خانه / حوادث / جزییات قتل یک مرد به دست دختر مطلقه اش در شهرک گلستان تهران +عکس

جزییات قتل یک مرد به دست دختر مطلقه اش در شهرک گلستان تهران +عکس

ساعت ۱۹ یکشنبه نخستین روز اسفند ماه امسال ماموران کلانتری ۱۴۱ شهرک گلستان در جریان یک درگیری خونین دختر و پدری در خیابان سروستان یکم بلوار کاج قرار گرفتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ایلخانی از شعبه هشتم دادسرای ناحیه ۲۷ در محل حاضر شدند.

قتل پدر شهرک گلستان تهران حوادث تهران اخبار قتل

کارآگاهان با حضور در صحنه جرم پی بردند که علیرضا ۷۴ ساله از سوی دخترش شبنم ۴۵ ساله هدف ضربات چاقو قرار گرفته و به کام مرگ فرو رفته است.

ماموران در ادامه تحقیقات پی بردند که از ساعت ۳ عصر صدای درگیری بین پدر و دختر را شنیده اند که پس از پایان این درگیری متوجه کشته شدن علیرضا به دست دخترش شده اند.

شبنم پس از دستگیری در اعترافاتش ادعا کرده که پدرش برای گرفتن پول به سمت او حمله کرده که در این درگیری با ضربات چاقو دست به قتل پدرش زده است.

خبرنگار رکنا با حضور در محل جنایت به سراغ یکی از شاهدان ماجرا رفت و همسایه خانه علیرضا گفت: علیرضا استاد دانشگاه و بازنشسته آموزش و پرورش بود و شبنم مدتی پیش از همسرش جدا شده بود و در طبقه سوم خانه پدری اش زندگی می کرد.

این مرد که یکی از دوستان قربانی جنایت است افزود: درگیری به خاطر پول نبوده و اختلاف بین پدر و دختر خانوادگی بوده است که این جنایت رقم خورده است.

وی ادامه داد: از اهالی محل شنیدم که شبنم پدرش را در پارکینگ خانه به قتل رسانده و پس از قتل پا به فرار گذاشته و با عمویش تماس گرفته و ادعا کرده که پدرش حال خوبی ندارد و از او خواسته تا به پدرش سر بزند که برادر علیرضا وقتی وارد خانه می شود با جسد غرق خون وی روبرو می شود و پس آن نیز شبنم خودش را تسلیم ماموران کرده است.

بنا به این گزارش، شبنم برای تحقیقات بیشتر صبح امروز به دادسرای امور جنایی تهران منتقل شده تا پرده از جزییات این جنایت خانوادگی را پیش روی بازپرس ایلخانی در شعبه هشتم دادسرای امور جنایی بردارد.

 

منبع : رکنا

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*