خانه / حوادث / بازداشت ۸ نفر از عاملان نزاع مسلحانه در ماهشهر

بازداشت ۸ نفر از عاملان نزاع مسلحانه در ماهشهر

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: هشت نفر از عاملان نزاع مسلحانه در شهرستان ماهشهر دستگیر شدند و سه قبضه سلاح غیرمجاز در این رابطه کشف شد.

حیدر عباس زاده در خصوص جزئیات این خبر اظهار کرد: دیروز ساعت ۱۱:۴۵، در پی اختلاف قبلی بین دو طایفه در شهرستان ماهشهر، افرادی از منازعان هر دو طایفه دوباره جلوی دادگستری این شهرستان حضور یافتند و قصد درگیری مسلحانه داشتند که بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.

وی افزود: یکی از منازعان با سلاح کلاش اقدام به تیراندازی به طرف مأموران کرد که مأموران انتظامی نیز متقابلاً اقدام به تیراندازی به طرف افراد مسلح می‌کنند.

سردار عباس زاده افزود: در این عملیات هشت نفر از طرفین توسط پلیس دستگیر شدند و تعداد یک قبضه سلاح جنگی کلاش و دو قبضه اسلحه شکاری به همراه ۹۶ عدد فشنگ کشف و در این رابطه یک دستگاه خودرو پراید و یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ توقیف شد.

فرمانده انتظامی بابیان اینکه با حضور مأموران انتظامی اوضاع به طور کامل آرام و تحت کنترل است، بیان کرد: در حین تیراندازی منازعان، خانمی ۴۵ ساله رهگذر بر اثر اصابت ترکش گلوله به صورت سطحی زخمی که پس از مراجعه به مراکز درمانی به صورت سرپایی درمان شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان در خاتمه گفت: شناسایی و دستگیری سایر عاملان نزاع در این زمینه ادامه دارد و پلیس با مخلان نظم و امنیت هرگز مماشات نخواهد داشت.

منبع : مهر

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*