نیوشا ضیغمی:از مادر شدن نمی‌ترسم ،دوست دارم بچه‌ام بازیگر شود + عکس

43

نیوشا ضیغمی می‌گوید وقتی خودش را در ۶۰ سالگی تصور می‌کند اصلاً نگران نمی‌شود، چون معتقد است پیری هم جزئی از زندگی است. برای همین به آن سن، خیلی خوشبینانه نگاه می‌کند. می‌گوید دوست ندارد نیوشا ضیغمیِ ۶۰ ساله، ناتوان باشد. مصاحبه با او را که از زندگی شخصی، مادری و احساساتش گفته، در ادامه بخوانید.

این روزها نیوشا ضیغمی را در حوزه بازیگری با فیلم «ایران‌برگر» روی پرده سینما می‌توان دید اما عمده فعالیتش را به کلینیک زیبایی خود اختصاص داده است. او امسال چهارمین سالگرد ازدواجش را جشن گرفت و از تجربه مادر شدن و شغلی که دوست دارد بچه‌اش داشته باشد می‌گوید. او همچنین در اینستاگرام صفحه‌ای دارد که از این شبکه به عنوان یک مرکز جامعه‌شناسی یاد می‌کند و یادآور می‌شود همین شبکه دلخوری‌هایی هم برایش به وجود آورده است. ضیغمی در صحبت‌هایش از فعالیتی که برایش دلچسب و مهم است (کلینیک زیبایی‌اش) نیز سخن گفته است. با نیوشا ضیغمی و دغدغه‌هایش بیشتر آشنا شوید:

همسر نیوشا ضیغمی فرزند نیوشا ضیغمی عکس لو رفته نیوشا ضیغمی سالن زیبایی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی اینستاگرام نیوشا ضیغمی آغوش نیوشا ضیغمی
خانواده برایم مهم‌تر است

روزی که ازدواج کردم همه می‌گفتند در این سن و با این موقعیت چرا می‌خواهی ازدواج کنی؟! نمی‌ترسی موقعیتت را از دست بدهی؟ در حالی که من معتقد بودم این دو بحث هیچ ربطی به هم ندارند. در ضمن چرا بازیگر باید بخش مهمی از زندگی‌اش که خانواده و مادر شدن است را از خودش بگیرد؛ از ترس اینکه شهرتش از دست برود؟
من ازدواج کردم؛ الان هم چهار سال گذشته؛ نمی‌خواهم بگویم لحظه لحظه زندگی‌ام پر از خوشحالی و شادی بود. زندگی من هم در عین اینکه پر از عشق و خوبی بوده، سختی‌های خودش را هم داشته است اما نمی‌توان از خوشی‌ها به دلیل وجود برخی سختی‌ها گذشت چون اگر بخواهم طبیعتی‌ترین چیزهای زندگی را از خودم سلب کنم، وقتی به ۵۰ سالگی برسم، می‌بینم که نه شهرت دارم، نه شوهر و نه بچه. هیچ چیز ندارم. آن وقت من مانده‌ام و خودم و تنهایی‌ام وچروک‌های صورتم! حالا چه کار کنم؟! برای همین اگر به خودمان به عنوان انسان نگاه کنیم، زندگیمان را جوری تعریف می‌کنیم که بتوانیم با چنین شرایطی چگونه کنار بیایم.

از مادر شدن نمی‌ترسم

هیچ‌وقت از مادر شدن نمی‌ترسم. نمی‌دانم ما از چه چیز پیروی می‌کنیم. در سینمای هالیوود که اندام و فیزیک زنان نقش مهمی در مسیر بازیگری‌شان دارد، هیچ‌وقت مادر شدن را فراموش نمی‌کنند. حتی هر کدام بیش از ۲ یا ۳ فرزند دارند. اینکه کسی نعمت مادر شدن را از خودش بگیرد به خودش ظلم کرده است. این جزو طبیعت زندگی هر انسانی است. من هم چنین تجربه‌ای را دوست دارم و هیچ‌وقت از آن فراری نیستم.

