خانه / آخرین اخبار / شرکت کیونت Qnet چیست؟ + نحوه کار و لیدرها

شرکت کیونت Qnet چیست؟ + نحوه کار و لیدرها

کیونت (به انگلیسی: QNET)، پیشتر شناخته شده با عنوان گلدکوئست، یکی از زیر مجموعه‌های شرکتی، به نام کیو آی (Qi)است. این شرکت در سال ۱۹۹۸ در هنگ کنگ تأسیس شد.  بنیان‌گذار آن نابغه کلاهرداری مالزیایی، ویجی اسواران، و مدیران آن عمدتاً از اهالی کشورهای جنوب شرقی آسیا هستند. شرکت کیونت دارای بازاریابی چند سطحی بوده و در فروش محصولات متعدد فعال است.  این شرکت در برخی از کشورها مانند اندونزی، تاجیکستان، امارات متحده عربی، مالزی، فیلیپین، رواندا، سنگاپور، ویتنام، هند، الجزایر، بورکینوفاسو، ساحل عاج، گرجستان، اردن، قزاقستان، مراکش، میانمار و تونس نمایندگی‌ها یا دفاتری دارد.

  ویجی اسواراندر ۷ اکتبر ۱۹۶۵ به دنیا آمد، ‌این مالزیایی هندی‌تبار چند تابعیتی! در مالزی، هنگ کنگ، ‌سیدنی و لندن زندگی می‌کند و برای مدتی هم در صومعه‌ای در Umbria ی ایتالیا حضور یافته و به مدت ۳۳ روز، روزه سکوت می‌گیرد. ویجی در سال ۱۹۸۴ بعد از چندین بار شکست شغلی و اقتصادی در زمینه‌های بنایی در بلژیک، فروش انگور در فرانسه و رانندگی تاکسی در لندن، تحت دوره‌های آموزشی مؤسسه‌ای با موضوع روانشناسی و آنتولوژی قرار گرفت. ویجی از طریق این آموزش‌ها با سیستم‌های هرمی تحت عنوان بازاریابی شبکه‌ای آشنا می‌شود. این آموزش‌ها از طریق CIMA‌ در انگلستان انجام می‌شود. حضور اسواران در انگلستان تا سال ۱۹۸۶ ادامه می‌یابد. اما در مورد بخشی از زندگی وی در این دوران در انگلستان به هیچ اطلاعی در دست نیست، که این مسئله قابل تأمل و توجه است. ویجی اسواران از انگلستان به آمریکا سفر می‌کند و پس از آن برای اولین بار یک سیستم هرمی را در کشور فیلیپین راه‌اندازی می‌کند. این سیستم منجر به تشکیل شرکتی شد که امروز در ایران به عنوان QI شناخته می‌شود. شرکتی کهه عامل خروج ۸ میلیارد دلار سرمایه از کشور است. این نابغه‌ کلاهبرداری پس از جهش مالی قابل توجهی که به خاطر دریافت ۸ میلیارد دلار از ایرانیان به دست آورده، سعی در ارائه چهره‌ای علمی، خیّر و بشردوستانه در مجمع جهانی دارد. ویجی اسواران با استفاده از ثروت هنگفت و به تاراج رفته ایرانیان در مجمع خیریه بین‌المللی حضور یافته و با بذل و بخشش پول بادآورده حاصل دست رنج ایرانیان برای خود اعتبار کسب می‌کند، ویجی در مالزی به عنوان فردی خیّر و دوستدار بشر شهرت دارد.

این مرد مرموز (QI) در حال معرفی خود به عنوان یک چهره مدافع حقوق بشر است و در نشست‌های مختلف حضور یافته و خود را حامی مردم جا می‌زند. ویجی بعدها همسرش را به ریاست بنیاد خیریه بزرگی به نام پدرش منصوب کرد که این بنیاد به عنوان یک بنیاد بین‌المللی حقوق بشر فعال است. اسواران در سال ۲۰۰۷ برای مدتی هم تحت تعقیب اینترپل قرار می‌گیرد. اما بعدها مشخص می‌شود که بازداشت وی در مانیل کاملاً صوری و در حقیقت یک مانور حقوقی بوده است.ویجی بعد از بازداشت قاضی مانیلی را با ارتشاء مجاب به اعلام برائت درباره وی می‌کند. سپس حکم تبرئه آن دادگاه را توسط وکلای قدرتمند کوئست به تمامی نمایندگی‌های اینترپل ارسال می‌کند. مستندات آن شکایت و اتهاماتی در مورد پولشویی و کلاهبرداری در مورد دو شریک و همدست وی موجود است.

دادگاه‌های دیگری نیز در جاکارتا و هند در مورد اتهامات ویجی اسواران برگزار شد که هر بار به دلایل مشخصی از اعمال فشار و تهدید به سرانجام نرسید. ویجی اسواران در مانیل ۳هفته در زندان به سر برد و به مدت ۲ ماه در وضعیت زندان در منزل قرار داشت، وی پس از آزادی از زندان در مصاحبه‌ای ادعا می‌کند که تحت یک جریان هدایت یافته امنیتی و اطلاعاتی دستگیر شده، بازداشت و ارتباطی با فعالیت‌های QI نداشته است. * گستاخی ویجی به خلیج فارس و سکوت ایرانیان هرمی «امروز در کنار ساحل زیبای خلیج‌العربی در دبی، منطقه جمیرا گرد هم آمدیم…» این سخنان کلاهبردار بزرگ هرمی‌هاست در جمعی که سران ایرانی کوئست حضور داشتند.

محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

فعالیت‌های این شرکت هم اکنون توسط دولت برخی از کشورها از جمله ایران به عنوان ترفند هرمی و غیر قانونی شناخته شده‌است. به نظر مراجع تقلید فعالیت در اینگونه شرکتها جایز نیست و حرام است.

نحوه کار

عضویّت در این شرکت با خریدن یک جنس شروع می‌شود و هرکس که بتواند دو نفر دیگر را وارد این تجارت (یا به اصطلاح: گلدکویست) کند مبلغی از طرف شرکت به عنوان پورسانت دریافت خواهد کرد.

محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

هر فرد با خرید یک محصول ۳ تا ۶ امتیازی به قیمت ۶ میلیون تومان وارد کار می شود

که در حقیقت محصولی در کار نیست بلکه این پول به عنوان پورسانت به بالاسری ها تعلق می گیرد

پول به ریال از فرد گرفته می شود سپس به حساب شرکت در دبی واریز می شود و سپس خرید فرد با ایکارد (Ecard) به دلار انجام می شود تا پول به هیچ عنوان قابل استرداد نباشد

لازم به ذکر است که فقط در شرکت های هرمی حق عضویت دریافت می شود در شرکت های بازاریابی شبکه ای حق عضویت دریافت نمی شود در صورتی که در شرکت های هرمی تنها با پرداخت مبلغ (خرید ) وارد چرخه می شوند

پلن کمپانی Qi بر اساس باینری است و هر فرد باید دو نفر دیگر را وارد کار کند و این چارت با افراد ساخته می شود نه محصول

این سیستم بر پایه انسانی است و هرکدام از این دایره ها را یک انسان پر میکند.

تعاریف لول های کاری:

۰-۰ صفرو صفر: فردی که خرید انجام داده و هنوز فروشی نداشته است.

۰-۱ صفر و یک: کسی که فرد اول خود را معرفی کرده

۱-۱ استیج: اولین تعادل کسی که دو نفر خود را به سیستم معرفی کرده است.

۲-۲ دودو: کسی که هر دو دایرکتش ۰-۱ هستند.

۳-۳ شرایط آفیسری: کسی که هر دو دایرکتش استیج زده اند

۴-۴ آفیسری:کسی که تعداد افراد مجموعه اش به ۸ نفر رسیده است و در دوطرف چارت خود ۴ نفر زیر مجموعه دارد.

پرزنتور: کسی که یکی از دایرکت هایش آفیسر باشد.

ساپورتر: کسی که هردو دایرکتش آفیسر باشند.

لیدر : کسی که دو دایرکتش ساپورتر باشند.

سقف اول: شخصی که سه هفته پیاپی سقف اول خرید کمپانی را بشکند هفته ای ۵ هزار دلار پورسانت خواهد گرفت.

سقف دوم: شخصی که سه هفته پیاپی سقف دوم خرید کمپانی را بشکند که هفته ای ۱۰هزار دلار پورسانت خواهد گرفت

سقف سوم: شخصی که سه هفته پیاپی سقف سوم خرید کمپانی را بشکند که هفته ای ۱۵هزار دلار پورسانت خواهد گرفت

محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

شرکت دسیسه هرمی کوئست حدود ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار نفر عضو دارد، که یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر این تعداد عضو را ایرانیان تشکیل می‌دهند. شرکت کوئست طی سال‌های گذشته بیش از ۷ هزار میلیارد تومان ارز از کشور خارج کرده است.

اسامی ۲۶ نفر از لیدرهای اصلی کوئست که توسط نیروهای اطلاعاتی دستگیر و هم‌اکنون در زندان اوین هستند در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته است، در مقابل نام هر یک از این افراد مبلغ کلاهبرداری‌شان درج شده است. قابل توجه اینکه در آمریکا اگر کسی ۱۰۰ دلار در شرکت هرمی سرمایه گذاری کند ۵ سال حبس در انتظار اوست.

