روزی که بوتراگوئنو ناخواسته به پی اس جی گل زد!

0

رئال مادرید نیوز : بازیها رئال و پی اس جی بازیهای ریشه داری در فوتبال اروپا نیستند و دو تیم تا ۵-۶ سال پیش، به ندرت در اروپا به مصاف هم رفته بودند.

یکی از تقابل های دو تیم به یک چهارم نهایی جام یوفای ۱۹۹۳ برمی گردد که رئال مادرید در برنابئو با نتیجه سه بر یک برد اما در پارک دو پرنس با نتیجه چهار بر یک باخت. یک سال بعد دو تیم در جام در جام به مصاف هم رفتند که این بار رئال در مادرید با نتیجه یک بر صفر باخت و کار در فرانسه با تساوی یک بر یک به اتمام رسید.

در بازی آخر جام در جام که در سال ۱۹۹۴ برگزار شد، امیلیو بوتراگوئنو گلزنی کرد. این آخرین بازی بوترا پس از ۷۵ بازی اروپایی بود که در آن بازی گلزنی کرد. بوتراگوئنو ۲۷ گل اروپایی برای رئال به ثبت رساند که هفده تایش در جام باشگاه های اروپا بود، دو تا در جام در جام و هشت تا در جام یوفا.

بوتراگوئنو در پاریس گلی را زد که باعث شد تا گل وه آ در دور رفت جبران شود هر چند که رئال گل خورد و حذف شد. گل بوترا زیبا نبود چرا که کاملا ناخواسته بود. در حقیقت هیرو از سمت چپ شوتی را زده بود که بین راه به بوتراگوئنو خورد و وارد دروازه حریف شد.ریکاردو گومز در آن بازی گل تساوی و صعود پی اس جی را به ثبت رساند.

ساعت بازی رئال مادرید امشب اخبار رئال مادرید

روزی که بوتراگوئنو ناخواسته به پی اس جی گل زد!

منبع : مرجع خبری رئال مادرید

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