خانه / بورس و سهام / زمان عرضه اولیه “ولبهمن” و الزامات “قاسم” برای ورود به فرابورس

زمان عرضه اولیه “ولبهمن” و الزامات “قاسم” برای ورود به فرابورس

عرضه اولیه سهام شرکت ها در بازار سهام از جمله برنامه هایی است که همواره با استقبال سرمایه گذاران مواجه می شود و در حال حاضر نیز شرکت های بهمن لیزینگ و قاسم ایران مراحل ورود به فرابورس را سپری می کنند که البته زمان دقیق آن مشخص نیست و برخی گمانه زنی ها از ورود “ولبهمن” طی هفته جاری حکایت دارد.

در همین ارتباط، مدیر امور ناشران فرابورس در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: شرکت بهمن لیزینگ در حالی صورت های مالی عملکرد ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۹۲ خود را منتشر کرده که می بایست اطلاعات تکمیلی همچون پیش بینی بودجه سال مالی جاری و عملکرد میان دوره ای امسال توسط این مجموعه به سازمان ارایه گردد تا پس از تأیید توسط اداره نظارت بر ناشران و هماهنگی شرکت فرابورس با سهامداران عمده مجموعه مذکور، زمان دقیق عرضه اولیه سهام “ولبهمن” تعیین گردد.

رضا غلامعلی پور افزود: با توجه به اقدامات مدیران شرکت بهمن لیزینگ جهت ارایه اطلاعات درخواستی به سازمان، به محض تکمیل اطلاعات، مراحل بعدی برای عرضه اولیه این سهام پیش خواهد رفت. این در حالی است که به نظر می رسد عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام “ولبهمن” طی هفته جاری امکان پذیر نباشد و به روزهای آتی موکول شود.

وی همچنین در خصوص عرضه اولیه سهام شرکت قاسم ایران گفت: این مجموعه طی روزهای اخیر صورت های مالی مربوط به عملکرد سنوات گذشته خود را ارایه و منتشر کرده و می بایست شرکت مذکور پیش بینی درآمد هر سهم سال مالی جاری و عملکرد شش ماه نخست خود را نیز ارایه دهد تا پس از سپری کردن مراحل قانونی عنوان شده، زمان دقیق ورود این سهم به فرابورس مشخص گردد. علاوه بر این، سعی بر آن است تا عرضه اولیه سهام در بهترین شرایط از نظر روند معاملاتی انجام پذیرد تا سهامداران نیز از اجرای این برنامه منتفع شوند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*