وحدت و منوچهر منتظر باز شدن پنجره پرسپولیس

0

پایگاه خبری ساتین- باشگاه استقلال تاجیکستان به صورت رسمی از جدایی ۲ بازیکن تیمش و پیوستن آنها به پرسپولیس خبر داد.

به گزارش ساتین، روز گذشته بود که برخی منابع خبری در باشگاه پرسپولیس اعلام کردند این باشگاه با وحدت هنانوف و منوچهر صفروف، دو بازیکن تیم استقلال تاجیکستان به توافق رسیده و آنها برای امضای قرارداد وارد تهران خواهند شد.

وحدت هنانوف ۲۱ ساله در خط دفاع بازی می‌کند و منوچهر صفروف ۲۰ ساله هم قابلیت بازی به عنوان مدافع و هافبک را دارد و قرار است در سمت راست خط دفاعی پرسپولیس به میدان برود.

سایت باشگاه استقلال تاجیکستان با انتشار تصویری از این دو بازیکن، جدایی آنها از این باشگاه تاجیکی و پیوستنشان به پرسولیس را تایید کرده است. با توجه به اینکه امشب آخرین زمان برای فسخ و یا ثبت قرار داد بازیکنان است این دو بازیکن تاجیکی با تیمشان فسخ کردند تا پس از باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپولیس به صورت رسمی و به عنوان بازیکن آزاد با تیم جدیدشان قرارداد امضا کنند.

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

نکته مهم اینکه با توجه به زیر ۲۳ سال بودن هنانوف و صفروف، این دو جزو سهمیه بزرگسالان پرسپولیس محسوب نمی‌شوند و قرمزها می‌توانند با یک بازیکن خارجی بزرگسال هم قرارداد امضا کنند که البته با توجه به پایان یافتن فصل نقل‌و‌انتقالات، این بازیکن باید آزاد باشد.

گفته می‌شود مجموع قرارداد وحدت هنانوف و منوچهر صفروف کمتر از ۲۰۰ هزار دلار است و در صورتی که توافق پرسپولیس با این دو بازیکن نهایی شود، این دو نفر تبدیل به نخستین بازیکنان تاجیکستانی خواهند شد که در لیگ برتر توپ خواهند زد.

۷۶۵۵

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

وحدت و منوچهر منتظر باز شدن پنجره پرسپولیس

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