خانه / بورس و سهام / “خاور” هم برای فروش اموال استارت زد

“خاور” هم برای فروش اموال استارت زد

به گزارش ساتین : همراه با اقدامات صورت گرفته از سوی دو شرکت بزرگ خودروساز همچون ایران خودور و سایپا جهت فروش برخی دارایی های تحت تملک آنها و در راستای بهبود روند تولید محصولات و خروج این صنعت از وضعیت نامناسب سودآوری، شرکت ایران خودرو دیزل نیز طی نامه ارسالی به سازمان بورس و اوراق بهادار نسبت به برنامه های “خاور” جهت فروش دارایی های تحت تملک آن شفاف سازی کرد.

براساس گزارش بورس نیوز، “خاور” طی روز گذشته با ارسال نامه ای به سازمان مذکور رسماً نسبت به برنامه های خود جهت فروش دفتر مرکزی شرکت اطلاع رسانی نمود. این شرکت تولیدکننده خودروهای سنگین در نامه مذکور بیان داشت که برنامه فروش دفتر مرکزی به تصویب هیأت مدیره شرکت رسیده، به گونه ای که اقدامات لازم جهت فروش ملک مذکور واقع در خیابات آزادی تهران در حال پیگیری است.

در پایان این گزارش می افزاید، به نظر می رسد خودروسازان داخلی همراه با برنامه های دولت جهت حمایت از این صنعت، کمر همت خود را در راستای بهبود وضعیت تولید و خروج از زیان آوری بسته اند تا بتوانند به دوران طلایی سال های گذشته خود باز گردند و به یکی از صنایع پر بازده و سودآور کشور تبدیل شوند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*