خانه / اخبار داغ / هشدار به بازیگر زن معروف سینمای ایران + عکس

هشدار به بازیگر زن معروف سینمای ایران + عکس

کیهان نوشت: یک بازیگر ایرانی، در اقدامی سوال‌برانگیز با حامی نسل کشی مسلمانان میانمار دیدار کرد!

‌ وی که از بازیگران بی حاشیه سینما و تلویزیون کشورمان است که به تازگی به کشور هند سفر کرده و ازپناهجویان مسلمان میانماری هم دلجویی کرده است.

کتایون رياحی در خارج شوهر کتايون رياحي خصوصی کتايون رياحي بیوگرافی کتايون رياحي بازیگر ایرانی

کتايون رياحي هنرمند و بنيانگذار بنياد نيکوکاري کمک ، در پي سفرهاي هميشگي خود براي همدردي با محرومان و شنيدن صداي خاموش آوارگان و بي پناهان ، در روزهاي پاياني سال 1392 با سفر به هند ، به ديدار و ملاقات با پناهجويان و رانده شدگان مسلمان ميانماري رفت و از تعدادي از کمپ ها و اماکن زندگي آنان بازديد کرد ؛ و به درد دل ها و حرف هاي آنان گوش فرا داد.
در هند ، هشت کمپ متعلق به مسلمانان رانده شده ميانماري وجود دارد که اغلب در بدترين شرايط زيستي بسر مي برند و بويژه وضعيت بهداشت و تحصيل براي کودکان و نوجوانان بسيار تاسف آورست. رياحي در اين سفر ، ضمن بازديد از کمپ ميانماري هاي حومه دهلي ، به کمپ ديگر آنان در حومه شهر هاريانا هم رفت و از نزديک با تعدادي از بزرگان آنان ملاقات کرد ، درد دل ها ومشکلات شان را شنيد و کمک هايي ، از جمله ساخت جايگاه و خريداري هشت مخزن آب دو هزار ليتري براي داشتن آب آشاميدني و سالم براي هشت کمپ فوق ، به ايشان اختصاص داد.

کتایون رياحی در خارج شوهر کتايون رياحي خصوصی کتايون رياحي بیوگرافی کتايون رياحي بازیگر ایرانی

بازیگر سریال‌های تلویزیونی پس از این اقدام انسان دوستانه با دالایی لاما، رهبر بودایی‌ها نیز دیدار کرده است. دالایی لاما روابط نزدیکی با رژیم صهیونیستی داشته و همواره از نسل کشی مسلمانان در میانمار حمایت کرده است.

به نظر می‌رسد دستهایی در کار هستند تا با سوءاستفاده از بی‌اطلاعی هنرمندان ترتیب این ملاقات‌ها را فراهم می‌کنند. بهتر است که هنرمندان، قبلا با کسب اطلاع درباره وضعیت شخصیت‌های سیاسی مانع از سوءاستفاده تبلیغی از خودشان که دارای ملیت ایرانی اسلامی می‌باشند، شوند.

کتایون رياحی در خارج شوهر کتايون رياحي خصوصی کتايون رياحي بیوگرافی کتايون رياحي بازیگر ایرانی

۷ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. شاید با دالایی لاما دیدار کرده که بهش بگه دست از کشتار مسلمانان میانمار برداره! شاید بهش گفته چقدر پول میخوای تا دست از کشتار و جنایت برداری. به یه نحوی هم خواسته بگه که به دالا برنخوره بلکه خجالت بکشه دالایی

  2. چقدر چرت و پرت تحویل این مردم ساده لوح میدید یه کم بیشتر مطالعه کنید تا بفهمید دالایی لاما واقعا کیه

  3. امان از این روزنامه کیهان مزخرف و دروغگو و …

  4. سلام
    این بازیگران ابتدا حجابشان را رعایت کنند و بعد به دنبال این کار ها بروند

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*