خانه / حوادث / لحظه قتل دختر جوان در اسلام آباد غرب کرمانشاه +فیلم

لحظه قتل دختر جوان در اسلام آباد غرب کرمانشاه +فیلم

خواستگار کینه‌توز که از خانواده دختر مورد علاقه‌اش جواب رد شنیده بود غروب دوشنبه در یکی از خیابان‌های شهرستان اسلام‌آباد غرب، راه را بر این دختر و مادرش بست و هر دو را هدف گلوله قرار داد.

ضارب که اشکان نام دارد چند بار به زن جوان ابراز علاقه کرده بود ولی او حاضر به ازدواج با این مرد نمی‌شد و سرانجام با جوان دیگری ازدواج کرد اما پس از مدتی این ازدواج به طلاق انجامید. پس از این جدایی، اشکان که در جریان قرار گرفته بود بار دیگر به ابراز علاقه به زن جوان پرداخت و به خواستگاری‌اش رفت و لی این بار هم با مخالفت خانواده او روبه‌رو شد که به همین خاطر کینه آنها را به دل گرفت.

مادر و دختر غروب دوشنبه هفته جاری در حال عبور از خیابان بودند که مقابل یک بانک در مرکز شهر رسیدند، همان موقع اشکان، راه‌شان را بست و ضمن ابراز علاقه به زن جوان تهدیدشان کرد که اگر به مخالفت‌شان ادامه دهند انتقام سختی از آنها خواهد گرفت، اما باز هم با مخالفت شدید مادر روبه‌رو شد. در این هنگام اشکان کلتی را که همراه داشت از میان لباس‌هایش بیرون کشید و با شلیک دو گلوله مادر و  دختر را هدف قرار داد.

در این جنایت دختر جوان کشته شد و مادرش که براثر اصابت گلوله بشدت مجروح شده بود نیمه‌جان بر زمین افتاد. عامل جنایت پس از این تیراندازی پا به فرار گذاشته بود که مأموران پلیس با ردیابی‌های تخصصی او را هنگام فرار با یک خودروی آژانس به محاصره درآورده و دستگیرش کردند.

***

روز گذشته در شهر اسلام آبادغرب؛ استان کرمانشاه دو نفر (مادر و دختر) توسط جوانی مسلح مورد تیراندازی قرار گرفتند.

دانلود

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*