خانه / بورس و سهام / جزییات عملکرد سه ماهه “ولیز” ، “پسهند” و “غگرجی”

جزییات عملکرد سه ماهه “ولیز” ، “پسهند” و “غگرجی”

ولیز در جدیدترین گزارش 93 به ازای هر سهم 420 ریال سود پیش بینی نموده است که نسبت به پیش بینی قبلی بدون تغییر بوده است همچنین شرکت ليزينگ‌ ايران‌ در دوره سه ماهه و با توجه به عملکرد واقعی خود 106 ریال سود به ازای هر سهم شناسایی نموده است.

مطابق با اطلاعات گزارش فعاليت هيئت مديره شرکت منتشره در تاريخ 09/04/93 در سامانه کدال، شرکت در نظر دارد در طي سال مالي جاري سرمايه شرکت را از مبلغ 600،000 ميليون ريال به مبلغ 1000،000 ميليون ريال افزايش دهد.

صنايع لاستيکي سهند در جدیدترین پیش بینی 93 سود هر سهم خود را به مبلغ 1164 ریال اعلام نموده است که نسبت به پیش بینی قبلی ( 1155 ریال ) با افزایش 9 ریالی همراه بوده است همچنین شرکت توانسته در دوره سه ماهه و با توجه به عملکرد واقعی 150 ریال به ازای هر سهم سود محقق کند.

شرکت در خصوص پوشش پايين بودجه سال 93 در 3 ماهه نخست سال مالي توضيحات ذيل را ارائه نموده است :

1 کاهش ريالي فروش به دليل فروش با تخفيف بيشتر نسبت به فروش بودجه شده است.

2 کاهش بهاي تمام شده به علت کاهش مصرف مواد اوليه که حاصل تغيير در مواد اوليه اول دوره مي باشد.

3- درخصوص بالا بودن نرخ خريد مواد اوليه در پيش بيني سال 1393 نسبت به نرخ واقعي خربد در سه ماهه اول به استحضار مي رساند اولا مقدار خريد در مورد کالاهاي منجيد، دوده، کائوچو طبيعي در سه ماهه اول بسيار پايين بوده و در خصوص منجيد شرکت توانسته فقط يک بار از طريق نرخ ارز مبادله اي اقدام به واردات نمايد که اين خريد در تاريخ اين گزارش امکان پذير نبوده، همچنين در مورد کائوچو طبيعي و ساير مواد با توجه به تنوع هريک از آنها در قيمت خريد، قيمت فوق براي گروه انواع کائوچو و ساير مواد بوده است.

شرکت بیسکوئیت گرجی سود هر سهم سال 93 را براساس عملکرد 3 ماهه مبلغ 221 ریال اعلام نموده است که نسبت به آخرین پیش بینی تغییری نداشته است. و  در عملکرد 3 ماهه 47 ریال(معادل 21 درصد) از این سود را پوشش داده است.

لازم به ذکر است شرکت اعلام نموده است : شرکت برنامه افزايش سرمايه تا مبلغ 200،000،000،000 ريال را دارد که اين افزايش از محل آورده هاي نقدي خواهد بود .

 

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*