این ۲۶ نفر بیش از ۴٫۱۰۶٫۰۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان کلاهبرداری انجام داده‌اند که اسامی آنان به شرح ذیل است:

۱- ع. بوشهری ۱٫۲۱۶٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۲- ا. شکیبا ۴۶٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۳- م. عوض‌خانی ۶٫۳۲۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۴- ت. کرباسچی ۴۲٫۵۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۵- خانم ر.احمدی ۳٫۲۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۶- ف. حسنی ۳۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۷- ح. غفوریان ۶۷۹٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۸- ک. محمدی‌جهانی ۱۵۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۹- م. محمدی جهانی ۱۴۲٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۰- م. شاکری ۱۰۰٫۰۰۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۱- ر. غفرانی ۴۷۸٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۲- ج. شاملو ۲۶۸٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۳- م. ت. رستمیان ۸۴٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۴- ف. برجعلی‌لو ۶٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۵- س. نقدی‌فرد ۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۶- خانم ک. ابراهیمی ۲۰٫۶۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۷- م. حسین‌فرد ۶٫۹۷۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۸- م. صفرپور ۳٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۱۹- ن. سبزی گلگین ۵٫۶۹۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۲۰- م. زینعلی ۱۷۰٫۷۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۲۱- ش. امیری ۳۹٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۲۲- م. عنقایی ۳۳٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۲۳- ش. امیری ۱۹۹٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۲۴- د. صداقت ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۲۵- ع. خوش‌رونسب ۱۹٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان

۲۶- پ. علیار ۴۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰ تومان

محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

برخی کشورهای اروپایی و آمریکایی برای ضربه زدن به ایران از این شرکت‌های هرمی حمایت می‌کنند. شرکت‌های هرمی قادر نیستند در کشورهای اروپایی حتی یک عضو پذیرش کنند اما در کشورهای جهان سوم به عضوگیری گسترده روی آورده‌اند، سرور برخی از این شرکت‌ها از آمریکا پشتیبانی می‌شود و این نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها برای فروپاشی اقتصاد کشورهای جهان سوم، مشارکت دارند.

طی ۴ سال اخیر ۷۹ درصد منابع درآمدی شرکت‌های هرمی دنیا با پول ایرانی‌ها بوده که از طریق صرافی‌های غیرمجاز و رابطان ایرانی از کشور خارج شده است.

به عنوان مثال، حسین غفوریان تاپ لیدر کوئست بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان ارز نیز به خارج از کشور منتقل کرده و ۵ میلیارد تومان نیز در این رابطه پورسانت دریافت کرده بود. غفوریان ۳۰۰ هزار نفر از جوانان شهرستانی را فریب داده و خسارات اقتصادی و فرهنگی جدی را به کشور تحمیل کرده است.

محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

پاتمن

روایتی از زندگی مرد اول کوئستی ها حاج حسین غفوریان
همشهری ماه در ویژه نامه نوروزی خود به شرح زندگی حسین غفوریان، یک بچه روستایی که مرد اول کوئستی‌های ایران شد و حالا حکم اعدام انتظارش را می‌کشد پرداخته است.

محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaranحاج حسین لقبی است که بچه‌های کوئست به او داده‌اند، او را بزرگ‌ترین لیدر کوئست در کشور و حتی خاورمیانه می‌دانند اسم حسین غفوریان آشنا‌ترین اسمی است که هر فردی که وارد کوئست می‌شود به گوشش می‌رسد و تمام اعضای کوئست عالیترین مقام را جایگاه حسین غفوریان می‌دانند.

حسین که برای خیلی‌ها یک اسطوره است ۳۱ ساله و متولد روستای پیرژن در اطراف مشهد است. از سال ۸۲ دانشجوی دانشگاه آزاد شد و به تهران آمد، جاه طلب بود و بلند پرواز، خیلی زود هم پیشرفت کرد و توانست جایگاه خود را در کوئست ارتقا دهد.

تز «پول و پتو» متعلق به او است؛ یعنی با یک پتو به تهران بیایید و پولدار شویدو بر همین اساس غفوریان از یک زندگی دانشجویی در خوابگاه دانشگاه آزاد با چرب زبانی و پشتکاری که داشت خیلی زود افزاد زیادی را به خود و شرکت جذب می‌کند.

غفوریان پس از آنکه توانست عده زیادی از افراد و به خصوص شهرستانی‌ها را به این شرکت جذب کند به عنوان یکی از مهره‌های اثر گذار کوئست در شهر تهران شناخته می‌شود. او به علت مشغله‌ای که برایش در شرکت کوئست به وجود آمده بود در ادامه تحصیل دچار مشکل می‌شود و تقریبا قید آن را می‌زند.

حسین برای جلب اعتماد افراد، شغل خود را طلا فروش عنوان می‌کند تا افرادی که جذب می‌شوند بر این باور باشند که درآمد کوئست به مراتب از یک طلافروشی در بازار تهران بهتر و بیشتر است وآنقدر در کار خود پیشرفت می‌کند که به عنوان یکی از مدیران ارشد کوئست در ایران شناخته می‌شود.

 • محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

غفوریان چنان در این سیستم پیشرفت می‌کند که تعداد افرادی که توسط او جذب شده‌اند از شمارش خارج می‌شود و به همین علت شرکت کوئست اورا بازنشسته اعلام می‌کند و در هفته حقوق چند ۱۰ میلیونی برایش در نظر می‌گیرند.

این همه ماجرا بود، چراکه شرکت کوئست از طریق حسین غفوریان و چند نفر دیگر توانسته بود ۷ هزار میلیارد تومان از ایران درآمد بدست آورد و این مبلغ را به صورت ارز از کشور خارج کند.

طبیعی بود که برای کوئستی‌های تازه وارد و به خصوص شهرستانی‌ها حسین غفوریان به یک الگو تدبل شود و روش‌های جذبی که از زبان حسین گفته می‌شد در تمامی جلسات مختلف کوئست از طریق فیلم نمایش داده می‌شد.

در این فیلم حسین غفوریان را از یک خانواده اصیل و حتی سطح بالا از نظر مالی معرفی می‌کنند که بدون تکیه به دارایی‌های پیشینش توانسته به موفقیت‌های بزرگ مالی در شرکت کوئست برسد.

به قول خودشان حساب همه چیز را کرده بودند، خط‌های موبایل بدون اسم، دفا‌تر متعدد و حتی نام‌های مستعار، شاید خود حسین غفوریان و خیلی از کوئستی‌ها هم متوجه شده بودند که حلقه محاصره در حال تنگ شدن است ولی افکار وهم آلود و شاید هم شیرینی پول‌ها و سرمایه‌های انباشته شده مانع از آن می‌شد که از راه رفته بازگردند.

محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

حاج حسین یا‌‌ همان بت هرمی‌ها در اوج فروریخت و شکست. غفوریان سال گذشته توسط وزارت اطلاعات دستگیر شد، خیلی‌ها از او شکایت کرده‌اند و خیلی‌ها هم هنوز باور نکرده‌اند و با خود مرور می‌کنند همه ارتباطات خیالی با مقامات مختلف و القاب و وعده‌ها را غافل از آنکه همه‌اش حبابی بیش نبوده است.

شاید حسین غفوریان در روز‌های زندگی‌اش در شهرستان و خوابگاه دانشجویی ثروت میلیاردی را آرزو می‌دانست ولی از وقتی وارد کوئست شد آنقدر مغرور بود که خط پایانی را برای خود متصور نشود و به مسیر خود ادامه داد تا به نقطه آخر رسید؛ دادسرای جرایم رایانه‌ای و کوهی از پرونده‌های شکایت.

دادسرای ویژه جرائم رایانه‌ای خانه آخر تمام کوئستی‌ها است، هزاران شاکی و برگه‌های سفید شکایت که قرار است سیاه شوند، فرقی هم نمی‌کند شاکی یک کارگر باشد یا دانشجوی شهرستانی، خانواده‌ای که همه دار وندارشان را از دست داده‌اند و کارمندی که حتی شغلش را هم برای کوئست فدا کرده است.

در این دادسرا اکثر مراجعه کنندگان تنها نامی که با آن آشنا هستند حسین غفوریان است. خیلی‌ها فقط نامش را شنیده‌اند و تصویرش را دیده‌اند، بعضی‌ها هم از نزدیک با اور در ارتباط بوده‌اند ولی اصل موضوع این است که همه شاکی‌اند و حاج حسین را کلاهبردار می‌دانند.

حاج حسین حالا تنها است، بت کوئستی‌ها شکسته و از آن همه رویا فقط خاطره‌ای مانده و خیالی! جرمش سنگین است.

۱۹ سال زندان و ۵۰ میلیارد جریمه برای سلطان کوئست ایران حاج حسین غفوریان

حسین غفوریان تاپ لیدر کوئست معروف به حاج حسین، روزگاری سلطان کوئست ایران بود و برای خود برو بیایی داشت. حاج حسین برای تازه واردهای کوئست یک ویژن بود.

محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

حسین غفوریان نه تنها لیدر شرکت هرمی کوئست بود که در مقام یک نظریه پرداز روند فعالیت و اساس کار کوئست در ایران را متحول کرد و با ابتکار عجیب خود برای شهروندان تهرانی و بسیاری از ایرانیان مشکلاتی را فراهم آورد.
حسین غفوریان، اهل روستای پیرژن در اطراف مشهد است. از سال ۸۲ دانشجوی دانشگاه آزاد شد و به تهران آمد،  با ورود به شرکت هرمی کوئست خیلی زود پیشرفت کرد و توانست جایگاه خود را در کوئست ارتقا دهد. حاج حسین کوئست با ابتکار خود مرد اول کوئستی‌های ایران شد و بسیاری از سرشاخه‌های اصلی کوئست در ایران که قبل از  غفوریان فعالیت می کردند، ابتکار پول و پتوی او را اقدامی کثیف می خوانند. حاج حسین بزرگ‌ترین لیدر کوئست در ایران و حتی خاورمیانه بود و نامش برای کوئستی های مرد رویا و اعتبار بود.
وجود شرکت‌های هرمی در برخی کشورها نظیر کلمبیا پیامدهای امنیتی در پی داشت به طوری که در سال ۷۸ ۱۹ در این کشور سه میلیون نفر مغبون شدند و یک میلیارد دلار صدمه مستقیم به این کشور وارد شد و در نهایت آشوب‌های خیابانی پدید آمد و طی آن بانک‌ها و مراکز دولتی به آتش کشیده شده‌اند.

