هنر دوگانه سوزی؟! /حمله شدید یالثارات به شهاب حسینی

3

شماره جدید نشریه یالثارات با به کارگیری الفاظ نامناسب جدیدی به هنرمندان منتشر شد.

یالثارات امروز ۱۳ مرداد ۱۳۹۵، در مطلبی با عنوان «هنر دوگانه سوزی؟!» به قلم ایمان احمدی، شهاب حسینی را دوگانه سوز و در پی مراحل اداری سفر به آمریکا دانست و انتقادهای هفته گذشته شهاب حسینی به یالثارات را به دلیل آن دانست که «امور اداری دوگانه سوز شدن او سریع‌تر انجام دهد

همچنین این یادداشت او را به خاطر دریافت بودجه فیلم فروشنده از دختر امیر قطر، پیشاپش عضوی از داعش دانسته است!

در ادامه متن کامل یادداشت امروز یالثارات را می خوانید:

نشریه یالثارات گرین کارت و اقامت شهاب حسینی در آمریکا گرین کارت آمریکا روزنامه یالثارات دیوث کیست دختر امیر قطر حامیان داعش بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی اصغر فرهادی بازیگران فیلم فروشنده اینستاگرام شهاب حسینی

“هنر دوگانه سوزی!؟

تنها کسی که نباید مقابل لثارات موضعی اتخاذ می‌کرد شهاب حسینی بود. بازیگری که هم اکنون در آمریکاست و مشغول انجام امور اداری اقامت و گرین کارت ایالات متحده است تا به جمع دوگانه سوزهای سینمایی بپیوندد.

البته دو گانه سوز، فحش یا ناسزا نیست. عنوانی است که به عده‌ای از اهالی سیاست و فرهنگ اطلاق می‌شود که غیر از پاسپورت ایرانی، کارت سبز اقامت در کشورهای استعمارگر اروپایی و آمریکایی، را به دوش می‌کشند.

شهاب حسینی حین انجام امور اداری دو گانه سوز شدنش، سوز آمریکایی شدیدی از خود بروز داد  و در مقابل تیتر جنجالی دیوث کیست؟ لثارات موضع تندی اتخاذ کرد، بلکه امور اداری دو گانه سوز شدندش سریع‌تر انجام شود.

اما نکته بعدی این است که یکی از حامیان اصلی فیلم فروشنده فاطمه الرمیحی رییس اجرایی موسسه فیلم دوحه و دختر امیر قطر از حامیان اصلی داعش است.

فیلم فروشنده در واقع سفارش حامی داعش است که به مرد ایرانی می‌آموزد اگر به همسرت تجاوز کردند باید اول از همسرت اجازه بگیری بعد توی گوش متجاوز بزنی!

طبیعی است که دختر امیر قطر از حامیان مهم داعش از ساخت فیلم ایرانی، با چنین مضمونی بشدت حمایت می‌کند و جناب شهاب حسینی خبر ندارد بخشی از دستمزدی که بابت حضور در این فیلم را دریافت کرده را به صورت مستقیم (نه غیر مستقیم) حامیان داعش تقدیم ایشان کرده‌اند. لثارات و نویسندگانش در دفتری دور افتاده در شهر مذهبی ری دارند نون و ماستشان را می‌خورند و پول هم دختر امیر قطر که هیچ، از هیچ نهاد قدرتی قرآنی دریافت نمی‌کنند.

اما جناب شهاب خان دو گانه سوز حسینی، شما با حضور در فیلم فروشنده قبلا عضوی از داعش شده‌ای و متاسفانه اصغر فرهادی (کارگردان) به هیچ عنوان نتوانست سرمایه‌گذاری دختر امیر قطر را در فیلم فروشنده ماست مالی کند.”

نشریه یالثارات گرین کارت و اقامت شهاب حسینی در آمریکا گرین کارت آمریکا روزنامه یالثارات دیوث کیست دختر امیر قطر حامیان داعش بیوگرافی شهاب حسینی بیوگرافی اصغر فرهادی بازیگران فیلم فروشنده اینستاگرام شهاب حسینی

منبع: باشگاه خبرنگاران

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 3 )
 1. امین می گوید

  حیف نقش شهید بابایی که این بازی کرد این همه پول گرفت که بره گرین کارتشو بگیره ! اون هم از اون حرفهای بدی که به علی بیرنگ زده !! واقعا خودش رو نشون داده

 2. علی می گوید

  احسنت آقای شهاب حسینی . منتظر بودم تا شما هم روی بی غیرتی خودتونو نشون بدید .
  احسنت بربازیگر توانمندی مثل شما که نقش های ارزشی رو خوب بازی میکنید اما فردای قیامت در جواب شهدایی بالخصوص شهید بابایی ( که متاسفانه خوب هم در نقش ایشون بازی کردید ) که برای حفظ ناموس و ارزش های اسلام بدون هیچ ریا و خواسته ها و غرض ها جونشون برای غیرت دادند چه خواهید گفت ؟
  لابد خواهید گفت داعشی…

 3. امیر می گوید

  امین جان خیلی بی …یرتی که به حسینی توهین میکنی بدون اینکه بفهمی ! خیلی !
  داعشی جان معترض ! پسر خانم ابتکار که میپرستی و …. احمدی ن…. همه تو امریکا هستند.
  آقا من نمی دونم تصورت از آمریکا چیه !!!!! اونجا همه برهنه نیستند و اتفاقا می تونی امکانات لازم رو برای همه طیف عقائد فراهم ببینی ! خدا پرستش میتونه راحت تر سخنرانی کنه تا ایران ! کافرش هم میره تا دروازه جهنم . اونجا مملکت متشکل از یک نژاد واحد نیست آقای محترم ! اونجا آباد شد و از ۱۹۲۰ به اونطرف مکانی شد برای مهاجرت تمام اقوام از تمام ملل! اگر آمریکا پیشرفت کرده به خدا به یمن پذیرش تمام نخبه های هندی ایرانی چینی روسی انگلیسی آلمانی ایتالیایی و فرانسوی و از همه جا هست مردمش هم با تعدد نژادی متفاوتند. بنابراین از آمریکا
  تابو نساز!
  امام خمینی بارها تاکید کردند نسبت به سیاستهای غلط امریکا و نه ملتش
  مثلا الان اگه جناب روحانی اشتباهی کنند تو سیاست و دوستانشون همه ملت ایران بد و منفورند؟؟
  یا جناب احمدی نژاد که اشتباهات استراتژیک بسیاری داشتند در بحث اقتصاد و سیاست بین الملل ، همه ایرانیها بد و منفورند؟؟؟؟

  گفته هات مثل دونالد ترامپ هست ، این فرد هم محبوبیتی در بین عمده امریکاییها نداره چون مثل شما دنیا رو صفر و یک میبینه