خانه / آخرین اخبار / قیمت دلار در سامانه نیما به ۸۰۸۰ تومان رسید

قیمت دلار در سامانه نیما به ۸۰۸۰ تومان رسید

بررسی عرضه ارز در بازار ثانویه نشان میدهد، قیمت دلار در این بازار به ۸۰۸۰ تومان رسیده است. بر این اساس پتروشیمی مهر یک میلیون دلار در هنگ کنگ به نرخ ۸۰۸۰ تومان در بازار ثانویه تزریق کرده است.

همچنین پتروشیمی بیستون ۱۰۲هزار یورو به نرخ ۹۱۱۰ تومان در کشور چین به بازار ثانویه ارزی تزریق کرده است. در حال حاضر حداقل نرخ درهم در بازار ثانویه حدود ۲۲۰۰ تومان میباشد. اطلاعات عرضه ارز در بازار ثانویه در روز جاری در جدول زیر قابل مشاهده میباشد.

گفتنی است تا دیروز ۲۴۴ میلیون یورو توسط صرافیها از بازار ثانویه ارز خریداری شده است. بر این اساس میزان ارز خریداری شده تا تاریخ ۲۲ مرداد ماه تنها ۴۴ میلیون یورو بوده است. میانگین نرخ یورو در این بازار نیز ۹۳۵۰ تومان تخمین زده شده است. این در حالی است که کل ارز عرضه شده در بازار مذکور بعد از ورود همتی به بانک مرکزی حدود ۳۰۰ میلیون یورو بوده است.

هر یورو به پول ایران چقدر است نرخ ارز مبادله ای قیمت دلار در بازار ثانویه قیمت دلار امروز قیمت دلار آمریکا قیمت درهم به پول ایران شرکت های صادراتی بورس سامانه نیما خرید ارز پتروشیمی مهر پتروشیمی بیستون بازار ثانویه ارز اخبار بازار ارز آخرین قیمت دلار

منبع: تسنیم

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*