خانه / حوادث / جنایت وحشتناک داماد با خانواده همسرش در سلماس آذربایجان غربی

جنایت وحشتناک داماد با خانواده همسرش در سلماس آذربایجان غربی

مرد ۳۹ ساله به‌دنبال اختلاف با همسرش راهی خانه پدرزنش شد و اعضای خانواده او را به گلوله بست.در این حادثه ۶ نفر ازجمله نوزادی دوماهه جان باختند و دختربچه‌ای شش‌ساله مجروح شد.

این حادثه حدود ساعت۱:۲۶ بامداد به پلیس شهرستان سلماس در آذربایجان غربی گزارش شد. مأموران پلیس که از طریق همسایه‌ها در جریان تیراندازی در خانه‌ای مسکونی در خیابان مصطفی خمینی شمالی قرارگرفته بودند به سرعت راهی آنجا شدند.

به گزارش همشهری، آنها به محض ورود به خانه با اجساد بی‌جان ۵ نفر از اعضای خانواده روبه‌رو شدند اما بررسی‌ها نشان می‌داد که ۲نفر دیگر که یک نوزاد دوماهه و دختربچه‌ای شش‌ساله بودند هر چند هدف گلوله قرار گرفته‌اند اما هنوز زنده‌ هستند. مجروحان حادثه به سرعت به بیمارستان منتقل شدند و تحت درمان قرار گرفتند. تلاش پزشکان اما برای نجات نوزاد دوماهه نتیجه‌ای نداشت و او جانش را از دست داد. پزشکان در ادامه موفق شدند گلوله‌ای را که در قفسه سینه دختربچه شش‌ساله گیر کرده بود، پس از عملیات جراحی خارج کنند و جان او را نجات دهند. از سوی دیگر، تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی آذربایجان غربی که در محل حادثه حاضر شده بودند شروع به تحقیق در این زمینه کردند.

قربانیان زن و مردی میانسال به همراه فرزندان و نوه‌هایش بودند که همگی آنها به ضرب گلوله سلاح گرم به قتل رسیده بودند. در ادامه بررسی‌ها مشخص شد که عامل این جنایت داماد این خانواده است. او از مدتی قبل با همسرش و خانواده او دچار اختلاف شده بود. به همین دلیل زمانی که همسرش خانه را ترک کرده و به خانه پدر و مادرش رفته بود، از فرط عصبانیت و با تهیه سلاح گرم راهی آنجا شده و علاوه بر همسرش، اعضای خانواده او را به قتل رسانده بود.

مأموران همچنین متوجه شدند که قاتل پس از جنایت به سرعت از خانه خارج شده و کمی آن‌طرف‌تر یک خودروی پژو را با تهدید اسلحه سرقت کرده و به سمت روستای مغانجوق گریخته است. مأموران در ادامه موفق شدند خودروی مسروقه را که حوالی این روستا رها شده بود پیدا کنند و با بررسی‌های اطلاعاتی و در کمتر از ۱۲ساعت مخفیگاه قاتل نیز در روستای یزدکان شناسایی و با محاصره این محل، وی دستگیر شد. به گفته سردار اصلانی، رئیس پلیس آذربایجان غربی، متهم در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات در این پرونده ادامه دارد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*