خانه / بورس و سهام / بورس کالا در هفته ای که گذشت / بیشترین عرضه و تقاضا در محصول مفتول مس

بورس کالا در هفته ای که گذشت / بیشترین عرضه و تقاضا در محصول مفتول مس

در هفته گذشته محصول مفتول مس از شرکت ملی صنایع مس ایران بیشترین عرضه و تقاضا را به خود اختصاص داد و یک هزار و 180 تن از محصول مفتول مس در تابلوی معاملات ثبت شد.

در هفته گذشته محصول مفتول مس از شرکت ملی صنایع مس ایران بیشترین عرضه و تقاضا را به خود اختصاص داد و به میزان 3 هزار و 500 تن عرضه گردید که یک هزار و 100 تن از محصول مفتول مس در بورس کالا و 80 تن دیگر آن نیز در بازار مچینگ معامله شد، در همین راستا معامله گر بورس کالای کارگزاری سهم آشنا در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز ضمن بیان مطالب فوق اظهار داشت: کالای تختال فولادی از شرکت فولاد هرمزگان نیز به میزان 74 هزار و 400 تن عرضه شد ولی میزان تقاضا در این محصول 101 هزار و 500 تن اعلام گردید.

هدایت زاده در ادامه خاطرنشان کرد: محصول شمش بلوم از شرکت فولاد خوزستان در پایان معاملات هفته جاری به میزان 30 هزار و 500 تن دادوستد شد.

وی به افزایش حجم معاملات هفته گذشته بورس کالا اشاره کرد و گفت: در هفته جاری امکان افزایش مجدد قیمت محصولات در بورس کالا امکان دارد کهاین امر می تواند از دلالیل افزایش تقاضا در هفته گذشته باشد.

معامله گر کارگزاری سهم آشنا در خصوص معاملات رینگ محصولات فلزی در بورس کالا گفت: در هفته گذشته رینگ محصولات فلزی نسبت به هفته ماقبل خود، معاملات بیشتری را به خود اختصاص داد ولی در هفته جاری با توجه به اینکه نرخ ارز بازار جهانی فلزات پایین می باشد انتظار می رود تقاضای بالایی در رینگ فلزات انجام نگیرد.

وی در پایان گفت: به نظر می رسد در هفته جاری، شرکت آلومینیوم ایران اقدام به واردات محصول شمش نماید که این امر موجب کاهش قیمت محصول شمش خواهد شد.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*