شوهرم مدام پسرخاله ام را به خانه مان می آورد تا اینکه عاشق او شدم! +عکس

0

راز جنایت سمند سوخته شده در جاده ورامین با اعتراف پسرخاله عاشق پیشه بر ملا شد.
در این جلسه دادگاه مرد جوان ادعای بی گناهی کرد و گفت دخترخاله اش او را فریب داده است.

قتل شوهر

وقتی ماجرای قتل بهمن فاش شد تجسس ها نشان داد که زن او خیانتکار است و با پسرخاله اش رابطه دارد.

این زن وقتی دستگیر شد در بازجویی ها خود را در قتل بی گناه دانست و پسرخاله اش را عامل اصلی قتل معرفی کرد.

همین کافی بود تا پسرخاله این زن که ۱۲ سال از او کوچکتر است، دستگیر شود او در بازجویی ها انگیزه اش از قتل را علاقه و عشق به دخترخاله شوهردارش دانست.

چرا خیانت!

الهه همیشه با بهمن دعوا داشت تا اینکه نزد پسرخاله کوچکترش درد دل کرد و فاجعه ای را رقم زد.

۱۱ سال بود که با بهمن ازدواج کرده بود آن زمان ۲۲ ساله بود ۲ تا دختر دارد که یکی ۱۰ ساله و دیگری ۸ ساله است.

این زن در بازجویی ها گفت: شوهرم عصبی بود مدام قرص اعصاب مصرف می کرد رفتارهایش را کنترل نمی کرد من را جلوی دیگران تحقیر می کرد.رابطه ما معمولی بود اما راضی به مرگ او نبودم.

بی اطلاعی عجیب

الهه ادامه داد: من نمی دانستم که علی پسرخاله ام شوهرم را به قتل می رساند هیچ وقت راضی به مرگ بهمن نبودم او خودسرانه دست به این جنایت زد من علی را دوست داشتم و ای کاش او شوهرم بود.

یک پیامک

پاییز بود که در یک پیام تلگرامی علی به من ابراز علاقه کرد می دانستم مشکلات من را می داند مخالف عشق او بودم حتی به بهمن هم می گفتم چرا علی را آنقدر به خانه می آوری که می گفت خانه شان دور است و بیاید اینجا بهتر است.

روز قتل

الهه درباره روز قتل گفت: بهمن خسته بود و می خواست بخوابد که با دخترم پریسا به خاطر تبلتی که بهمن خراب کرده بود دعوایش شد وناگهان به همه ی ما گفت از خانه بیرون بروید ما هم سمت خانه مادرم به راه افتادیم و در مسیر ماجرا را به علی گفتم اما نخواستم قتلی رخ بدهد درحالیکه می دانستم علی قصد قتل شوهرم را دارد چون پیشنهاد داده بود بهمن را مسموم کنیم اما تصور نمی کردم در غیاب من چنین کاری کند.

وی افزود: ساعت پنج ونیم صبح بود که گوشی ام را نگاه کردم و دیدم مادر شوهرم کلی زنگ زده است بعد به آگاهی رفته و فهمیدم که شوهرم به قتل رسیده است از گردنبند خاصی که داشت توانستم همسرم را شناسایی کنم باز نمی دانستم پسرخاله ام قاتل باشد روز بعد از ماجرا به علی پیام دادم که آن روز کجا بودی علی هم گفت که خانه شان بود.

بعدها فهمیدم علی قاتل است و از اینکه به شوهرم خیانت کرده ام پشیمان هستم.

اعتراف پسرخاله

علی ۲۴ ساله بعد از دستگیری به کارآگاهان گفت: بهمن با من خیلی خوب بود مثل برادر با من رفتار می کرد فقط یک چیز مرا اذیت می کرد اینکه الهه را هر روز اذیت می کرد. اشتباه من هم این بود که وارد قضیه ای شدم که اصلا به من ربطی نداشت. هر کاری که بهمن می گفت انجام می دادم ولی نمی توانستم ببینم آن کسی که دوستش دارم را اذیت می کند.

وی افزود: از ۸ ماه پیش به دخترخاله ام علاقه مند شدم شب ها به هم پیام می دادیم، ولی به منظور خاصی نبود در پیام ها در مورد همه چیز حرف می زدیم

وی درباره شب قتل گفت: شب قبل حادثه مشغول کار کردن بودم که الهه زنگ زد پشت تلفن گریه می کرد شنیدم بهمن او و بچه ها را از خانه بیرون انداخته است به الهه گفتم بزار با بهمن صحبت کنم که این اجازه را نداد. فردای آن روز از الهه پرسیدم چه اتفاقی افتاد.الهه گفت که بهمن با برادرم صحبت کرده است نمی خواهد با من زندگی کند. رفتم خانه رفیقم خیلی عصبانی بودم مقداری مشروب خوردم ماشین ۲۰۷ را برداشتم رفتم خانه بهمن بعد از چند ساعت خواستم خانه بروم که بهمن مثل همیشه گفت مرا می رساند. به بهمن گفتم به سمت خیابان اتحاد برو کار دارم در یک کوچه تاریک توقف کردیم گفتم اینجا کار دارم چاقو را از جیبم درآوردم کمی تردید داشتم تا اینکه اولین ضربه را به بدن او وارد کردم خواست چاقو را بگیرد ضربه بعدی را به گردن او فرو کردم. خیلی ترسیده بودم ماشین را روشن کردم و به سمت ورامین رفتم گوشه ای از اتوبان کنار زدم و فرار کردم چند قدم که دویدم این فکر به ذهنم آمد که اثر انگشتانم روی فرمان ماشین را پاک کنم برگشتم دستمال را بنزینی کردم روی فرمان ماشین گذاشتم کبریت را زدم که آتش شعله ور شدبعد فرار کردم با خودم گفتم که مردم آتش را خاموش می کنند ولی این طور نشد.

قتل شوهر زنان متاهل تنوع طلب زن شوهردار و دوست پسر رکنا رابطه با دختر خاله داستان عبرت آموز خیانت همسر خیانت زن متاهل خیانت به شوهر حوادث تهران چگونه یک زن شوهردار را عاشق خود کنیم اخبار قتل اخبار جنایی اخبار تهران

در دادگاه

با این اقرارها علی با اتهام قتل و الهه به اتهام معاونت در قتل روبرو شدند و کیفرخواست صادر شد تا اینکه دیروز در دادگاه کیفری یک تهران در برابر قضات جنایی قرار گرفتند تا محاکمه شودند.

در ابتدای جلسه خانواده بهمن در جایگاه ایستادند و خواستار مجازات قصاص برای عاملان جنایت شدند.

سپس الهه در جایگاه ایستاد و با بیان اینکه پشیمان است قتل را به گردن پسرخاله اش انداخت و ادعا کرد نمی دانست آن شب بهمن کشته خواهد شد.

با این ادعاها علی وقتی در جایگاه دفاع ایستاد گفت: من قاتل نیستم تنها به دخترخاله ام کمک کردم.

وی افزود: در روزهای بازداشت توسط آگاهی دخترخاله ام که می دانست دوستش دارم از این عاطفه من سو استفاده کرد و گفت قتل را به گردن بگیرم و قول داد توسط بچه هایش از خانواده بهمن رضایت می گیرد متاسفم که این اتفاق افتاد من بی گناهم و خواستار حکم تبرئه هستم.

بنابه این گزارش؛ با توجه به مدارک و استنادات پرونده هیئت قضایی بزودی وارد شور می شود تا حکم را صادر کند.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