در آلبانی دو هزار نفر در پی آشوب‌های مردمی ناشی از اغتشاش فعالیت شرکت های هرمی کشته شدند و دولت و مجلس آن سقوط کرد. اتفاقاتی که در بین سال‌های ۱۹۹۵ تا ۱۹۹۸ میلادی در کشور آلبانی رخ داد ، رویدادی است که تجربه تلخ گسترش و رشد بی‎رویه و قارچ‌گونه طرح‌های بازاریابی هرمی را به نمایش می‌کشد.

بر اثر این اتفاق شورش‌هایی در نقاط مختلف آلبانی به وجود آمد و حدود دو هزار نفر در جریان درگیری و ناامنی‌های ناشی از فروپاشی طرح‌های هرمی کشته شدند. مجلس این کشور منحل و رییس‌جمهور آلبانی ناچار به استعفا شد.
حسین که برای خیلی‌ها یک اسطوره است ۳۱ ساله سن دارد و حالا باید ۱۹ سال از عمر خود را پشت میله‌های زندان بگذارند.
ابتکار «پول و پتو» حسین غفوریان؛ به این شرح است که  با یک پتو به تهران بیایید و پولدار شوید و بر همین اساس غفوریان از خوابگاه دانشگاه آزاد شروع به کار کرد و با چرب زبانی و پشتکاری که داشت خیلی زود افزاد زیادی را به خود و شرکت جذب می‌کند.
کوئست و درآمد هنگفتش که ناشی از کلاهبرداری از دانشجویان، جوانان بیکار و حتی افراد مسن بود باعث شد تا غفوریان قید تحصیل را بزند و با جذب تعداد بیشتری از افراد و به خصوص شهرستانی‌ها به عنوان یکی از مهره‌های معروف و مطرح کوئست در تهران شناخته شود.
حسین غفوریان آن قدر در کار خود پیشرفت کرد که تاپ لیدر کوئست معرفی شد و برای خود چنان جایگاهی را ساخته بود که تازه واردهای کوئست، ویژن خود را جایگاه حسین غفوریان عنوان می کردند. فعالیت او به حدی گسترش می یابد که  تعداد زیرشاخه‌هایش از شمارش خارج شده و توسط شرکت کوئست بازنشست می شود و هفته ای چندین میلیون تومان حقوق بازنشستگی دریافت می کرد.
حسین غفوریان با ابتکار پول و پتوی خود و با همکاری دیگر سرشاخه‌های شرکت کوئست ۷ هزار میلیارد تومان از ایران درآمد بدست آورد و این مبلغ را به صورت ارز از کشور خارج کند. فیلم‌های پرزنت حسین غفوریان در تمام آفیس‌های کوئست پخش می شد و نسخه موبایل آن نیز دست به دست می چرخید.
جمله معروف “هر کی موند و خواست رفت” متعلق به حسین غفوریان است. این جمله در تمام آفیس‌های کوئست نوشته شده و نقل می شد.
طبیعی بود که برای کوئستی‌های تازه وارد و به خصوص شهرستانی‌ها حسین غفوریان به یک الگو تدبل شود و روش‌های جذبی که از زبان حسین گفته می‌شد در تمامی جلسات مختلف کوئست از طریق فیلم نمایش داده می‌شد.
حسین غفوریان پیش از این در گفت‌وگویی با خبرنگار ما گفته بود: نمی‌دانم به چه جرمی دستگیر شده‌ام. سال ۸۳ به مدت ۱۰ ماه عضو شرکت کوئست بودم و بعد بنا به دلایلی کار را کنار گذاشتم. کوئست، کارش کلاهبرداری بود. به همین دلیل حدود دو سه ماهی طول کشید تا عضو شوم، سال ۸۳ دوستانم مرا به دفتری در خیابان میرداماد بردند و یکسری کاتالوگ به من نشان دادند و از من خواستند تا عضو شوم، اما دو سه ماهی طول کشید تا قبول کنم اما خریدی نکردم و فقط عضو شدم.
وقتی خبر دستگیری حاج حسین منتشر شد کوئستی‌‌ها باورشان نمی شد که بت بزرگ کوئست در ایران فرو ریخته و آن همه نمایش ساختگی و پورسانت‌‌های چندین میلیونی سرابی بیش نبود.
خط پایان کلاهبرداری کوئست در ایران با اعلام حکم تاپ لیدر و مبتکرش بر همه اعیان شد، ثروت بادآورده و نامشروع کوئست که یک شبه به دست امده بود، جوانی حاج حسین غفوریان را به باد داد و او بهترین سالهای زندگیش را باید پشت میله‌های زندان بگذراند.
دادسرای ویژه جرائم رایانه‌ای نقطه پایان تمام کوئستی‌ها است، در راهروهای این دادسرا مالباختگان کوئست پیگیری شکایت شان هستند، همه شاکی‌اند و حاج حسین را کلاهبردار می‌دانند.
حسین غفوریان مبتکر «پول و پتو» و ایجاد آفیس در شرکت هرمی کوئست است، در این ابتکار جوانان بیکار شهرستانی به بهانه استخدام به تهران دعوت می‌شدند و به‎ازای این دعوت به کار فرد باید چند میلیون تومان پول و پتو برای خوابیدن تهیه می‌کردند و منتظر می شدند تا انرژی کیهان و فعالیت کلاهبردارانه سایر اعضا به نتیجه برسد.
محصولات کیونت لیدر هرمی شرکت های هرمی شرکت گلدکوئیست پاتمن کیست بیوگرافی ویجی اسواران بیوگرافی حسین غفوریان اسامی سران گلدکوئست ایران Vijay Eswaran

غفوریان نه تنها لیدر شرکت هرمی کوئست بود که در مقام یک نظریه‌پرداز روند فعالیت و اساس کار کوئست در ایران را متحول کرد و با ابتکار عجیب خود برای شهروندان تهرانی و بسیاری از ایرانیان مشکلاتی را فراهم آورد.
با اجرای تز پول و پتو قیمت اجاره بها در مناطق غربی تهران بالا رفت و سرآفیس‌های کوئست برای درآمد بیشتر و جذب تعداد بیشتری از جوانان اقدام به اجاره واحدهای تجاری و مسکونی با چندین برابر قیمت واقعی شدند.
حاج حسین جرمش سنگین بود و برخی کارشناسان قضایی با توجه به حجم اقدامات و سنگینی پرونده معتقد بودند جرمی حاج حسین به عنوان اخلال در نظام اقتصادی کشور است و مجازات آن هم اعدام است. اما هفته گذشته حکم تاپ لیدر کوئست اعلام شد.
علی تقوی مدیرکل مبارزه با شرکت‌های هرمی وزارت اطلاعات اعلام کرده است: حسین غفوریان از سرشاخه‌های اصلی شرکت کوئست در کشور دستگیر و در دستگاه قضایی به ۱۹ سال حبس و استرداد ۳میلیون و ۷۴۵ هزار دلار که از طریق نامشروع تحصیل کرده بود، محکوم شد.
پایان تلخ قصه کوئست برای حاج حسین می تواند عبرتی برای سایرین باشد.

۴۶ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

 1. خوب چرا جلوی این کلاه برداراو نمی گیرن تا بیشتر از این جوانانو سمت این کار بکشن خیلی نامردن خدا وکیلی یه عده افراد دهاتی بدبختو تو این کار میارن که به نون شبشونم محتاجن خدا شرشون کم کنه. واقعا ما ایرانیا چقدر بدبختیم که با این همه هشدار بازم تو دام این افراد میفتیم

 2. اگه واقعاغیر قانونیه پس چرا من توش بودم ولی هیچی نشد چرا پلیس اقدامی نمیکنه

 3. من بودم و پورسانتشم گرفتم و دارم میگیرم به اسم کلاهبرداری دارین گول میخورین اصلا چیزی برای کلاهبرداری نیست شما محصول میخری و ازشم استفاده میکنی فقط دارن گولتون میزنن ب اسم کلاهبرداری

  • چرا دروغ میگی آقا من خودم توش بودم هیچ محصولی در کار نیست واقعیت نداره خودم رفتم ترکیه اصلا دفترشونم قلابیه پورسانت کیلو چنده تو دونفرو بدبخت میکنی نفری ۱۵میلیون میارن کلا از سی میلیون بهت ۵۰۰هزار تومن خرت میکنن موچ موچ میکنن اونم خرج آفیس و غیره میکنی سر کونت میره سر … دوستاتم گذاشتی پولارو اونا هاپولی کردن و زرت چند میلیارد دلارم از کشور خارج کردی کار تو از بابک زنجانی هم بدتره ضرر تو به خروج پول از جیب مامان بابای خودت و دوستات به جیب …. مالزیایی

   • عزیزم چرا چرت میگی به من ایمیل بزن ببرمت هتل اگه تورت زمان داشته باشه معلومه اصلا اینکاره نیستی شایدم پرزنت شدی فرار کردی اینجا خودتو عقل کل معرفی میکنی

