زیدان و کادرش در شهر پاریس/ تغییر بزرگ در پی.اس.جی در راه است؟

0

زیدان و کادرش در شهر پاریس/ تغییر بزرگ در پی.اس.جی در راه است؟

ساتین –

پاری سن ژرمن در آستانه ایجاد تغییراتی بزرگ روی نیمکت مربیگری خود است. آنها می خواهند زین الدین زیدان را جایگزین مارئوریسیو پوچتینو کنند و به نظر می رسد که این بار این موضوع را جدی تر از همیشه دنبال می کنند.

چند رسانه اسپانیایی و فرانسوی روز چهارشنبه خبر از مذاکرات پاریسی ها با زیدان داده اند. روزنامه پرتغالی آبولا نیز گزارشی در همین رابطه رفته است.

حدود دو هفته پیش بود که بعد از اخراج اوله گنار سولشائر از منچستریونایتد، شایعه حضور ا حتمالی پوچیتینو در منچستریونایتد و رفتن زیدان به پاری سن ژرمن مطرح شد که هیچکدام از این اتفاق ها در نهایت رخ نداد و مسئولان باشگاه پاریسی نیز آن شایعه را تکذیب کردند.

اما این بار مجددا این موضوع مطرح شده و بعضی رسانه ها نوشته اند که باشگاه پاری سن ژرمن می خواهد پوچتینو را اخراج کرد.

دلیل آنها این است که این مربی آرژانتینی نتوانسته تاکتیکهای خود را به ستاره های تیم پاریسی تحمیل کند و در استفاده همزمان از مسی و امباپه و نیمار و هماهنگ کردن آنها نیز مشکل دارد. ضمن اینکه او برخورد مناسبی با بی انضباطی های  داخل تیم نیز نداشته است.

از سوی دیگر زین الدین زیدان که در حال حاضر بدون تیم است به همراه کادر فنی اش در روز چهارشنبه در شهر پاریس دیده شده‌اند.
روزنامه اسپانیایی آس به همراه رسانه های فرانسوی از جمله RMC و اکیپ نیز گزارشهای مشابهی را در این مزینه منتشر کرده اند. گفته می شود پاریسی ها می خواهند برای نقل و انتقالات ژانویه زیدان را به تیم خود بیاورند.

پاری سن ژرمن نیوز

منبع : خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