خانه / استخدام و بازار کار / اخراج سه هزار نفر از کارمندان وزارت صنعت و معدن و تجارت

اخراج سه هزار نفر از کارمندان وزارت صنعت و معدن و تجارت

نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه درمجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست علنی وکلای ملت در اخطار قانون اساسی خطاب به هیئت رئیسه پارلمان اظهار داشت: وزارت صنعت حدود 3 هزار نفر از افراد تحصیل کرده را که سال‌ها در مباحث اقتصادی و نظارت بر کنترل بازار کار کرده‌اند، اخراج کرده است.

وی ادامه داد: این افراد تحصیل کرده هستند و زن و بچه دارند و 5 سال تمام برای وزارت صنعت کار کرده‌اند اما این وزارت خانه آنها را یک شبه اخراج کرده است. بنابراین از وزارت صنعت می خواهیم تا بحث اخراج این افراد را که بیشتر از استان‌های کردستان و سیستان و بلوچستان هستند، بررسی کند.

این نماینده مجلس با اشاره به بحث تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال قرار بود، به صحن علنی بیاید اما به دلیل خبر برخی رسانه‌ها، موضوعاتی مطرح شد و در نهایت این تحقیق و تفحص در صحن علنی قرائت نشد و ما از این موضوع قانع نشده‌ایم.

در ادامه حجت الاسلام ابوترابی فرد نایب رئیس مجلس در پاسخ به این اخطار گفت: دستگاه ذی ربط موضوع اخراج این کارمندان وزارت صنعت را مورد بررسی قرار دهند.

همچنین علیرضا منادی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص تحقیق و تفحص از فدراسیون فوتبال گفت: درباره این صحبت آقای قاضی‌پور که گفتند ما قانع نشدیم، باید بگویم درباره این تحقیق و تفحص جلسه‌ای در دفتر ما برگزار شد و دوستان از موضوعات مطرح شده قانع نشدند، بنابراین دوستان فدراسیون فوتبال قرار شد برای ما گزارشی بیاورند.

منبع: تسنیم

۲ آخرین نظرات کاربران و بینندگان

  1. مرد مــــــــــــــــــــــــــــــــــــرد فقط نادر قاضی پور
    کاش بقیه نماینده ها هم ازتو یادمی گرفتن
    شما نماینده بر حق مردم مظلوم هستید خدا حفظت کند خدا خیرت دهد — به فکر این بازرسان بیچاره هستی

  2. دست بردار وزیر شما برای امید آمدید نه یاس و نامیدی – به فکر خانواده و زن و بچه ما هم باشید سن استخدامیمان بالا رفته . به جای اینکه کمک در بهبود زندگی ما بکنی به عقب برگشته اید و شرکتی یمان مکنید . شکایتتان را به خدا میکنیم در محضر او باید پاسخ گو باشید

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*