آماری فاجعه‌بار؛ نتیجه عجیب آنالیز بازی پرسپولیس درباره یک بازیکن

0

پرسپولیس نیوز

یحیی گل محمدی در اراک تیمش را با مهدی عبدی و عیسی آل کثیر به عنوان دو مهاجم نوک به زمین فرستاد اما این دو بازیکن هیچ خطری روی دروازه آلومینیوم ایجاد نکردند.

پرسپولیسی ها در نیمه اول عملکرد خوبی به خصوص در بحث تهاجمی نداشتند و نتوانستند موقعیت خاصی را روی دروازه آلومینیوم ایجاد کنند تا یحیی تصمیم بگیرد هر دو مهاجم تیمش را تغییر دهد. از ابتدای نیمه دوم پاکدل به زمین رفت و با به بازی رفتن آقایی، وحید امیری به خط حمله اضافه شد تا خط حمله سرخ‌ها شکل جدیدی به خود بگیرد.

در عمل اما پرسپولیس با وجود این تغییرات هم هیچ خطر خاصی روی دروازه آلومینیوم ایجاد نکرد تا حریف با شایستگی پیروز بازی لقب گیرد.

آمار مهاجمین پرسپولیس در این بازی که هر زوج ۴۵ دقیقه فرصت بازی داشت عجیب و قابل تامل است. هیچ کدام از این چهار بازیکن شوتی به سمت دروازه حریف نزدند و در واقع زحمت خاصی برای حسین پورحمیدی، گلر آلومینیوم به وجود نیاوردند.

در واقع مشکل اصلی خط حمله پرسپولیس و فقط یک بار لمس توپ توسط مهدی عبدی مستقیم به هافبک های این تیم مربوط می شود.

اینکه مهدی ترابی و احسان پهلوان به علاوه میلاد سرلک و رضا اسدی هرگز نتوانستند خط حمله خود را تغذیه کنند.

مدافعان کناری این تیم (وحید امیری و سیامک نعمتی) هم در فاز تهاجمی به عناصری خنثی تبدیل شده و توپ خوبی برای مهاجمان خود ارسال نکردند.

خط میانی پرسپولیس به قول محمود خوردبین عملا وسط زمین را به شاگردان رسول خطیبی واگذار کرده و به قول معروف وادادند!

عملکرد هافبک های نزول کرده پرسپولیس به قدری ضعیف بود که به نظر می رسید اگر مهدی طارمی و سردار آزمون هم در خط حمله این تیم بازی می کردند توپی کاسب نبودند!

خط میانی پرسپولیس نسبت به فصل گذشته فقط احمد نوراللهی را از دست داده و بقیه هافبک ها در تیم مانده اند اما نزول فاحش مهدی ترابی که فصل گذشته گل های ۳ امتیازی می زد و پاس گل های اتوکشیده می داد مزید برعلت شده تا این تیم دچار مشکل شود.

اخبار فوری پرسپولیس

آماری فاجعه‌بار؛ نتیجه عجیب آنالیز بازی پرسپولیس درباره یک بازیکن

خبر ورزشی

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