همسر نیوشا ضیغمی فرزند نیوشا ضیغمی عکس لو رفته نیوشا ضیغمی سالن زیبایی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی اینستاگرام نیوشا ضیغمی آغوش نیوشا ضیغمی

دوست دارم بچه‌ام بازیگر شود

من این روزها مشغول اداره مرکز زیبایی‌ام هستم، مرکزی که دوستش دارم و علاقه‌مندم فعالیت‌هایم را در این زمینه گسترش دهم. فکر می‌کنم در خوشبینانه‌ترین حالت، نیوشا ضیغمی ۶۰ ساله، ۱۰ تا کلینیک زیبایی دارد (می‌خندد). احتمالاً آن موقع دیگر بازی نمی‌کنم و بیشتر در زمینه تولید فیلم فعالیت دارم. البته نه در زمینه کارگردانی چون فکر نمی‌کنم هیچ‌وقت کارگردان شوم ولی تهیه و تولید فیلم را دوست دارم و قطعاً در آن سن پیشرفت زیادی در این زمینه کرده‌ام و حتی بازیگر جدید وارد سینما خواهم کرد. در زمینه خانوادگی هم قطعاً بچه‌ام بزرگ شده است. شاید او هم بازیگر شده باشد، چون خیلی دوست دارم بازیگر شود.

همسر نیوشا ضیغمی فرزند نیوشا ضیغمی عکس لو رفته نیوشا ضیغمی سالن زیبایی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی اینستاگرام نیوشا ضیغمی آغوش نیوشا ضیغمی
با هر کسی که پولدار، زیبا و موفق است بد هستیم

اینستاگرام شبکه اجتماعی جالبی است چراکه ما بدون هیچ واسطه و فیلتری با مخاطبانمان در ارتباطیم. حتی می‌توان گفت مکانی برای جامعه‌شناسی است چون از هر قشری و هر شهری مخاطب داریم و حرف‌هایشان را می‌شنویم ولی آنچه در صفحه خودم و همکارانم می‌بینم، این است که جامعه ما کم‌کم به سمتی پیش می‌رود که یک مقدار با همدیگر نامهربان شده‌ایم. هر کسی موفق است را می‌خواهیم سرکوب کنیم. هر کسی چیزی دارد، می‌گوییم چرا ما نداریم و بنوعی عقده‌گشایی می‌کنیم. هر کسی هر چیزی هست و هر جایگاهی دارد مطمئناً برای رسیدن به آن تلاش کرده است.

سال گذشته که طوفان عجیبی در تهران آمد، ۳ نفر فوت کردند و من در صفحه‌ام به خانواده‌های این عزیزان تسلیت گفتم ولی برخی کامنت‌ها شوکه‌ام کرد. یکی نوشته بود: «بهتر است همه شماها که در تهران هستید بمیرید»! چه بلایی به سرمان آمده که چنین احساسی به همنوع خود داریم؟!

الان که به گذشته برمی‌گردم و به سال‌هایی که وارد سینما شدم نگاه می‌کنم و آن را با نسل جدید مقایسه می‌کنم، می‌بینم نصف سختی‌ای که ما کشیدیم را نسل امروز نمی‌کشد. قطعاً سختی‌های ما نسبت به نسل قبل از ما هم خیلی کمتر بود ولی در حال حاضر برخی هستند که می‌خواهند در خانه بنشینند و جایگاه‌های بالا را دودستی تقدیمشان کنند. این‌گونه نمی‌شود و متاسفانه این معضل نسل جوان جامعه ماست. می‌خواهند بدون هیچ تلاشی به همه چیز برسند و این امری محال است. ما با هر کسی که پولدار، زیبا و موفق است بد هستیم. چرا؟!

همسر نیوشا ضیغمی فرزند نیوشا ضیغمی عکس لو رفته نیوشا ضیغمی سالن زیبایی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی اینستاگرام نیوشا ضیغمی آغوش نیوشا ضیغمی
چه بلایی بر سرمان آمده است؟!

