خانه / آخرین اخبار / بازیکنی که برای ذوب‌ آهن هر دقیقه ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هزینه داشت

بازیکنی که برای ذوب‌ آهن هر دقیقه ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان هزینه داشت

فیفا باشگاه ذوب‌آهن‌ را مکلف کرد تا ظرف یکی، دو روز آینده مبلغی در حدود ۷۵۰ میلیون تومان به آکو استوجکف مقدونیه‌ای پرداخت کند.
باشگاه فوتبال ذوب آهن اصفهان اسامی بازیکنان ذوب آهن اخبار ورزشی اخبار فوتبالآکو در ۵ بازی لیگ دوازدهم برای نصف‌جهانی‌ها به میدان آمد و سپس به کشورش برگشت. این مهاجم ایستگاه ششم لیگ دوازدهم دروازه تراکتورسازان را هم باز کرد اما درنهایت نه او میان ذوبی‌ها ماندنی شد و نه سرمربی تیم، رسول کربکندی.

هر دقیقه ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان

استوجکوف که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی مقدونیه را در ۳۸ بازی دارد، طی ۵ دیدار این شانس را داشت که ۴ مرتبه وارد ترکیب اصلی تیم رسول کربکندی شود. این مهاجم که حالا ۳۲ ساله شده، ۲۷۸ دقیقه برای ذوب‌آهن‌ بازی کرد اما در نهایت، نیم‌فصل راهی واردار مقدونیه شد.

با یک حساب سرانگشتی پولی که ذوبی‌ها باید به آکو بپردازند، می‌توان به این نتیجه رسید که مهاجم مذکور برای هر دقیقه بازی از نصف‌جهانی‌ها ۲ میلیون و ۶۹۷ هزار تومان دریافت خواهد کرد (البته با ۳ سال تاخیر).

موتور آکو خاموش نشد

به گزارش مشرق، آکو بعد از اینکه راهی مقدونیه شد برای واردار در لیگ برتر این کشور ۱۱ بازی انجام داد و ۷ گل زد.

این مهاجم که به نظر می‌رسید چندان هم از نظر فنی «بد» نباشد در فصل ۱۴-۲۰۱۳ هم ۱۶ بازی دیگر برای واردار انجام داد و ۹ گل دیگر به ثمر رساند. آکو با این عملکرد در میانه راه، راهی بوتوسانی درلیگ اول رومانی شد و طی ۱۳ بازی ۲ گل دیگر به ثمر رساند.

مهاجم دیپورتی ذوب‌آهن‌، در ابتدای فصل ۱۵-۲۰۱۴ لیگ مقدونیه راهی تیم رابوت نیچکی شد تا طی ۱۱ بازی ۹ گل دیگر به کارنامه‌اش اضافه کند. این بازیکن نیم‌فصل دوم هم به اسکندربیو پیوست تا ۳ گل هم با پیراهن تیم جدیدش به ثمر برساند.

مهاجمی که ظرف امروز و فردا از ذوب‌آهن‌ ۷۵۰ میلیون تومان می‌گیرد، در فصل جاری فوتبال مقدونیه عضو تیم واردار است و طی ۲ بازی نخستش موفق به گلزنی نشده!

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*