خانه / آخرین اخبار / کاسبی جدید با استفاده از صف پلاک‌گذاری خودرو!

کاسبی جدید با استفاده از صف پلاک‌گذاری خودرو!

در آستانه سال نو، صف طولانی مقابل مراکز پلاک‌گذاری خودرو تشکیل شده است و متقاضیان پلاک خودرو ناچارند از بامداد، صف پلاک‌گذاری را تشکیل دهند.

مشاهدات خبرنگار اقتصادنیوز حاکی از این است که بیشتر خودروهای خارجی، کره‌ای هستند و سهم هیوندایی قابل توجه است. پس از آن، خودروهای ژاپنی و بیشتر میتسوبیشی و تویوتا در این صف دیده می‌شوند.

البته تعداد خودروهای آلمانی هم قابل توجه است. بی‌.ام.و در این صف نماینده زیادی دارد.

اما نکته قابل توجه، خودروی شهری و کوچک فیات به نام موکاتواست که تعداد زیادی از آن در صف شماره‌گذاری قرار دارد. بیشتر خودروهای بدون پلاک در این صف توسط ماشین‌های حمل خودرو (خودرو بر) به این مکان منتقل شده‌اند.

پیگیری‌های اقتصادنیوز مبین این است که هزینه حمل خودرو بسته به دوری و نزدیکی به این محل، تا ۱۰۰ هزار تومان هم برآورد می‌شود.

نکته قابل توجه، حضور خودروهای ایرانی در این صف است. معمولاً رانندگان این خودرو‌ها که پلاک شده‌اند، در صف می‌ایستند و در‌ نهایت جای خود را به مالک یکی از خودروهای خارجی می‌فروشند.

ساعت آغاز به کار مرکز شماره‌گذاری میثم واقع در کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص کرج، ۷:۳۰ صبح است اما چند صد خودرو از ساعات اولیه بامداد صف بزرگی مقابل این مرکز تشکیل داده‌اند. برخی خودرو‌ها که با خودروبر حمل شده‌اند و تاکنون در باک آنها بنزین ریخته نشده با مشکل مواجه می‌شوند. آنها ناچارند چند لیتر بنزین بخرند و باک خود را برای انجام مراحل شماره‌گذاری آماده کنند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*