خانه / آخرین اخبار / آپارتمان های ارزان قیمت و منصفانه در تهران + جدول

آپارتمان های ارزان قیمت و منصفانه در تهران + جدول

ارزان‌ترین واحد مسکونی که روز گذشته به بازار مسکن عرضه شد مربوط به یک واحد مسکونی ۴۷ متری ۱۲ سال ساخت در خیابان جیحون (خیابان ۱۶ متری امیری) بود.

قیمت پیشنهادی هر متر این واحد یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان از سوی مالک عنوان شده است. واحد مسکونی مذکور از پارکینگ و بالکن برخوردار است.
یکی دیگر از فایل‌هایی که قیمت فروش آن پایین‌ تر از ارزش واقعی منطقه تعیین شده، واحدی نوساز به متراژ ۵۰ متر مربع در خیابان نظام‌آباد (خیابان مدنی) است.

۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان قیمت برآورد شده در ازای هر متر از سوی فروشنده برای این واحد مسکونی است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد، اکثر واحدهای مسکونی که قیمت پیشنهادی فروش آنها کمتر از ارزش واقعی است، چند سال ساخت است و شاید تعداد واحدهای نوساز تازه‌‌ساخت زیر قیمت به تعداد انگشتان دست به بازار فروش عرضه شوند.

به همین خاطر نوسازهای ارزان‌قیمت، اکازیون‌های بازار مسکن هستند که مصرف‌کننده‌های واقعی با خرید این دسته از واحدها، خرید موفقی از بازار انجام داده‌اند.

برای مثال، فروشنده‌ای قیمت هر متر از واحد ۴۵ متری نوساز خود را ۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام کرده است. این واحد مسکونی در خیابان بهارستان واقع در محله پاسداران است.

طبق بررسی کارشناسان سایت املاک ایران فایل این قیمت پیشنهادی کمتر از قیمت واقعی منطقه عنوان شده چراکه هر متر مربع آن به میزان ۳۵۰ هزار تومان از تخفیف برخوردار شده است. قیمت پیشنهادی هر متر از واحد مشابه بین ۸ میلیون و ۷۴۹ هزار تا ۱۰ میلیون و ۱۸۶ هزار تومان است.

قیمت خانه در تهران قیمت آپارتمان در تهران

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*