روز آخر نقل و انتقالات؛ خروجی استقلال چه کسی است؟

0

پایگاه خبری ساتین- آخرین تحولات و اخبار روز پایانی نقل و انتقالات تابستانی در لیگ برتر ایران را اینجا می‌توانید بخوانید.

به گزارش ساتین، تیمهای ایرانی فقط تا پایان امروز فرصت دارند تا نقل و انتقالات خود را به پایان برسانند و پس از آن تنها قادر به خرید بازیکنان آزاد خواهند بود.

 این در حالی است که اما این فصل باتوجه به شرایط موجود، روز آخر نقل و انتقالات هیجان خاصی را ندارد و برخلاف سالهای قبل در مقابل باشگاه پرسپولیس و استقلال نیز تجمعی از طرفداران و حضور خبرنگاران دیده نمی‌شود.

 با این حال در ساعات اخیر اتفاقات مهمی نیز رخ خواهد داد؛ از جمله معرفی سرمربی تراکتور و فولاد  و خرید بازیکن توسط این دو تیم.

تیمهای شهرخودرو، نفت مسجدسلیمان، صنعت نفت، آلومینیوم و ذوب آهن احتمالا بدون هیچ اتفاق خاصی روز پایانی نقل و انتقالات را سپری خواهند کرد.

 در این بین ذوب آهن به دلیل مصوبه منع خرید خارجی حتی فرصت خرید بازیکن آزاد را هم نخواهد داشت و تیم مهدی تارتار با نفرات قبلی به استقبال ادامه لیگ می‌رود.

 پیکان احتمالا با منصور باقری بازیکن سابق ماشین سازی قرارداد امضا خواهد کرد. او در روزهای اخیر در تمرینات این تیم حضور یافته بود.

 پرسپولیس در انتظار حضور دو بازیکن تاجیکستانی خود وحدت هانانوف و منوچهر صفروف است. در همین حال شایعاتی پیرامون جدایی مهدی مهدیخانی و علی شجاعی وجود دارد و گفته می‌شود دو تیم فولاد و نساجی به این دو تیم علاقه نشان داده‌اند. با این حال جدایی این دو بازیکن بعید به نظر می‌رسد.

 استقلال دیگر تیم پایتخت نیز روز شلوغی را سپری نخواهد کرد اما یک بازیکن باید از فهرست این تیم بیرون بیاید. در روزهای اخیر نام ابوالفضل جلالی، سعید مهری، بابک مرادی و احمد موسوی برای این خروج به گوش رسیده است.

 دو تیم سرخپوش فوتبال ایران یعنی فولاد و تراکتور، شاید حساس ترین روز را داشته باشند. قرار است این دو تیم سرمربیان خود را انتخاب کنند که بیش از بقیه نام جواد نکونام و مهدی رحمتی در اطرافشان شنیده شده است. شنیده ها از تبریز حاکی از آن است که رحمتی به نیمکت تراکتور نزدیک شده و احتمالا هدایت تی تی ها را برعهده بگیرد.

 همچنین تراکتور با یک مدافع راست کامرونی وارد مذاکره شده که باتوجه به اینکه بازیکن آزاد است، می‌تواند در روزهای آینده هم قرارداد امضا کند.

 فولاد نیز با حمید بوحمدان مذاکراتی را انجام داده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد او آخرین خرید این تیم خواهد شد.

۴۱۵۴

اخبار استقلال تهران (آخرین و جدیدترین خبرها)

روز آخر نقل و انتقالات؛ خروجی استقلال چه کسی است؟

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