همسر جدید آناشید حسینی کیست +عکس عروسی

0

آناشید حسینی دوباره عروس شد | شوهر جدید و دوم او کیست | آناشید حسینی با کی ازدواج کرده | همسر جدید آناشید حسینی کیست ، عکس و تصویر عروسی آناشید حسینی با همسر دومش

آناشید حسینی با انتشار عکس هایی از شوهر جدیدش رونمایی کرد.

آناشید حسینی طراح پر حاشیه ایرانی که قبلا عروس سفیر ایران بود. آناشید حسینی با یک دنداپزشک معروف در تهران ازدواج کرد. آناشید حسینی با انتشار عکس هایی از عروسیش خبر داد.

همسر آناشید حسینی بیوگرافی آناشید حسینی اینستاگرام آناشید حسینی امین رضا چلبیانلو آناشید حسینی

دندانپزشک ایشان دکتر امین رضا چلبیانلو جراح و دندانپزشک و تهیه کننده سینما می‌باشد که به تازگی به نامزدی هم درآمده اند.

فیلم و عکس های منتشر شده از مراسم ازدواج آناشید حسینی با دکتر چلبیانلو و لباس عروسی لاکچری این چهره سرشناس فضای مجازی بازتاب گسترده ای در اینستاگرام داشته است.

مراسم عروسی آناشید حسینی و دکتر امین رضا چلبیانلو در روز دوشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۱ برگزار شد و این زوج سلبریتی به تازگی تصاویر آن را در فضای مجازی بارگذاری کردند.

آناشید حسینی و همسرش دکتر چلبیانلو در جشن دومین آیین سپاس تهیه کنندگان سینمای ایران شرکت کردند. دکتر چلبیانلو و آناشید حسینی برای اولین بار تصاویری را در کنار یکدیگر به اشتراک گذاشتند و به تمام شایعات پایان دادند و مشخص شد آنها ازدواج کرده اند.

پای آناشید حسینی همسرسابق یکی از فرزندان سفرای ایران بود هم به زندگی پویان مختاری باز شد. یک بار پویان مختاری در لایو اینستاگرامی خود گفت من از شخصیت خانم حسینی خوشم می آید و از ایشون خواستگاری کردم ، ایشون هم قبول کردند.

اما خبرهای مربوط به ازدواج این دوشخص تا جایی پیش رفت که در آخرین لایوهای اینستاگرامی پویان مختاری درباره آناشید حسینی اینطور گفت: خانم آناشید هم بیاد، اون رفته و هیچ مشکلی هم نداشته. آدم بده ما هستیم. ولی بدم نیست ایشون اتفاقات گذشته را بگوید و خودش را به راه علی چپ نگیرد.

سیده آناشید حسینی مدل ایرانی ۴ بهمن ۱۳۷۰ در اهواز به دنیا آمده و فارغ التحصیل لیسانس رشته معماری است. آناشید حسینی در عرصه مدلینگ و طراحی لباس فعالیت می‌کند و به عنوان مدلینگ ایرانی و محجبه در فضای مجازی و صنعت مد شناخته می‌شود. آناشید به دلیل طراحی‌های خاص و منحصر بفرد در این حوزه به عنوان بهترین طراح لباس معرفی شده است.

آناشید حسینی با توجه به فعالیتی که دارد و در طراحی لباس فعال است، بیشتر لباس‌هایی که خود آن را تهیه می‌کند به عنوان مدل پوشیده و آن را به نوعی معرفی و منتشر می‌کند. با این حال آناشید می‌گوید دوست ندارم مرا مدل خطاب کنند. آناشید حسینی در برنامه وقتشه مهمان بود که البته این برنامه هیچ وقت پخش نشد اما بعدا در فضای مجازی قسمت هایی از این برنامه منتشر شد .او در جریان این برنامه توضیحاتی درباره شغلش داد و گفت من از بچگی علاقه خاصی به مد و طراحی لباس داشتم. او ادامه داد: من به عنوان مدل محجبه ثابت کردم که زیبایی ظاهری و شیک بودن و با حجاب بودن اصلا تناقضی ندارد.

ممکن است شما دوست داشته باشید
ارسال یک پاسخ