شبکه‌های اجتماعی هم معضل خودش را دارد. درباره هر عکس نظرهایی می‌دهند که نمی‌دانیم چه پاسخی به آن بدهیم. چاق باشی می‌گویند چرا چاقی؟ لاغر می‌شوی می‌گویند چرا اینقدر لاغر شده‌ای؟ با همسرت عکس می‌اندازی می‌گویند چقدر با همسرت عکس می‌گذاری، عکس تکی می‌گذاری، سریع برایت حاشیه درست می‌کنند که حتماً اختلاف دارید. در صورتی که می‌توانند به جای بحث درباره حریم شخصی آدم‌ها، انتقادهایی سازنده داشته باشند. امروز در صفحه یکی از روان‌شناسان خواندم که چقدر خوب است بیاموزیم حریم خصوصی چیست؟ لزومی ندارد بدون اینکه نظری از ما بخواهند اظهار نظر کنیم. مدتی است در حال تمرین دادن خودم هستم. به خودم می‌گویم حتی از خواهر خودم هم نباید خیلی از سوال‌ها را بپرسم چون قطعاً خودش صلاح می‌داند به من چیزی نگوید.
من آدم صبوری هستم ولی در برهه‌ای از زمان کم آوردم و صفحه‌ام را بستم در حالی که درس اول بازیگری را این می‌دانم که موظف هستم به مخاطبم جواب بدهم با هر سلیقه، نژاد، مذهب و هر کشوری اما گاهی به جایی می‌رسید که از حد و توانتان خارج است. یک لحظه احساس کردم برای چه کسی این کار را انجام می‌دهم. به همین دلیل تصمیم گرفتم دیگر نشنوم و نبینم اطرافم چه اتفاقی می‌افتد و در دنیای نادانسته‌هایم خوشحال باشم بنابراین از دنیای مجزای خداحافظی کردم؛ ولی بعد از آن دوستان و مخاطبان کم سن و سالم از من درخواست کردند به این فضا بازگردم و واقعاً دلم برایشان لرزید و احساس کردم شاید کارم خودخواهانه بوده است.
الان هم که صفحه‌ام را بروز می‌کنم، اذیت می‌شوم ولی سعی می‌کنم بگذرم. بالاخره ما هم انسانیم و دلمان از این همه نامهربانی می‌گیرد. به‌طور مثال خاطرم است سال گذشته که طوفان عجیبی در تهران آمد، ۳ نفر فوت کردند و من هم در صفحه‌ام به خانواده‌های این عزیزان تسلیت گفتم ولی برخی کامنت‌ها را که می‌دیدم شوکه‌ام کرد. مثلاً یکی نوشته بود: «بهتر است همه شماها که در تهران هستید بمیرید!» چه بلایی به سرمان آمده که چنین احساسی به همنوع خود داریم؟!

همسر نیوشا ضیغمی فرزند نیوشا ضیغمی عکس لو رفته نیوشا ضیغمی سالن زیبایی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی اینستاگرام نیوشا ضیغمی آغوش نیوشا ضیغمی

حق گرفتنی است؛ نه دادنی!

متاسفانه جامعه ما به جایی رسیده که همیشه در انتظار یک اتفاق است که همه چیز برایش خوب شود. در صورتی که این خودمان هستیم که اتفاق خوب را رقم می‌زنیم. در تمام جوامع بشری آدم‌ها خودشان حقشان را می‌گیرند. تا زمانی که بنشینیم که حقمان را بدهند، هیچ کس برایمان چنین کاری نمی‌کند. نمی‌گویم در جامعه ما مشکلات وجود ندارد ولی یقیناً دلیل حدود ۵۰ درصد از مشکلات ما به خودمان و رفتارمان برمی‌گردد. برخی خیلی راحت می‌توانند حقشان را بگیرند ولی نمی‌گیرند چون غیر از پدر و مادر تمام اتفاقات زندگی‌مان اختیاری است و می‌توانیم آینده‌ای خوب برای خودمان بسازیم ولی ما همیشه دیگران را مقصر می‌دانیم.

همسر نیوشا ضیغمی فرزند نیوشا ضیغمی عکس لو رفته نیوشا ضیغمی سالن زیبایی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی اینستاگرام نیوشا ضیغمی آغوش نیوشا ضیغمی
بحران بزرگی به نام کودکان کار

حدود ۸-۷ ماهی است که در انجمن حامیان کودک کار و خیابان به صورت مستمر فعالیت دارم. بچه‌های کار مساله‌ای پیچیده در جامعه کنونی ماست و بحران بزرگ اجتماعی محسوب می‌شوند. این بچه‌ها در سن کودکی و نوجوانی، با آسیب‌های زیادی روبرو هستند. آن‌ها در نهایت نسل آینده جامعه ما هستند که با تعداد بی‌شماری از بحران‌های خانوادگی و اجتماعی بزرگ می‌شوند و وارد جامعه می‌شوند. به همین دلیل فکر می‌کنم، مردم باید با این مجموعه آشنا شوند و بدانند کودک کار چیست و چرا وجود دارد.
همکاری من هم بیشتر برای شناساندن این معضل مستمر شد. تمام تلاشم این است که این انجمن را به مردم بشناسانم و هر کمکی از دستم بربیاید چه در راستای فرهنگ‌سازی و چه مالی دریغ نکنم ولی فکر می‌کنم این معضل بیشتر از اینکه به کمک مالی نیاز داشته باشد، به حمایت فرهنگی نیاز دارد تا جامعه از این موضوع آگاه شود. اگر بچه سرخورده‌ای که قرار است در آینده به یک بزهکار تبدیل شود از دوران کودکی حداقل آموزش‌هایی را ببیند، می‌تواند مهارت‌هایی را فرابگیرد و حداقل شغلی داشته باشد.
متاسفانه این کودکان نه خانواده باسوادی دارند و نه خودشان سواد دارند، به همین دلیل تشخیص خوب و بد برایشان سخت است. فقط به شکل ناخواسته، به بزهکاری کشیده می‌شوند.

