خانه / بورس و سهام / وضعیت “فولاد” پس از افزایش سرمایه

وضعیت “فولاد” پس از افزایش سرمایه

شرکت فولاد مبارکه در آخرین اطلاعیه ی خود پیش بینی درآمد خالص هر سهم در سال مالی منتهی به اسفند 92 را بر اساس عملکرد واقعی دوره 3 ماهه منتشر کرده است.
این شرکت که به موجب مصوبه مجمع عمومي فوق العاده مورخ 29 تیر  سال جاری سرمايه شرکت از مبلغ 2 هزار و 580  ميليارد تومان به مبلغ 3 هزارو 600 میلیارد تومان (از محل مطالبات و آورده سهامداران)معادل 5/39 درصد افزايش داده است به ازای هر سهم مبلغ 685 ریال سود خالص پیش بینی کرده که در دوه 3 ماهه نخست موفق به پوشش 32 درصد از آن شده است.
“فولاد” که پیش از این با سرمایه قبلی به ازای هر سهم مبلغ 802 ریال عایدی خالص پیش بینی کرده بود مطابق با اطلاعات اخیر و با لحاظ نمودن افزایش سرمایه سود هر سهم خود را 19 درصد تعدیل مثبت داده است.
گفتنی است شرکت درخصوص پيش بيني ارائه شده موارد زير را ارائه نموده است:
– در رابطه با اجراي مصوبه مجلس محترم شوراي اسلامي موضوع حق انتفاع پروانه بهره برداري از معادن لازم به توضيح است به دليل ابهام در نحوه تخصيص آن و لحاظ نشدن در بودجه شرکت هاي مشمول اين مصوبه ، اين شرکت نيز در بودجه خود تاثيري از اين بابت لحاظ ننموده است.
– با توجه به ابلاغيه بانک مرکزي در خصوص تغيير نرخ تسعير ارز ( از نرخ مرجع به نرخ مبادله اي ) در تاريخ 16 تیر 92 شرکت در پيش بيني 9 ماهه آتي نرخ مبادله اي را لحاظ نموده است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*