“حامد بهداد” برای ۳ روز بازی در یک فیلم ۱۸۰ میلیون تومان خواست !

0

کاظم راست گفتار کارگردان فیلم سینمایی «سِفر کیمیا» در گفت و گو با  فارس گفت: از آنجایی که الان در ترافیک تولید فیلم ها برای رسیدن به جشنواره فجر به سر می بریم و تجهیزات فیلمبرداری محدود و پرهزینه است ترجیح دادیم فیلمبرداری را به بعد از جشنواره موکول کنیم.

همسر حامد بهداد کاظم راست گفتار سِفر کیمیا زندگینامه حامد بهداد زن حامد بهداد دستمزد حامد بهداد دستمزد بازیگران درآمد حامد بهداد درآمد بازیگران حامد بهداد جنجال حامد بهداد بیوگرافی حامد بهداد
وی افزود: همچنین در آن زمان بازیگران هم با این همه تقاضای بازی رو به رو نیستند و شاید قیمت های معقول تری ارائه دهند.
وی تاکید کرد: مثلا وقتی بازیگری مثل حامد بهداد برای ۳روز بازی در فیلم ما تقاضای دستمزد ۱۸۰میلیون تومانی دارد پس پیشکسوتان و صاحب نظران باید چقدر بگیرند و اگر واقعا همه اینقدر حقوق بگیرند در کدام سینما ها باید این فیلم را اکران کرد که فقط یک میلیارد بازگشت سرمایه برای دستمزد عوامل داشته باشد.
همسر حامد بهداد کاظم راست گفتار سِفر کیمیا زندگینامه حامد بهداد زن حامد بهداد دستمزد حامد بهداد دستمزد بازیگران درآمد حامد بهداد درآمد بازیگران حامد بهداد جنجال حامد بهداد بیوگرافی حامد بهداد
راست گفتار خاطرنشان کرد: به اعتقاد من این درخواست ها ناشی از اقتصاد بیمار صنعت سینمای ما و نا به سامانی نظارت حقوقی بر این سینماست وگرنه شخصی با ابعاد کیفیتی حامد بهداد با اثبات انسان کامل بودنش هم فقط ۱۵۰میلیون تومان دیه می گیرد و این تقاضای قیمت برای بازی به هیچ وجه معقول نیست.
راست گفتار تشریح کرد:‌متاسفانه در حال حاضر به دلیل تقاضای کاذب فیلم ها قیمت دستمزدهای بازیگران نامعقول شده و این از اخلاق حرفه ای دور است که آنها به دلیل کسب در آمدهای شخصی به بدنه و اقتصاد سینما لطمه بزنند و گردش مالی و بازگشت سرمایه را دچار مشکل کنند.
بنابر این گزارش  «سِفر کیمیا» که به اشتباه «سَفَر کیمیا» خوانده می شود مراحل پیش تولید را پشت سر گذاشته و قرار بود بین ۱۵ تا ۲۰ آبان ماه کلید بخورد.
«سِفر کیمیا» تعریفی از مسایل انسانی در بستری اجتماعی است که همچنان با تم طنزگونه بیان می شود و در آن ۱۲کاراکتر با رنج سنی ۲۵ تا ۳۰ سال که اکثریت آن را آقایان تشکیل می دهند روایت می شود.
ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