خانه / بورس و سهام / یک تحلیل سنتی از روند بازار سرمایه

یک تحلیل سنتی از روند بازار سرمایه

همیشه بازار سرمایه پس از دوره های اصلاح ۶ ماهه، با ثبات بیشتری وارد کانال صعودی می شود و تا نیمه خرداد ماه این دوره ۶ ماهه به پایان می رسد و بازار احتمالا از آن به بعد می تواند شاهد روزهای بهتری باشد.

 احمدعلی محصصی، مدیر پرتفوی سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانیان در خصوص روند بازار سرمایه در روزهای اخیر گفت: بازار دوره اصلاح خود را پشت سر گذاشته است و به زودی می تواند وارد فاز صعودی شود.
وی با اشاره به اینکه همیشه بازار سرمایه پس از دوره های اصلاح 6 ماهه، با ثبات بیشتری وارد کانال صعودی می شود، افزود: تا نیمه خرداد ماه این دوره 6 ماهه به پایان می رسد و بازار احتمالا از آن به بعد می تواند شاهد روزهای بهتری باشد.
محصصی در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره اینکه این روزها چه صنایعی می توانند لیدری بازار را در اختیار بگیرند، گفت: با توجه به بزرگ شدن اکثر صنایع در بازار سرمایه، لیدر شدن یک یا دو صنعت در بازار دیگر مفهومی ندارد.
این کارشناس بازار سرمایه معتقد است: در شرایط فعلی بازار ، همه صنایع می توانند در روند معاملات و شاخص ها تاثیر گذار باشند و دیگر این موضوع معطوف به یک یا دو صنعت نیست.
محصصی تاکید کرد: با پایان یافتن دوره اصلاح بازار و شروع روند صعودی همه صنایع و سهام بازار به صورت دسته جمعی رشد خواهند کرد.
مدیرپرتفوی سرمایه گذاری پتروشیمی ایرانیان به سهامداران توصیه کرد: به هیچ عنوان سهام بنیادی و پرپتانسیل خود را نفروشند چراکه در این شر ایط صبوری بهترین گزینه است.
به گزارش سنا ، وی با پیش بینی آینده روشن مذاکرات هسته ای ادامه داد: نتیجه مذاکرات در 26 خرداد ماه مشخص خواهد شد و شواهد نشان می دهد که چشم انداز این مذاکرات روشن است. این موضوع در رشد پرسرعت بازار نیز تاثیر گذار است.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*