خانه / بورس و سهام / برنامه تولید محصولات جدید “بشهاب” در سال 93

برنامه تولید محصولات جدید “بشهاب” در سال 93

براساس آخرین اطلاعات درج شده بر روی سایت کدال، درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 93 به میزان 1861 ریال برآورد شده این در حالی است که درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سال 92 به میزان 1612 ریال بوده است و در نتیجه درآمد هر سهم برای سال جاری به میزان 15 درصد افزایش داشته است.

در همین راستا، فلاح، مدیر سهام شرکت لامپ پارس شهاب، در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: به طور کلی چشم انداز شرکت لامپ پارس شهاب را در سال 93 مثبت ارزیابی می کنم. همچنین علت کاهش میزان تولید “بشهاب” طی سال 93 به دلیل عدم تولید لامپ های کم مصرف توسط شرکت لامپ پارس شهاب می باشد.

بطوریکه در حال حاضر تولید لامپ های کم مصرف به عهده شرکت زیرمجموعه “بشهاب” که شرکت پارس شهاب نقره می باشد واگذار شده است.

وی افزود: در حال حاضر تولید عمده شرکت لامپ پارس شهاب، لامپ های رشته ای و شمعی می باشد. همچنین “بشهاب” برنامه ای جهت تولید محصولات جدید از جمله لامپ های LED و سایر محصولات در نظر دارد.

مدیر سهام شرکت لامپ پارس شهاب عنوان کرد: شایان ذکر است که رفع تحریم ها با توجه به سهولت در تأمین مواد اولیه تأثیر مثبتی بر وضعیت کلی شرکت لامپ پارس شهاب گذاشته است اگرچه به دلیل عدم تولید لامپ های کم مصرف، میزان تأمین مواد اولیه از خارج برای سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه سا ل93 نسبت به سال مالی مشابه در سال 92 کاهش داشته است.

فلاح اظهار داشت: انتظار می رود شرکت لامپ پارس شهاب با توجه به شرایط پیشرو بتواند بودجه پیش بینی شده خود را محقق سازد.

وی در خاتمه افزود: همچنین “بشهاب” برنامه افزایش سرمایه 200 درصدی را در نظر دارد اگرچه این افزایش سرمایه مقرر شده بود در سال گذشته انجام گیرد اما احتمال می رود پس از تأیید سازمان بورس در نیمه ابتدایی سال جاری اعمال گردد.

شایان ذکر است که حدود 50 درصد افزایش سرمایه مذکور از محل سود انباشته و مابقی آن از محل مطالبات سهامداران صورت خواهد گرفت. همچنین از جمله برنامه های توسعه ای “بشهاب” در سال 93، می توان به تولید محصولات جدید از جمله لامپ های LED اشاره کرد که هم اکنون شرکت لامپ پارس شهاب جزء برنامه تولیدی خود قرار داده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*