 4. اگه خلاف باشه بااین سیستم اطلاعاتی قوی منحل میشه،اگه خلااف باشه سایت فیلتره،که نیست، اگه ذهنیت مردم داغون نباشه که اونم متاسفانه بخاطر بی فرهنگی خودمون بوده وبخاطر گلده چون بدون برنامه توسط دولت آقای … وارد شد پول میدی یک تور میخری که میتونی هم ازش استفاده کنی، سیستم مشکل نداره،مشکل از ماست،کجا دیدی به دلار پورسانت بده ۳۸۰۰برابر واحدپولی ما،فقط اگه دادوهوار بشه و بدون اصول فیلترینگ همه ورود پیدا کنند میشه مثل گلد هر معتادوبچه و دختر و شرور و مسن و …وارد میشن ودرنهایت به فنامیره یه مدرک موثق بیارید که این کار مشکل داره …

  • سلام دوست من ،من میخوام وارد این اینجا بشم ومیدونم راه درستشو میرم واقعا اگه میتونید کمکم کنید خانوادم نمیزارن اگه خودم داشتم حتما میرفتم بهم بگو چکار کنم مرسی

  • مدرک میخای عزیزم اون توری که حرفشو میزنی تو ایران هیچ تو کدوم کشور ارزش داره که بفروشیش درحالی که خود شما میگید بازاریاابی شبکه ای باید جنسش قیمتش و قابل استفاده باشه در حالی که هیچ ارزشی نداره با اطمینان میگم چون خودم دارمش کلاه رفته سرم.عزیزم برو یه بار دیگه با دقت اون cdهایی که آموزش ی دارین و با دقت ببین با فکر خودت نه با فکر و حرف اونا بعد میفهمی فرق گلد کوئست یا کیونت با بازاریابی شبکه ای چیه مثل طوطی همشون حرف همو تکرار میکنن

   • د آخه مرد حسابی تو می فهمی چی بلغور میکنم من خودم تو این شرکت کوفتی بودم تموم زندگیم عمرم ب فنا همش دروغ میگن تازه اون تور مسافرتی هم ک می خری یوزر پس داره ک ب تو نمیدن

 5. باسلام به هم وطنان عزیز
  بارها گفتم بازم میگم اول اطلاعات کسب کنید بعدا نظر بدهید
  غیبت یا تهمت برای شخص حقیقص نیست که بلکه برای نام یک شرکت تجاری نیز هست .
  بصورت کلی گفتم منظور خاصی نداشتم
  اول اطلاعات کسب کنید راجع به هرچیزی که میخواهی نظر بدهی بعدا …
  دوستان من خودم بودم ودیدم که نحوه کار به چه صورت هست با توجه به اتفاقات رخ داده الان وضعیت کیونت در ایران خوب نیس از طرف دولت غیر قانونی اعلام شده است وباقی می ماند تا اینکه مجوز بگیرن
  خبرهای منفی که هم ماشالله زیاد هست وحودا ۲۵ تا شرکت ایرانی هم از طریق بازاریابی مشغول به فعالیت هست ولی ..

 6. کیونت کلاهبردار نیست فقط توی ایران نمیشه کار کرد چون غیرقانونی اعلام شده.منم توش بودم و شکست خوردم.شکست خوردم چون اینجا نمیشه کار کرد.ازین ببعدم هرکی بره بیچاره میشه.یک سال عمرم رفت الان من موندم و زمان از دست رفته و مقداری ایکارت که نمیشه نقدش کرد!!!!!بالاسری هام حرومزاده بودن…
  نتورک تو ایران هنوز جا نیفتاده.اینم چون به دلار بود واسه کشور زیان داشت…

 7. با سلام
  آقا من فقط آشنا شدم فهمیدم دروغه
  مواظب باشین غول نخورین
  عمرتون رو هدر ندین
  خوب تحقیق کنید بعد تصمیم بگیرین….
  وقت طلاست

 8. این کار حتی اگه خوبم باشه که نیس اصلا موفقیتی توش نیست والا ۳ ساله داداشای من تو این کارن هر ماه میگن دوماه دیگه دسته پر میایم ولی اخرش دوباره به ما زنگ میزنن و پول میخوان
  بنیاد این کار بر دروغ و فریبه
  پایه و اساس حرفشون اینه که برا اینکه موفق بشی هر گوهی که میخوای بخور
  دوتا هر ف دروغ با چهارتا حرف راست به فرد تحویل میدن و خرش میکنن
  بنیاد خانواده رو نابود میکنه
  ما که بهترین خانوادرو داشتیم الان خانوادمون به مرز نابودی رسیده
  تورو خدا نرین تو این کار جزئ بدبختی چیزی نداره
  به خدا هیچی نداره یه سری تصورات برات درست میکنن که عالیا ولی در عمل قابل دستیابی نیست

 9. یه بابایی بنام مهران اهل گیلان ک خودشو قهرمان کاراته معرفی کرد به من میگفت ماهی ۱۵ میلیون درآمد داره و اینا در حالی ک کلا کالباس میخورد و یه گوشی ۱۱۰۰ داشت. دیگه قضاوت با خودتون

 10. احسنت به نیروی انتظامی ،من رو هم چند ماه پیش کشوندن تهران به بهانه استخدام و ۲روز من رو تو شهر تهران چرخوندن و بردن کافی شاپ و مرکزخرید تیراژه و مرکزتجاری کوروش و دربند و بالاشهرو حرفهای خوشگل میزدن و ماشین های باکلاس رو بهم نشون میدادن و میگفتن ازاینا میخوای داشته باشی؟ میگفتن فقط ازاین کارمیتونی بخری و …شب اول رفتیم توپخونه تهران تو مسافرخونه به بهانه اینکه خوابگاه دارن و باید هماهنگ کنن نمیشه رفت و فردا شب میریم ،روز دوم نصفه شب ساعت ۲ بود رفتیم جنوب تهران بین یافت آباد و راه آهن بود دقیق یادم نیست و ۵ روز هم من رو تو یک خونه که یک اتاق ۹ متری و یک هال ۳۰ متری و یک آشپزی اون کوچک که تو همون هال بود نگه داشتن و در آخر گفتن کارمون به دلاره باید اندازه ۱۷ میلیون تومن دلار جور کنی ،همه ش من رو میبردن تو اتاقو ۳ نفری نوبتی باهام حرف میزدن و میگفتن رفتی تو هال با بقیه حرف نزن چون هنوز وارد کار نشدی لولت نمیرسه واینا…،چندتا برگه هم بهم دادن و گفتن اینهارو به خانواده ت و اطرافیانت بگو تا احساساتی بشن و پول رو ۱۰۰% بهت میدن، این کار رو نکردم و بالاخره بعد از ۱هفته موندن تو اون خونه مجبور شدن ولم کنن چون به حرفهاشون عمل نکردم ،دوباره من رونصف شب ساعت ۱:۴۰بود ازخونه بی سرو صدا بردن بیرون و ازکوچه پس کوچه بردن تا مترو راه آهن تا آدرس رو یاد نگیرم، تقریبا ۳۰ دقیقه پیاده راه رفتیم و از اونجا با سواری خطی رفتم آزادی تابرگردم شهرستان،به جز من و اون ۳ نفر ۵ نفر جوون که اکثرا متولد ۶۹ و ۷۰ بودن هم اونجا بودن ،بچه های مثبت و سالم و لیسانس به بالا بودن و از تبریز و شیراز و آبادان و اهواز و کردستان اومده بودن تهران برای کار که گول اونارو خورده بودن و چند ماهی بود که اونارو تو اون خونه حبس کرده بودن به بهانه اینکه بیرون روحیه شون خراب میشه وهمه چیز انرژی منفی بهشون میده و دخترارو میبینن و دچار حاشیه میشن و باید ذهنشون پاک بمونه و اینا…،کسی که من رو کشونده بود تهران رفیقه دورانه دانشگاهم بود اسمش محمد حدیدی هست و متولد اردبیله و پدر و مادر ۸۰ و ۷۰ ساله داره و ۸تا خواهرداره که یکیشون تو اردبیل دندانپزشکه ومیشناسمش ،تک پسر و بچه آخره بچه اردبیله سمت میدان قیام کافی نت داشت قبلا،تو کار بازرگانی صادرات عسل بود و اسمش تو اتاق بازرگانی اردبیل هست و تو پیام نور اردبیل معماری خونده و میگفت دامادموش رییس اداره اطلاعات سیستان بلوچستانه و هیچکس جرات نمیکنه من رو بگیره و پشتش به دامادش گرم بود ،یکی از رفیقاش که اون هم اردبیلی بود اسمش افشین و آفیسردارشون بود مهندسی مکانیک خونده بود باهامون بود و گفت آدم باتجربه ای هست و از بچگی رفیقن باهم کل اون چند روزی که تهران بودم باهامون بود. یکی از سرشاخه هاشون که میگفت ۲ساله توکاره و اونجا بهش میگفتن بالاسری و اسم واقعیش نواب شهریاری بود و تو شناسامه اش دیدم ولی به ۲ اسم حاج امان و حاج آرش صداش میکردن همه و میگفت ساپورتر هست و درآمد ۸ تومن در ماه داره پرزنتم کرد ،متولد ۱/دی/۶۵ و بچه فیروزآباد ولی میگفت تو شیراز با مادر پیرش تنها زندگی میکردن و پدرش وقتی ۳ ساله بوده فوت کرده و ۲ساله که مادرشو تنهاگذاشته و رفته تهران تو اون کار و گفت ۴ روز باید با ما بمونی تا کار رو ببینی ،اون چند روز که تو خونه شون بودم چندبار باهام حرف زد و کار رو کامل برام توضیح داد که ۱۲ تا لول دارن و خودش لول ۸ بود ومیخواست با حرفهای احساساتی و اینکه باید به داد خانواده ت برسی و و این کار تنها راه موفق شدنت تو ایرانه و این حرفها گولم بزنه که ۱۷ میلیون براشون جور کنم،اگه من اون پول رو جورمیکردم و وارد کارمیشدم به هرکدوم اونها پورسانت میرسید ،رفیقم ۳۰۰دلار پورسانت معرفی نفر و۴۵۰ دلار به رفیقش افشین که بالاسریش و آفیسر بود و به سرشاخه شون ۹۰۰دلار پورسانت میرسید .چون بالاتر از افشین بود و دوبل میشد پورسانتش .تو اون چند روز چیزی حدود ۳۰۰ هزارتومن هزینه ام شد . این تجربه من بود و اینهاروگفتم بهتون که مراقب باشید تا تو دامشون نیفتید ،چون تجربه رو تجربه کردن خطاست .این نوع از تجارت تو ایران جواب نمیده چون نه فرهنگش وجود داره و نه اصولی انجام میشه و عواقب جبران ناپذیری داره ،موفق باشید .