همسر نیوشا ضیغمی فرزند نیوشا ضیغمی عکس لو رفته نیوشا ضیغمی سالن زیبایی نیوشا ضیغمی بیوگرافی نیوشا ضیغمی اینستاگرام نیوشا ضیغمی آغوش نیوشا ضیغمی
چرا کلینیک؟

ایده راه‌اندازی موسسه زیبایی به ۶ سال پیش برمی‌گردد. شاید دلیل علاقه‌مندی‌ام به تأسیس این موسسه، این بود که شخصاً یکی از مراجعان مراکز پوست و زیبایی بودم چون معتقدم ابزار بازیگران و افرادی که کار تصویر می‌کنند، بدن و بیان و در نهایت سلامت جسم و روان است. به نظرم پوست هر آدمی نشان‌دهنده، درون آدم است. اولین بار که به این مراکز مراجعه کردم ۲۳ ساله بودم. آن زمان سر فیلمبرداری فیلم شوریده بودم و از آنجایی که گریم آن کار خیلی سنگین بود، گریمور فیلم مرا به این مراکز معرفی کرد و واقعاً ممنون ایشان هستم که مرا در این زمینه راهنمایی کردند چون از آن زمان آموختم باید به پوست اهمیت داد. (سمیرا جعفری)

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ

نظرات شما ( 43 )
 1. باران می گوید

  توی عکس اول بینی خانمها واقایون رو دیدید بینی نیوشا فقط تراشیده شده.خخخخخخخخخخخ

  1. النا می گوید

   نیوشا هم خیلی متین وخیلی فهمیده است من دوستش دارم کاش موقعیتشو من داشتم ولی مثل شما ها حسودی نمی کنم

 2. شهاب می گوید

  راستی راستی فکر میکنی به مدد این همه ارایش و مالیدن کرم و رژ ,خیلی زیبایی طبیعی واقعی داری اگه جسارتش رو داری بدون ارایش مو و صورت تو انظار عمومی ظاهر شو مردم بخاطر پول و زیبایی از تو متنفر نیستن چون از تو زیباتر و متمول تر هم هست که برای ما محلی از اعراب ندارن مردم از ادمهای فخرفروش منزجرند که تو این اوضاع اقتصادی ماشین و دارایی و حتی لباس و سگ و گربه هاشونو به رخ مردم می کشن خانم بازیگر اخراجی ها

 3. ... می گوید

  جواب ابلهان و عقده أی ها خاموشیست……حالا فعلا به عمل های زیباییتون برسید تأ بجه دارشدن…

 4. الهه می گوید

  خیلی بده که یه انسان اینقد از خود متشکر باشه که فک کنه مردم به اون حسادت میکنن اونم به کی نیوشا ضیغمی؟؟؟اونم به چی زیبایی ؟؟واقعا مضحکه .عملی عقده ای

 5. زهرا می گوید

  واقعآ متاسفم برای هموتنای بد دهنه خودم بد دهنی و حسادت یکی از بارزتریت صفات ایرانیاست

  1. سیما می گوید

   ظاهرا ادبیات ضعیف هم یکی از صفات بارز شماست حتی نمیدونی هموطن رو چه جوری می نویسن هموطن نه هموتن

 6. مرضیه می گوید

  کدام حسادت؟ عکس گرفتن با گربه و پز پول شوهر دادن و فخر فروختن با یک صورت پر آرایش و جراحی باعث تاسفه. نه حسادت. نیوشا کودکانه رفتار میکنه.

