خانه / آخرین اخبار / ساعت پخش برنامه دوباره گوش کن شبکه نسیم +نظرسنجی

ساعت پخش برنامه دوباره گوش کن شبکه نسیم +نظرسنجی

زمان پخش برنامه دوباره گوش کن: یکشنبه ، سه شنبه و جمعه ساعت ۲۲

موضوعاتی که در این برنامه مورد بحث و بررسی قرار می گیرند، هر هفته متفاوت خواهند بود. به این شکل که هر هفته یک حوزه انتخاب می شود. این حوزه هاشامل آثار ملی، دفاع مقدس، خانواده و غیره است که باز هم این حوزه ها مورد نظرسنجی قرار می گیرند.

پیدا کردن اطلاعات در مورد کارهایی که در دهه های ۷۰و ۶۰ ساخته شده اند به نوعی برای بینندگان نوستالژی و یادآور خاطرات آنها است و برای آنها جالب خواهد بود.

نظرسنجی دوباره گوش کن مجری شبکه نسیم مجری دوباره گوش کن شبکه نسیم بیوگرافی علی مرادی برنامه دوباره گوش کن
ضبط برنامه در استودیوی شبکه افق است. دکور ساده ای را برای کار در نظر گرفته ایم، البته المان های موسیقی در دکور لحاظ شده است.

«دوباره گوش کن» برنامه ای جوان پسند است و دراین برنامه قصد داریم تمام چهره های موسیقیایی را دعوت کنیم. با توجه به اینکه نمیتوان ذائقه مخاطب را عوض کرد، هدف اصلی ما آشنا کردن بینندگان با آثار خوب و تشویق آنها برای گوش کردن به قطعه های خوب است. به طوری که مخاطبان اساتید این حوزه را بشناسند وبا موسیقی آشنا شوند که با فرهنگ، آداب و رسوم ما همخوانی دارد.

نظرسنجی دوباره گوش کن مجری شبکه نسیم مجری دوباره گوش کن شبکه نسیم بیوگرافی علی مرادی برنامه دوباره گوش کن
علی مرادی مجری ، سید مجتبی موسوی مدیر تولید ، احسان ابیلی سردبیر و احسان ارغوانی و محمدرضا ماندگاران تهیه کنندگان این برنامه هستند .

بر اساس نتـــایج نظرسنجـی مردمی برنامه «دوبــــــاره گوش کن»، قطعه آهنگ «مام وطن» محسـن چاوشـــی بــــــه عنــــوان ماندگارترین اثر موسیقی ملی پاپ معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی برنامه «دوباره گوش کن»، برنامه دوباره گوش کن» با اعلام نتایج نظرسنجی مردمی ماندگارترین اثر موسیقی ملی در ژانر پاپ و همچنین گفت وگو با علی اکبر قلیج، خواننده جوان موسیقی پاپ روی آنتن شبکه نسیم رفت. در این برنامه سه اثر برتر نتایج نظرسنجی ماندگارترین اثر موسیقی ملی در ژانر پاپ پس از چند روز رقابت به شرح زیر اعلام شد:
۱- مام وطن(محسن چاوشی) ۴۲٫۲۴ درصد
۲- وطنم(میثم ابراهیمی) ۲۳٫۶۳ درصد
۳- وطنم(علیرضا عصار) ۱۸٫۲۳ درصد
همچنین در این برنامه علی اکبر قلیچ، خواننده جوان موسیقی پاپ که طی یکی دو سال اخیر با انتشار ویدئو کلیپ های چند زبانه با موضوعات مذهبی، نام خود را بر سر زبان‌ها انداخته است در سخنانی گفت: به نظر من تقسیم‌بندی خواننده ها به خواننده ارزشی و غیر ارزشی کار درستی نیست، زیرا مردم خودشان به خوبی متوجه می‌شوند که کدام هنرمند با چه انگیره فعالیت‌های خود را انجام می‌دهد و این تقیسیم بندی خیلی قشنگ نیست.
وی در ادامه در خصوص فعالیت های خود گفت: حداقل ۳۰ اثر آماده پخش دارم که تا این لحظه تنها ۱۰ اثر منتشر کردم اما چون سعی کردم متفاوت کار کنم، این آثار زیاد دیده شده، مخصوصا آثار مذهبی ام، که چندزبانه بوده و این چندزبانه بودن رنگ و بوی خاصی به آثارم داده است.
قلیچ در ادامه درباره سختی های تولید اولین اثر خود گفت: من انواع و اقسام کارها را تولید کردم اما اولین اثری که منتشر کردم یک کار دوزبانه انگلیسی و فارسی برای امام حسین(ع) بوده که در ایام اربعین پخش شد و خداروشکر مردم این آهنگ را پسندیدند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*