 11. همش چرت و پرته.خدا لعنتشون کنه,من سال ۸۴تو این سیستم رفتم که خدا باعث و بانی شو لعنت کنه,بایه عالمه وعده های روییایی تمام داراییمونو فروختیمو اومدیم سکه این شرکت لعنتی رو خریدیمو وارد شرکت شدیم,ولی هیچ محصولی برامون به دستمون نرسید وحمایتی نشدیم,اونهایی که میگن این شرکت خوب بوده و تو فرهنگ ما جا نیوفتاده,ضرضر کردن زیادیه,الکی عدای آدمهای با فرهنگو در نیارین,همین چهار تا بچه در و دهاتی اینجور حمایتهای بیجا از اینها میکنین و کشور میفروشینو این شرکتها یا آدمهای حرومزادشو بزرگ میکنین,,از اونهایی که با من هم فکرن و از مسؤلین محترم میخوام که خواهشأ حد اقل سکه هام به دستم برسه,,,سپاس,,

 12. سلام ب تموم بادراو خاهرای گل ک چندی از دوستاتون شمارم با دوزو کلک ب سمت این شرک هرمی کوفتی Qnetک بااسم فروش تجهیزات بیمارستانی جوونای مملکتمونو گول میزنن و ازشون سو استفاده میکنن اقا میخام ی داستانیو ک خودم توش افتادم بهتون بگم ولی ازتون خاعش میکنم اگ یروزی گولشونو خوردین رفتین دوره هاشونو ببینین هیچوقت سفته و تعهدوکاغذای سفید امضا نکنین حتی اگ تهدیدتون کنن چیزیو امضا نکرده باشین هیچکاری نمیتونن بکنن
  واما داستان خودم وبهتون بگم توی خدمت با ی نفردوست شدم ب اسم محمد ۶ماه ازخدمتم نگذشته بود ک بابام فوت کرد و منم کفالت گرفتم ازطرفی بابا بزرگمم زنده بود و یک ششم اموال بابامم بهش میرسید بخاطر اختلافاتی ک بینمون پیش اومد برای اینک دیگ روشو نبینم دنبال کار بودم ک دوستم محمد ی روز زنگ زد ک یه کار خیلی خوب و اینده داری سراغ دارم خودمم کارمو مغازمو ول کردم اومدم اینجا چون اینده داره و کلی حرف ک نمایندگی سینوژن و تجهیزات پزشکی میفروشه دفتر ب همه جا میده حتی شهرستان هاو…هرچی ازش پرسیدم چیه کارش چجوریه چون باهاش صمیمی بودم ازطرفیم دنبال کار بهم گفت بیا تهران دوره هاشو ببین اگ خوشت نیاومد برو اونم ب مدت یک هفته دوره داشتن باهزار امیدو ارزو رفتم ک دوستم برام ی کار خوب پیدا کرده رفتیم میدون پل قائم شهریار از کوچه پس کوچه ها مارو بردن خابگاه ک ی کوچه بن بست بود ازروز اول گفتن ۱هفته دوره داری گوشی لمسی ممنوعه خاموش میکنی میدیش ب ما گوشی ساده هم بعداز ساعت کلاسی ک از ۹ صبح تا ۹شب بکوب کلاس بود فقط کلیپ و سی دی و چرت وپرت ک شوستشوی مغزیمون بدن بعدش یکی میاومد اون میرفت یکی دیگ میاومد اخرشیم وقتی میخاستم ی زنگ بزنم نمیذاشتن حتی با مادرم حرف بزنم توی خابگاه ۱۲ تا پسر بودن ک همشون یا لات بودن یا عیاش یا بی پدر مادر ویا حرومزاده ک اومده بودن ب اصطلاح شرکتی رو اداره میکردن همون روز اول خوندم ک این شرکت چیه هرمیه چون قبلنم میخاستن منو تو دام بازاریابی اینترنتی بندازن ولی نتونستن گوشیمم گرفتن برای اینک نتونم تواین یک هفته از اینترنت سرچ کنم این شرکت چجوریه تازه شم توی تهران اینترنتشون eبود اصلا وصل نمیشدروز دوم ک فهمیدم شرکت هرمی هستش گفتم ک من باید برم بهونه اوردم تا عصر نگهم داشتن ۳ نفری کتکم زدن دوستم محمدم چون اونجا تعهد داده بود مثل چوب خشک نشست و کتک زدن منو تماشا کرد نگو قبلش مموری گوشیمو برداشتن هرچی توش بود کپی کرده بودن ک اگ شکایتی چیزی کردم علیه من استفاده کنن جونمو برداشتم و بزور ازدستشون فرار کردم ب شماها هم توصیه میکنم اگ همچین جایی رفتین فورا برگردین مثل من کتک خورده نیاین بیرون اگ واقعا ی شرکت قانونی بودچرا لات و علاف و حرومزاده دورش جم میشد و اخرشم یکی ک میفهمید هرمیه کتکش میزدن کدوم شرکت اینجوریه خاهشا ب خودتون رحم کنین ب خانوادتون

  • سلام
   دقیقاً این اتفاق به سره منم اومد همین تجهیزات پزشکی واقعا چه حرومزاده های هست تک تک شون خواهر … و حرومزاده هستن

  • سلام سلام دوست من برای منم دقیقا همین اتفاق افتاده و دقیقا پل قایم شهریار باهام قرار گذاشتن اسم اون طرف چی بود؟

  • منم دقیقا همون روالی که بچه ها طی کردن رو رفتم ولی توی مرحله فالومالی نتونستم پول جورکنم ولم کردن و الان من یک انسان صددرصد آزادم خخخ مسخره کردم چون توی افیس وقتی خودشونو معرفی میکردن دراخرش میگفتن من یک نتورکی صددرصد موفق هستم

 13. باسلام من دیروز از همین خونه اومدم بیرون واقعا دروغ محضه باور نکنید من گول دوست قدیمی مو خوردمو رفتم ولی خداروشکر با صد بهونه کشیدم بیرون دوستان ی سرچ بزنید ببینید چ خبره تازه من خودمم از اون جا اومدم دیدم ک چ هست تازه از قدیم گفتن تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیز ها

 14. این کار هیچ مشکلی نداره کمپانی درسته فقط ما ایرانی ها نفهمیم تو فرهنگ سازی ادم پیر میشه اونم با این مغز پهن ایرانی ها کارش فوق العادست ما لیاقت نداریم…

 15. زندگی منو نابود کرد .چه بیناموسهای دارن توش فعالیت میکنن همشون حرومزاده هستن

 16. من خودم یکی از افرادی بودم که به بهونه استخدامی شرکت فولاد منو به تهران کشوندن و خودشونو افرادی با نفوذ در مراحل استخدامی شرکت فولاد معرفی میکردن که بعد از متوجه شدن موضوع کناره گیری کردم از تمامی دوستانی که دنبال کار هستن و با همچین مواردی روبه رو میشن خواهش میکنم اول خوب تحقیق کنید و از طرف مدرک معتبر بخواید که نشون بده کاره ای هست،و در نهایت جز کلاهبرداری و اتلاف عمر چیزی گیر کسی نمیاد .

 17. سلام بچه ها من خودم سال ۹۴ با تمام استراتژیهایی که چیده شده توسط لیدر های qnet در ایران وارد این حرفه شدم حرف از استخدام دولتی بود ولی بعد ۵روز اطلاعات گیری با۳۶۰۰ دلار وارد. این کار شدم که از درامد۶۰۰۰۰۰دلار میگفتند وبالغ بر ۵۰۰ نفر جوان از طریق من اطلاعات گیری کردن ۱۸ ماه داخل این کار موندم از سیر تا پیاز این کارم میدونم علاوه بر این کار ۵۰۰ شرکتم هست مثل qnetخلاصه الانم بقوله کوئستی ها فلی هستم تمام راه های کوئستم بلدم
  الانم کل زندگیم بر باده فنا هست چی بگم خیلی دلم پره خیلی سختی کشیدم به ناموسم….