  1. شقایق می گوید

   واااقعا..خیلی خوب گفتی.منم همچین نظری دارم

 7. fatemeh می گوید

  سلام من ۱۹ سالمه واز خانوم نبوشا ضیغمی واقعا خوشم میاد ازته دلم دوستش دارم .امیدوارم به همه ی خواستهایشان برسند .من به بازیگری خیلی علاقه دارم ولی نمیدونم چطوری به ارزوم برسم چون تواین دوره وزمونه همه میگن باید پارتی داشته باشی ومن به این موضوع معتقد نیستم چون من فقط به کمک خدا اعتقاد دارمو همینو بس.

 8. ناشناس می گوید

  یکی این ویکی الهام حمیدی نمیشه با آرایش سیرشون کرد.

 9. مهناز می گوید

  نیوشا جون!!!اگه راست میگی چادری بشو اونوقت ببین خانمهای چادری همسن تو چقد از تو خوشکل ترند

  من خودم چادری ام. حتی جلوی خانمها هم چادرم رو زمین نمیذارم آخه می بینم با حرص و ولع به آدم نگاه میکنن.
  خودنمایی که کاری نداره اگر راست میگی چادری بشو عزیز جون.

 10. شیرین می گوید

  فاطمه خانم من با حرفت موافقم و به خدا توکل می کنم اما نیاز به پارتی هم داره

 11. نینا می گوید

  این بازیگرا همشون خل و چلن البته حقم دارن فکر کنن تافته جدا بافته ان چون خودمون بیخودی بزرگشون کردیم آدمایی رو که نه سواد درست و حسابی دارن و نه شخصیت درستی دارن
  ما که چه اینا فیلم بازی کنن چه بازی نکنن بیشتر فیلماشون اعصابمون و خراب می کنه همش می خوان برامون روضه بخونن آدم فیلم نبینه راحت تره

 12. نینا می گوید

  یکی به این … مونده ها حالی کنه خوشکلا خودشونو تو ملاء عام نمی ذارن تا هر کس و ناکسی از شون سوء استفاده کنه . هزار تا عمل کردی هزارتا آرایش کردی می گی خوشگلم. والله خیلی رو می خواد.

 13. یارا می گوید

  از آرایش نکردن چی نمی ترسه

 14. نازی74 می گوید

  من اصلا ازش خوشم نمیاد خیلی آرایش میکنه با این چشای ریزش بدون آرایش افتضاحه خیلیم بی حجابه….مثلا باید الگوی جوونای مث من باشن بهم پیشنهاد بازیگری دادن خانوادم اجازه نمیدن نمیخوان برم تو جمع این بی حجابا

  1. یگانه می گوید

   وای خدایا چرا همچین میکنی !!!!فهمیدیم بابا بازیگررر اگه خانواده ات بهت اطمینان داشته باشن و خودت هم جنبه وشعور داشته باشی میزاشتن بری ادم باید خودش جایگاه خودشو حفظ کنه

  2. نادیا می گوید

   خخخخخ این یگانه جون هم راس میگه هاااااا،بازیگر
   از هالیوود بهتون پیشنهاد شده…
   اگه مامان بابات اجازه ندادن لابد بهت اعتماد نداشتن

 15. fatemeh می گوید

  بچه هاارایش تاحدی میتونه ادمو خوشگل کنه پس خانوم نیوشا واقعا خوشگله چه بی حجاب چه با حجاب نازی جون اگه بهت پیشنهاد دادن برو نازنکن توصیه خواهرانه بود گوش کن.

 16. fatemeh می گوید

  یگانه جونم من باهات موافقم ادم باید خودش جنبه داشته باشه.

 17. zohreh می گوید

  فاطمه جون نظرات خیلی خوبن امیدوارم توهم یه روزی بازیگرشی عزیزم.

 18. نازی74 می گوید

  تو چرا همچین میکنی زیا فرخی خخخخ خانوادم میپرستنم خودمم جنبشو دارم خوبشم دارم ولی اینا خیلی بی …. دیگه خانوادم میخان درس بخونم…. بخاطر اینا شدیم جهان سوم انگار میخاد بره عروسی خیلی خزه

 19. سحر راد می گوید

  قیافش خوبه اما دوسش ندالم

 20. هانیه می گوید

  ببخشیدمیشه بگیددقیقن دیگران باید ب چی حسودی کنن؟؟!!!ب مارک کرم ورژلبتون؟؟لطفن قبل ازحرف زدن ی سربه آینه خونتون هم بزنید

