خانه / استخدام و بازار کار / اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان

اعلام نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان

معاون دانشکده علوم پزشکی آبادان:  نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان هفته آینده اعلام می‌شود .
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان گفت: نتایج آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان که روز گذشته برگزار شد، هفته آینده اعلام می‌شود.
علیرضا آموزنده امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان روز گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان در سلامت کامل برگزار شده و نتایج آن نیز هفته آینده اعلام می‌شود.
وی با اشاره به نحوه اعلام نتایج این آزمون استخدامی اضافه کرد: شرکت‌ کنندگان در آزمون استخدامی دانشکده علوم پزشکی آبادان می‌توانند با مراجعه وب‌سایتی که در آن ثبت‌نام کرده بودند، نتایج را مشاهده کنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی آبادان در ادامه از جزئیات آزمون استخدامی این مجموعه گفت و خاطرنشان کرد: برای شرکت در آزمون مذکور تعداد یک هزار و ۷۶۷ نفر شرکت کرده که در روز برگزاری؛ ۲۷۰ نفر غایب بودند.
وی تصریح کرد: بیش از یک‌هزار و ۷۰ نفر از شرکت‌کنندگان در آزمون را خانم‌ها و حدود ۷۰۰ نفر را آقایان تشکیل می‌دادند.
آموزنده در ادامه گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان عنوان کرد: این آزمون در حالی برگزار شد که تعداد ۶۰ نفر از کارمندان دانشکده علوم پزشکی آبادان به عنوان مراقب در محل برگزاری آزمون حضور داشتند.
وی ضمن اعلام این موضوع که آزمون با هماهنگی‌های صورت گرفته با اورژانس، اداره برق، آتش‌نشانی و نیروی انتظامی آبادان برگزار شد، گفت: چیزی حدود ۵۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان در این آزمون را متقاضیان تصدی پست حسابداری تشکیل می‌دادند.
این مقام مسئول دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان در پایان اضافه کرد: با برگزار شدن آزمون، حصول نتایج و عبور از مرحله گزینش، ۹۰ نفر در آبادان، خرمشهر،هندیجان، ماهشهر و شادگان، جذب دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی آبادان می‌شوند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*