 18. سلام به همه ایرانیان عزیز ،دوستان این مطلب رو هرچقدر که میتونید اطلاع رسانی کنید و حتما بخونیدش .درسته طولانی هست ولی هوشیار و آگاهتون میکنه و به همه پسرهای فامیل و اطرافتون که سن ۱۸ تا ۳۵ سال دارن اطلاع بدید تا گیر این شرکت هرمی نیفتن چون اینها فقط با پسر کار میکنن .من ۲بار تو شرکتهای ایرانی پرزنت شدم و یکبار برای کیونت که ۲ماه تو ایرانی کار کردم و ۱۴ ماه تو کیونت و اومدم بیرون چون دیدم چه اتفاق های بدی توش میفته و چه بلاهای روحی و روانی سر جوونامون میاد و خودم هم خیلی ضربه خورم …ببینید کسانی که نماینده این شرکت تو ایران هستن و به نوعی بازاریابی میکنن براش رفیق های دوران تحصیل و دانشگاه و خدمتتون هستن و فقط با ۲ تا ۴ نفر کارمیکنن و جذب میکنن …چون با افراد بی سواد و زرنگ کار نمیکنن دنبال افراد باسواد و ساده میگردن پس ساده نباشید…این ها با استراتژی باشما تماس میگیرن درطی ۳۰ روز تا ۶۰ روز و از بین ۷ تا ۱۰ روز یکبار به شما میزنگن و تماس اول فقط حال واحوال میکنن و تماس دوم آمار کار رو میگیرن که بیکار هستین یا شاغل و با کدوم یکی از دوستانتون درارتباطید و آمار اونهارو میگیرن تا ببینن اعتبار دارین یا شماره ای ازشون دارین و ممکن هست به بهانه اینکه بعد از مدتها میخوان به رفیقهای گذشته زنگ بزنن مرامگیرتون کنن و شماره ی دوستاتون رو ازتون بگیرن و یا اگه نه بخوان روی شما کار کنن و جذبتون کنن از کار خودشون میگن که ۲ حالت داره ،یا میگن تو یک شرکت بزرگ دولتی با پارتی کلفت استخدام شدن و ماهی بین ۲ تا ۳ میلیون یا بیشتر حقوق میگیرن یا تو شرکت های گردشگری و تور مسافرتی که مسافر میبرن خارج کارمیکنن و اونجا هم پول به دلار میگیرن و کلی حال میکنن تا از این طریق بتونن شما رو گول بزنن و وسوسه کنن … از تماس سوم و چهارم به بعد بصورت دقیق و هدفدار فقط از کار خودشون بهتون میگن و بیکاریتون رو میکوبن تو سرتون یا شغلی که دارید رو زیر سوال میبرن که چرا نمیرید سراغ یک کار بهتر و یک بهانهتماس هم میارن که شک نکنید چرا چند هفته هست بعد از مدت ها بهتون زنگ میزنن و اون هم یا آمار از جایی که باهم بودین هست یا سوال درمورد شهرتون وسوغاتی هاش و تو تماس سوم و چهارم بهانه تماس ها متفاوت هست و اگر خیلی صمیمی باشید اصلا بهانه تماس نمیارن و فقطاز کار خودش وشما صحبت میکنن…نکته مهم بعدی اینکه اینها هر روز به۵ تا ۱۰ نفر طی۳۰ تا ۴۰ دقیقه زنگ میزنن و آمار میگیرن و با گفتن جوک و خاطرات خوبی که گذشته با هم داشتید رفاقتتون رو بیشتر و صمیمیت بینتون برقرار میکنن چون افراد با تجربه ای کنارشون نشستن و قبلا این راه رو رفتن و حرف های شما رو آنالیز میکنن و بنوعی اونها باتجربه ن و میدونن که با شخصیت های مختلف افراد چطور باید ایجاد رابطه کرد…درتماس پنجم و ششم یا مستقیم دعوتتون میکنن برای ۴ روز مصاحبه به یه شهری هرکجای ایران کهخودشونهستن چون محدودیت مکانی ندارن و کارشون فقط با تلفن و اینترنت انجام میدن…موقع دعوت هم بهتون میگن که به هیچکس نگید که کجا میرید و با کی هستید یا یک ادرس خودشون بهتون میدن که اون رو به همه بگید و اون آدرس جعلی هست… سر بستهبه رفاقتتون تکی یا دونفری میان و ازتون قول ۴روز موندن رو میگیرن وکلیبراتونخرج میکنن از کرایهتاکسیو پولغذا و کافی شاپ و … میخوان خودشونرو موفق و پولدار نشون بدن تا گول بخورید ،درواقع دارن پول پدر بیچارشون رو که با کلی عرق و زحمت درآورده اونطوری خرج میکنن…زمانی که من رفتم تو این کار سال ۹۱ دلار ارزون بود من ۱۴ میلیون هزینه کردم و درطی مدتی که کار کردم ۵میلیون بیشتر در نیاوردم و اومدم بیرون چون با استراتژی های غلط آدم هایی که خودشون رو باتجربه میدونن و از طریق معرفتون بهشون وصل میشید ،بهشون میگن بالاسری فقط داشتیم کرایه خونه و پول مفت میدادیم و هیچی درآمدی نداشتیم…چون تو تهران بودیمهزینه ها خیلی بالا بود…یک خانه اجاره میکنن و حداقل ۷ نفر جوان پسر تا ۱۴ نفر تو اون یک خانه ی نهایتا یکخوابه و ۷۰متری پایین شهر زندگی میکنن .اصلا بیروننمیرن و به نوعی همه رو زندانی میکنن و چون شماها پول دادید و اونها هیچ تعهدی بهتون ندارن و از ترس اینکه ولتون نکنن و بیرونتون نکنن هیچ اعتراضی نمیتونین بکنین و حبس میمونید و به مامور و خانوادتون هم نمیتونید بگیدچون ۱. اونها اسم جعلی و مستعار دارن و اون اسم شخصیت حقیقی نداره و ۲. موضوع آبروتون هست پس به کسی نمیگید و تو خودتون نگه میداریدش که من خودم این کار رو ۱۴ ماه انجام دادم و الان هم که اومدم بیرون خانواده ام میدونن کجا کار میکردم چون وقتی اونهارو ول کردم بالاسری هام زنگ زدن به خانواده و فامیلم همه ی اتفاقاتی که افتاده بود رو با دلیل ومدرک گفتن و من هم نتونستم کتمانش کنم یا بگم نه دروغه…خیلی خیلی مراقب باشید و این مطلب رو بخونید وبه همه اطلاع بدید وارد این کار نشن چون ۱. هیچ تعدی توش وجود نداره ۲. پولتون رو رسما میریزید دور که رقم میلیونی و بالایی هم هست ۳. محصولی به دستتون نمیرسه چون شرکت خارجی هست و ایران تحریم پستی هست و اگر جنستون رو میخواید باید باهزینه خودتون برید گمرک چند برابر پول بدید و ترخیصش کنید ۴. درصد موفقیت این تجارت تو ایران حداکثر ۵% هست و بالای ۹۵% افراد تو این کار شکست میخورن یا مثل من ولش میکنن و ادامه نمیدن چون نه تعهدی توش وجود داره نه دستتون به کسی میرسه و چون تجارت شخصی و مجازی و انفرادی هست از کسی نمیتونید شکایت کنید و دولت ایران هم بجز به چندتا شرکتهای داخلی که به بقیه و خارجی ها مجوز فعالیت نداده و اصلا کمکتون نمیکنه حالا میخواد شرکت ایرانی باشه یا خارجی فرقی نمیکنه ۵.فرهنگ این تجارت هنوز تو ایران جا نیفتاده و ذهنیت سنتی ایران که پدران و اطرافیانمون هستن قبولش نمیکنن پس شکست میخورین مطمعن باشین … اگه سوالی درمورد این تجارت و این شرکت داشتین زیرهمین پست ازم بپرسین من جیک وپوک اینکار و بلدم و تا نصفش رفتم … اگر خواستار موفقیت تو این تجارت تو ایران هستید باید زندگی خیلی از دوستان صمیمی و اطرافیانتون رو خراب کنید تا زندگی خودتون رو از اون خرابه ها بسازید … موفق باشید.

  • سلام دوستام رفتن ولی چون یه مقدار پول دریافت کردن و طعم پول به دهنشون مزه کرده نمیخوان بیان بیرون منم نمیخوام با پلیس در میون بذارم چون پای اونا هام گیر میکنه به نظرتون بهترین کار چیه؟

 19. باسلام دوستان فقط یه چیزذهنموزیادمشغول کرده اینه که ایران باین که خیلی اطلاعاتش بالاس وبقول مجازیاپلیس فتاحواسش ب همه چی هس چراسایت این نوع شرکت هافیلترنمیشه اگه واقعاغیرقانونیه؟من خودم ب عینه دیدم سایتشونو،خودمم ۱۰۰%اطلاعات گیری شدم وتوی این شرکت بودم،واگه پول خریدوداشتم ادامه میدادم.چون منطقی بودحرفاشون

 20. کمپانی که اسپانسر منچستر سیتی شده و تو خیلی از کشور های جهان کار میکنه چطوری کلاه برداریه ؟ چطوری اموزش نتورک ایرانی الگو برداری شده از همین کیونت و پاتمنه .. کلاه برداری نیس چون چارلز کینگ کسی که نتورک به صورت علم دراورد تو جشنا کمپانی شرکت میکنه . ادمای ضعیف میبازن دنیا جای ترسو ها نیس … ترسو نباش خدا بهت عقل داده ..

