سکانس چهارم لیگ برتر فوتبال؛ در مسیر زاینده‌رود، شیراز و برج میلاد

0

پایگاه خبری ساتین- در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران شاهد جدال‌های جذابی در تهران، اصفهان و شیراز هستیم. 

به گزارش ساتین و به نقل از ایرنا، هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران طی روزهای جمعه و شنبه با انجام هشت دیدار به انجام می‌رسد و مطمئنا اتفاقات جذابی از دل این حدود ۷۲۰ دقیقه استخراج خواهد شد. پیش از شروع بازی‌ها نگاهی به این هشت برداشت داشته باشید.

هوادار تهران- پدیده مشهد

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

لیگ برتری‌ها استقبال خوبی از تازه‌وارد نداشته‌اند. سه بازی، سه باخت، بدون گل زده. حالا رضا عنایتی برای رسیدن به هدفش و نرفتن لبه پرتگاه، باید تیم زادگاهش را قربانی کند. پدیده‌ای که خودش رنگ برد و گل را ندیده و اکبر میثاقیان دلخوش به خوش‌یمنی برج میلاد است. برجی که روزی نامش را بر سر زبان‌ها انداخت و راه‌آهنش را در لیگ برتر نگه داشت و حالا باید یک بار دیگر اکبر را نجات داده و به اولین پیروزی در لیگ بیست و یکم برساند. تساوی در این مسابقه با شکست هیچ تفاوتی ندارد.

تراکتور تبریز- پیکان تهران

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

پیکان قرار است تاوان هم‌شهری‌اش را بدهد؟ به هیچ‌وجه فکر نکنید که تیم مجتبی حسینی می‌آید تا به این راحتی‌ها باج بدهد. آنها هفته سوم را استراحت کردند اما در دو هفته نخست به چهار امتیاز دست پیدا کردند و حالا در اولین تجربه خارج از پایتخت مقابل تیمی صف‌آرایی خواهند کرد که قرار است شکست برابر استقلال را با آنها به دست فراموشی بسپارد. جدال سعید واسعی و تیم سابقش می‌تواند جذابیت‌هایی خاص خودش را داشته باشد.

فجرسپاسی شیراز- استقلال تهران

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

گو به شیراز آی و خاک ما ببوی! با مددجویی از سعدی شیرین‌سخن به استقبال این جدال جذاب می‌رویم که حسابی برای تماشایش دلتنگ بودیم. مجیدی با فجرسپاسی سابقه محرومیت و گل‌های خاطره‌انگیز دارد. او حالا می‌تواند با از پیش رو برداشتن نماینده شهر عشق به اولین سرمربی آبی‌ها در تاریخ لیگ برتر تبدیل شود که هر چهار مسابقه ابتدایی خود را با برد پشت سر گذاشته است. البته که ماجرا به همین سادگی‌ها نیست. تیم علی‌اصغر کلانتری به گل‌گهر، لحظه آخری باخت و در آبادان از سد صنعت نفت گذشت.

ذوب‌آهن اصفهان- سپاهان اصفهان

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

با دربی اصفهان هفته چهارم زیباتر خواهد شد. مهدی تارتار راه متوقف کردن طلایی‌پوشان را بلد است و این را فصل قبل در پیکان به منصه ظهور گذاشت. گاندوها مدتهاست که در شهرآورد نصف جهان خودی نشان‌ نداده‌اند و حالا شاید بهترین فرصت باشد. آنها این فرصت را دارند که پزِ این را بدهند که اولین متوقف‌کننده طلایی‌پوشان در لیگ بیست و یکم بوده‌اند. محرم و پسرانش هم انگیزه‌های ویژه‌ای دارند. آنها برای رسیدن به قهرمانی و شکستن طلسم هفت ساله باید از فاصله ایجاد شده با رقبای اصلی بهره ببرند و از دست دادن امتیاز در شهر خودی، حتی فولادشهر برایشان قابل هضم نیست. لازم به ذکر است که باخت سپاهان هم نمی‌تواند نقض کننده این گزاره باشد که آنها شروع بهتری نسبت به فصل قبل داشته‌اند.

مس رفسنجان- آلومینیوم اراک

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

فصل قبل هم خیلی زود به پست هم خوردند اما ۵۰ درصد ماجرا فرق کرده است. مس با وجود جذب چند بازیکن جدید و تقویت محسوس نتوانسته نمایش بهتری داشته باشد. در سمت دیگر ماجرا اما رسول خطیبی اکسیر جذابی را به شاگردانش تزریق کرده است. آنها از یک به هفت امتیاز رسیده‌اند و حالا با اعتماد به نفسِ حاصل از شکست قهرمان پنج دوره اخیر لیگ به سرزمین پسته قدم می‌گذارند.

نساجی مازندران- صنعت نفت آبادان

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

منفی شدن تست کرونا علیرضا منصوریان بهترین خبر ممکن برای آبادانی‌ها بود. سه باخت در سه هفته نخست برای تیمی که بقایش در چند سال اخیر را مدیون استارت‌های خوبش بوده است اصلا نشانه خوبی نیست. علی‌منصور اما به مازندران آمده تا بعد از هشت شکست متوالی به بدبیاری‌ها خاتمه دهد و خستگی‌اش را در جدال با امیدِ شهر خسته جا بگذارد و برود. نساجی هم بدون سرمربی نه چندان ساکتش دل به ثبت دومین برد در ساری خوش کرده است.

پرسپولیس تهران- گل‌گهر سیرجان

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

گل سرسبد بازی‌های این هفته را روز شنبه در ورزشگاه آزادی تماشا می‌کنید. آلومینیوم، زنگ خطر را با صدای بلند برای تیم یحیی به صدا درآورد. حالا سرخپوشان دل به اعجاز ورزشگاه آزادی دوخته‌اند. استادیومی که از هفته بیست و هشتم لیگ نوزدهم به این سمت، آنها را در لیگ برتر ناامید نکرده است. در طرف مقابل گل گهر و ستاره‌هایش هستند. تیمی که در استادیوم آزادی اندوخته‌ای نداشته است. آنها بعد از توقف مقابل نساجی پا به تهران گذاشته‌اند تا با رسیدن به سه امتیاز از حساب و کتاب خود عقب نیافتند.

نفت مسجدسلیمان- فولاد خوزستان

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

۶۶۴۱

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

سکانس چهارم لیگ برتر فوتبال؛ در مسیر زاینده‌رود، شیراز و برج میلاد

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