر مظنون فراری به همراه همسر مقتول

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*