 21. داداش ماهواره هم اولش خیلیا بهش منفی بودن و میگفتن حرامه.ام الفساده ولی امروزه این حرف خنده داره تلویزیونو اولش میگفتن جعبه جادو.نتورکو اولس میگفتن کلاهبرداری ولی الان تو ایران۵۴ شرکت بازاریابی هست ک میخان شبیه کیونت کار کنن.۱۹۸ کشور نفهمبدن ایران فهمید خخخخ.منچستر نفهمید ما فهمیدیم.اسپانسر دودوره جام باشگاهای اسیا نفهمید ما فهمیدیم.اونایی ک موندن میسازن اونایی ک فرار کردن در حسرت اینکه چرا نموندن تو رختخاب هاشون میمیرن.ولی۶ سال دیگ میان زیر مجموعه اینا

 22. سلام دوستان منم ب بهونه استخدامی شرکت فولاد کشوندن قم.با چه انگیزه ای رفتم خدامیدونه.اولش ک سر قرار با ۸ساعت تاخیر حاضر شدن همشونم گوشیا ساده دستشون بود.فقط پیامکی باهم حرف میزدن.منو قرار بود ببرن ی شرکت واسه مصاحبه و تست ورزش یکم ک طول کشید یکی بهمون اضاف شد تا شب منو داخل پاساژ تابوندن شب ک شد گفتن ک جواب نمیدن امشبو بریم اتاق بگیریم تافردا.فردا شد منم پیگیر ک پ چرا نمیریم شرکت؟؟
  بعد منو سه چهار تا پارک چرخوندن تا نفر چهارم بهمون اضافه شد.یسری کاغذ گرف دستش و وایساد از پلن درامد حرف زدن.حرفاش قشنگ بود خدایی ب دل مینشست مخصوصا وقتی از درامد میلیونی حرف میزد.ولی من قبلا تجربه این کارو داشتم ک هیچ پولی توش نیس.بمحض شنیدن این قضیه ک ب دروغ منو از شهرستان کشوندن قم کارگاه ک تموم شد جیم شدم.دربست گرفتم ۷۲تن و یاعلی.ی لحظه هم واینسادم فقط اونی ک ادعا رفاقت باهام میکرد خودشو باناسزا گفتن بهم ثابت کرد منتظر بود از کوره خارج بشم تا ی بلایی سرم بیارن. نرید نرید ک بدبخت میشین

 23. من همین امروز تونستم از دست یک تیم در رامسر فرار کنم. یکی از دوستای دوران خدمت یک ماه مدام بهم زنگ میزد و اوایل فقط خوش و بش میکرد و بعدش کم کم از کار خوبی که تو رامسر داشت تعریف میکرد. کم کم موضوع بحثش شد کار و گفت پارتی داره و میتونه برام اونجا کارجور کنه و شنبه باید رامسر باشم برای ارائه مدارک. منم ساده پاشدم رفتم رامسر و وقتی رسیدم دوستم اومد استقبالم و کمی بعد دوستش (آفیسر) هم ملحق شد. بعد کمی خوش و بش بحث کار شد و بصورت خیلی گنگ و نامعلوم میگفتن یک کاری هست که واقعا عالیه و فردا بهت توضیح میدیم و چهار روز طول میکشه که کار رو درک کنی. به من گفته بودن شب تو خوابگاه میخوابیم اما شب که شد گفتن اداره موافقت نکرده و امشب رو باید سوییت اجاره کنیم. اون آفیسر هم مدام بهش اس ام اس میومد و خیلی مشکوک بود. شب اول رو تو سوییت گذروندیم و فرداش توضیح کار شروع شد. که ما یک تیم خیلی قوی هستیم که در کمپانی کار میکنیم و من هم با گوش دادن به آموزش هاشون میتونم به تیمشون ملحق بشم. بعدش کم کم ملاقاتها شروع شد. روزی سه چهار نفر میومدن کنار ساحل و از کار حرف میزدن که چقدر پول و سود داره و طی دو الی چهار سال میتونی درآمد هنگفتی داشته باشی. من که اسم کمپانی رو فهمیدم خواستم تو اینترنت دربارش سرچ کنم که دوستم وقتی میدید گوشی رو دستم گرفتم میومد بالاسرم.حتی وقتی با مادرم حرف میزدم هم زودی خودشونو بهم نزدیک میکردن. نمیخواستن بجز خودشون از جای دیگه درباره کارشون اطلاعات بگیرم. ولی شب دوم هم که باز گفته شد خوابگاه جور نشده و سوییت گرفتیم، اساسی بهشون شک کردم و وقتی خواب بودن درباره این کار سرچ کردم و فهمیدم قبل من چقدر جوون به همین روش گول خوردن و بدبخت شدن. فردا که شد با سه نفر کله گنده که یکیشون اسمش خشایار بود و گفته میشد قهرمان کشتی هست قرار گذاشتن و میگفتن نزدیک هیفده میلیون خرج خودت میکنی و برای خودت چیزی میخری و پول هم درمیاری و بعد دو الی چهار سال میلیاردر میشی.شب سوم هم شد و باز هم گفتن باید امشبو هم سوییت بگیریم! جالبه میگفتن ما همه پول در میاریم و موفقیم اما ارزونترین سوییتها رو میگرفتن و برای غذا بیشتر از کیک و نوشابه‌ و تخم مرغ خرج نمیکردن و از درختهای خیابون میوه ی ازگیل میکندند و میخوردن.شب سوم که توی سوییت بودیم من گفتم علاقه ای به انجام این کار ندارم و دیگه نمیخوام ادامه بدم. دو نفری باهم شروع کردن گفتن این بخاطر ترسته و عدم اعتماد و ما بهت حق میدیم.ولی فعلا با ما باش. ما که نمیتونیم مجبورت کنیم. ولی زودتر از این چهار روز نرو و مطمعن باش دفاتر رو که ببینی نظرت عوض میشه. منم الکی گفتم باشه. فردا ظهر که میخواستیم از سوییت دربیاییم پول کم داشتن و صاحبخونه گفت برید از عابربانک پول بگیرید و یکیتون اینجا بمونید. منم از فرصت استفاده کردم و به آفیسر گفتم من پول میگیرم و با دوستم رفتیم سمت عابر. به خیابون که رسیدیم به دوستم گفتم من کار فوری دارم و همونجور که گفتم اصلا علاقه به کار شما ندارم و نمیخوامش و بهش گفتم خدافظ. یهو دیدم دستمو گرفته میگه نه کجا.واسا. اشتباه میکنی.گفتم دستمو ول کن ولی ول نمیکرد و نمیزاشت برم. دستشو محکم پس زدم و فاصله گرفتم.افتاد دنبالم که منو نگه داره و به یکی هم زنگ زد و گفت این داره میره. تلفن رو که قطع کرد بدو بدو اومد بهم رسید و نگذاشت سوار تاکسی بشم و به تاکسی داد زد که برو. منم که دیدم ول کن نیست بلند وسط خیابون داد زدم که هوووی ول کن.چند نفر دورمون جمع شدن گفتن چی شده.گفتم طرف گلد کوستی هست بزور نگهم داشته نمیزاره برم. اونم گفت نه بابا دروغ میگه این به من پول بدهکاره! منم بلند گفتم باشه الان زنگ میزنم پلیس بیاد ببینه تو گلد کوستی هستی یا نه. اینو گفتم دوستم آروم شد گفت بیا خودمون حلش میکنیم. منم داد زدم با توی کثافت حرفی ندارم. دستمو ول نکنی خودتو و تیمتو بدبخت میکنم. اینو که گفتم مردم هم ریختن سرش که گمشو برو. ترسید و رفت و منم تا جایی که گوشش میشنید فحشش میدادم. از همونجا مستقیم هم رفتم خونه و الان اومدم رسیدم و اینا رو دارم برا شما مینویسم. مراقب باشید. من که اونجا بودم احساس میکردم ده نفر منو زیر نظر دارند و مدام از طریق پیامکهایی که به آفیسر میومد داشتم کنترل میشدم. ولی خوب آفیسر رو گول زدم و کاشتمش و حسابی هم اون دوست(دشمن) رو فحش دادم. فکر نمیکردن اینجوری رکب بخورن با اون تیمشون.

 24. سلام.۱۳۹۷/۳/۲۸ سه روزه از اونجا با بدبختی اومدم بیرون.جاشونم بلدم ….اسلامشهر یه خونه قدیمیه تقریبا کوچه ترنج ۷ به طرف خیابان مهدیه میخوره .دقیقا از پنجرش نگاه کردم روب روی یه خونه هست به پلاک ۱۰.الان آروم شدم فقط نگران دوست دوران خدمتم هستم که اونجا خرید کرده تازه .هرچند من دیگه ازش دل خوشی ندارم قولم زد …..ولی من مثل اون قول نخوردم.کاری ندارم توی دنیا کارشون چجوریه و مردم اروپا نسبت به ما ایرانی ها باهوش تر هستن و ساده نیستن ….این کار توی ایران پول جوونارو راحت میبره خارج کشور ….چون ساده ایم.قبول کنید