 21. حسن می گوید

  سلام حالا بچه ها این چیزا رو ول کنید بنظرتون این پسر کیه باهاش عکس انداخته خخخخخخخ

 22. نازی74 می گوید

  کیه؟ ؟ ؟

 23. نازی74 می گوید

  مواظب باشین نترکین فقط دخیای حسووووود خخخ… قضاوت نکنید آدم باشید.بعد دانشگاه میرم اونوقت میفهمین خوشگل به کی میگن. بای حسوداااااا خخخخخ

 24. ینفر می گوید

  طفلی ..
  برای منکه شخصیتش بیشتر ترحم برانگیزه..
  آدمای خوب رو به سیرتشون میشناسیم اما اینجور آدما بزور صورت خودشون رو میخوان بشناسونن .. .

 25. ناشناس می گوید

  نازی ۷۴ مواظب باش ندزدنت

 26. نازی74 می گوید

  خخخخخخخخ خخخخخخخخ خندیدم جوک باحالی بود..

 27. فاطیمه می گوید

  اه اه منم ازش بدم میییاااااد اوووق بدون آرایش خیلی گند میشه 😐

  بیبین چیقد مالیده آخرش زشته :/ اصلا خوشگل نشده

 28. fatemeh می گوید

  به یگانه جون ونادیاعزیز وناشناس باحال بگم که وقتی نازی جون یه حرفی میزنه نباید که حالشوبگیریم نازی جونم عزیزم ارزوی موفقیت برات میکنم خخخخخخخخ

 29. mehrsa می گوید

  بعد از این همه عمل در کل خروجیت چیز خوبی از اب دراومده ولی ورودیت چی بوده اون مهمه.خوشگلی مصنوعی ارزشی نداره.حتی یکی از اجزای صورتت هم مال خودت نیست .در زمینه بازیگری هم کاملا تهی از هنر هستی.

 30. نازی74 می گوید

  من از حرفای کسی که واسم مهمه و دوسشدارم ناراحت میشم و حالم گرفته میشه آجی فاطمه راحت باشین بذار هرچه دل تنگشون میخاد بگن من جنبم بالاتر از این حرفاس فدات

  1. ناشناس می گوید

   کف دست هورا به افتخار نازی ^_^

 31. نازی74 می گوید

  حالا چرا ناشناس؟؟؟ شایدم آشنا باشی خخخخ بزن به افتخار خودت به افتخار خوشگلا البته اگه دوستان ناراحت نمیشن خخخ

 32. اکرم می گوید

  خدا شفاش بده اصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصصلا بازیش خوب نیست تو یه عکسی دیدم رو یقه لباسش یه عالمه پر شایدم پر شتر مرغ چسبونده بود اصلا معلوم نیست چشه قیافش هم خوب نیست تو پول غرق شده ولی آخرش هممون یه متر جا نصیبمون نمیشه خدایا شکرت جاش نیستم خدایا شکرت بی پر و آرایش همینی که هستم دوست دارم

 33. محمد می گوید

  خانم ضیغمی متاسفم برای طرز فکر شما
  شما یک هنرپیشه درجه ۳ هستی
  نه زیبایی نه موفق فقط پول داری اونم مال شوهرته نه خودت
  اینو یادت باشه
  شما یک آدم معمولی هستی اینقدر خودت رو مضحکه نکن

 34. [email protected] می گوید

  نه اونجا که با گربه سگ عکس گرفتی … با همونا باش تا اموداتت بگذره خانم بازیگر

 35. آناهیتا می گوید

  طرز فکروووووووو خخخخخخخخ
  قیافه عملی معمولی و هیکل چاق و زبون دراز آخه حسادت داره
  برو یکم با خودت فکر کن خانم ضیغمی که چرا مردم جوابتو اینقدر بد میدن
  شما نه بازیگری نه سواد درست حرف زدن
  ……..

 36. زهرا می گوید

  باید بره پیش روانپزشک.
  عقده دیده شدن داره.
  موندم چرا صدای هیشکه هم در نمیاد.
  سینما با کیا می چرخه!!!
  ما اینجوری عکس بندازیم ……

 37. نرجس خاتون می گوید

  خانم ضیغمی آدم باید یه نقاشی از خدا باشه نه یه خط خطی از یه جراح اونم با صد تا پز و ادعایه خوشکلی
  اینم فقط یه نصیحت بود
  حالا نری واسه همین حرفم یه روضه بخونی ههههههه