 25. با سلام
  در تکمیل نظر بچه های نتورک //درسته این کار مشکلی نداره اما تو ایران هیچ کدوم از شرایط نتورک مارکتینگ که تو همون ویدیو های آموزشی ازش دم زده میشه اجرا نمیشه روشش هم کلا مشکل داره
  اگه میخوای با اروپا و هر جای دیگه کار نتورک در ایران رو مقایسه کنی لا اقل روش کار پرزنت آفیس بهان های الکی دروغ گفتن همه ی اینا رو درنظر بگیر بعد مقایسه کن
  حالا یه سری مواردی هست که واسه اونایی که دارن پرزنت میشن چه تو کیونت چه پنبه ریز چه هر شرکت خارجی و داخلی دیگه ای …
  ۱- جایی کار کن که مثل یک بازریاب کار کنی یعنی یک محصول درجه یک داشته باشی که بتونی بفروشی و پورسانتش چه فروش خودت چه مجموعه نوش جانت اما تور مسافرتی بخری و نتونی استفاده کنی و به یکی بخوای بفروشی که اونم نتونه استفاده کنه نه به تو چیزی میرسه نه به دوست ولو اینکه من خودم آمدن و پرزنت کردن بیش از۷۰۰ نفر رو دیدم و پاشیدن مجموعه ۱۰ لیدر رو دیدم که یکشبه فراری شدن
  ۲-اگه داری پرزنت میشی و درباره بدست آوردن اطلاعات محدودی شک نکن بی خیال اون کار شو
  ۳-به خونوادت دروغ نگو اگه از همین اول کار بخوای دروغ بگی دیگه روی برگشتن نداری تو یه منجلابی گیر میفتی که من بخاطر همین یک سال موندم
  ۴-مطمئن باش شرکتی که واسش کار میکنی وجود فیزیکی داره به سایت اکتفا نکن …

 26. اقا من از دیروز رفتم توش ولی شک کردم زدم بیرون نمیدونم چی شد اومدم ولی خدا خواست

 27. من دو ماه وارد این سیستم شدم اما نه کویست فقط پلان کویسته و محصول درست و درمونی داره ولی نتورک تو ایران بد جا افتاده و کار خیلی سخت شده و هر کسی نمی تونه این کار و انجام بده خیلیتو این دو ماه فکر کردم چطور میشه من بتونم تیم تشکیل بدم .اینکار به جای انرزی مثبت همش انرزی منفی میشه . وقتی شرکت قانونی وپلان باینری و محصول هم عالیه و قابلیت ارسال به خارج از کشور و داره نمی تونم درک کنم چرا اینقدر سخت میشه. من به خودم ایمان دارمو تا به امروز تو هیچ کاری شکست نخوردم و برای خودم ۳ ماه در نظر گرفتم اگه نتونستم دیگه انرزی نذارم

 28. سلام دوستان عزیز
  من خودم رفتم داخل یکی از همین گروه های کیونت و خوشبختانه امدم بیرون.
  متاسفانه همه ی ما بخاطر اعتمادی که به رفیقهامو داریم وارد این شرکت ها میشیم.
  (خلاصه)من چون خدمت نرفته بودم دنبال کار های امریه بودم تا اینکه یه روز رفیق دوره هنرستان ودانشگاه ام زنگ زد و از کار وخدمتم پرسید منم بهش گفتم اونم گفت که من آشنا دارم توی یه شرکتی توی شمال هم خدمت میری هم کار میکنی و درآمد داری منم رفتم شمال (حتی برای عروسی داداشم هم نبودم) و صبح زود رسیدم شمال و کلی منم رو منتظر گذاشتن بعداز چند ساعت امدند و بعد از کلی پیاده روی حرف زدن درمورد وضعیت کار و درآمدم یه نفر که دنبال رفیقم آمده بود شروع کرد از کار حرف زدن و…تا اینکه بعد از چند روز صحبت کردن و دیدن چند نفر دیدن چند تا کلیپ بلاخره اجازه دادن تا بریم همون جایی که گروه بود یا به قول خودشون آفیس(البته تویی این چند روز همش منو زیر نظر داشتن حتی وقتی میخواستم با تلفن صحبت کنم میومدن کنار من و میگفتند که تلفن رو بزار روی بلندگو)دو روزی هم اونجا بودم و همه افرادی که اونجا بودن باهام خیلی گرم میگرفتن و درد دل میکردند واز زندگی شون میگفتندند که متاسفانه همه اون ها افراد ساده لوح و بچه ی روستا و شهرستان بودند. بعد از دو روز بقول خودشون جلسه جواب گذاشتن(جلسه جواب:جلسه ای که تویی اون مشخص میشد فرد میتونه بمونه یا باید بره)و اجازه دادند که من ادامه بدم و رسیدم به مرحله فالو مالی(فالو مالی:مرحله ای که باید یه محصولی بخری) اونا فقط به فکر پول بودن که به من استراتژدی دادن همه ی بچه ها گفتند که فالو مالی تو هم درست میشه که خوشبختانه من عمل نکردم و یه روز عصر کلی فکر کردم و به چند دلیل آمدم بیرون
  ۱_موقعی که میخواستم حرف بزنیم بالاسری هات میومدن(در صورتی که میگفتند کار ما بر اساس اعتماده)
  ۲-گوشی بهمون نمیدادند
  ۳-پرده ها کشیده بود و درب ورودی رو قفل بود
  ۴-همش یه لول بالا باهات حرف میزد(اگه کاری خوب باشه نیازی به تبلیغ نیست؟؟؟)
  ۵-اجازه نمیدن با یه فرد جدید که میاد حرف بزنیم
  و…..
  خلاصه که مواظب باشید من۹۷/۴/۲۷ رفتم و۹۷/۵/۷ آمدم بیرون
  خانواده ما با ارزش ترین ثروتی اند که ما داریم و حتی با بدترین کارهای که ما انجام میدم بازم مارو می پذیرند.

  هر کسی اشتباه میکنه ولی بد اینکه از اشتباه ش درس نگیره
  اگر به دنبال ثروت هستید هدف ها تو مشخص کنید و برای رسیدن به آن تلاش کنید.حتی از بدترین چیز ها میتونید درس بگیرید.

 29. با اینکه ۲۰ میلیون باختم ولی خوشحالم که که حق کسیو ضایع نکردم و خانوادمو از دست ندادم و زود سرم به سنگ خورد. از یک جهت دیگه از لحاظ روحی بهم خورده بودم به خاطر ۲۰ میلیون ولی خانوادم پشتم بودن
  لعنت خدا به علی دهقان، حسن دهقان، بهروز حسن زاده، رامین امامی و تورج بی شرف که باعث بدبختی خیلیا شدن تف تو ذات و شرف همشون

 30. من تو کیونت جز دروغ و دغل هیچی ندیدم یک مشت بی سواد که فرق پ و ت رو نمی تونن تشخیص بدن شدن واسه ما نتورکر. کلیپ های انگیزشی دکتر آزمندیانو میذاشتن و میگفتن ببینین خودش داره میگه بیایین نتورک کار کنین ولی خودش تو کلیپ زیر میگه که این کار حرام هستش. ای نتورکری که منطق نداری لاقل گوش کن بفهمی که چه غلطی می کنی و جوانی مردمو بدبخت می کنی و خیلی خانواده ها رو از هم پاشوندی
  فقط می گم تف تو ذاتت بی شرفا
  https://www.aparat.com/v/6KAkv/%D8%A7%D8%B2%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C%D8%A7%D9%86_%D8%AF%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D9%87_%D9%87%D8%B1%D9%85%DB%8C

 31. سلام من چند وقت پیش از طرف یکی از دوستام برای کار در یک شرکت گمرکی رفتم تهران گفتن باید یه هفته آموزش ببینی ولی این ی هفته فقط داشتن ذهنمو شستشو میدادن آخرشم دیدم اینا چرا نمیرن بیرون از خونه حتی آرایش گاهم داخل خونه بود میگفتن هفته ای ۶۸۰۰دلار درامدته ولی اول ازم ۳۲ملیون پول خواستن واس خرید بک بایو دیسک ک ی گردن بند ساده بود گفتم ندارم این پولو میخواستن صحنه سازی کنن ب پدر کشاورز من ک دارایش تو دنیا پوتا تیکه زمین بود اخازی کنم ک مثلا منو گروگان گرفتن بابا نرید تو اون خراب شده اون لیدر ها همشون با پول چنتا گارگر بدبخت ماشین و خونه خردیدن همش الکیه کدوم شرکت بابت خرید ۶۸۰۰دلار در هفته میده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • داداش برو خداتو شکر کن و نذر بده چون خیلی سخته بتونی از دست این حرومزاده ها در بری. خیلی از خانواده ها به خاطر همینا دارایشونو از دست دادن. من یه بار یادمه با هزار دوز و کلک پدر طرفو گول زدن تا پولو از چنگش در بیارن واقعا خیلی مارمولکن. بعدشم یه جوری از خدا و پیغمبر حرف می زدن که انگار خود خدان. از این احترام گذاشتناشون بدم می اومد کار مسخره ای بود. دقتم کرده باشین همشونم دهاتی هستند به خاطر همین زود گول می خورن

 32. سلام
  من دلم واسه اونایی که تو کیونت کار می کنن نمی سوزه، دلم واسه اون پدر و مادری می سوزه که فکر می کنن بچشون رفته سر کار و انگار دنیارو بهش دادن. ولی نمی دونن که بچشون تو چه حچلی افتاده. بعدشم که می فهمن فقط غصه می خورن. بعضیا هستن اینجوری پدر و مادرشونو از دست می دن چون دق می کنن. امیدوارم هیچ کسی تو این شرایط قرار نگیره چون پدر و مادر یکی از نعمت های تکرار نشدنی هستند و با حماقتون اونارو از دست ندیم
  من یه نظری دارم می گم مردم ما که ۲۴ ساعته تو اینستا هستند با این راه میشه اطلاع رسانی کرد تا مردم بیشتر با کیونت و کلاهبرداریش آشنا شن

 33. اگه اینطوری باشه شرکتای ایرانی که شامپو و دستمال توالت میفروشن به اسم بازاریابی اینتربتی خیلی کلاه بردار تر هستن نسبت به اینا.دو بار تو شرکت بیز جنس خریدم .یک بار جنس ناقص بود بار دوم تحویل ندادن .خیلی هم گرون تر حساب کردن باهام.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*