خانه / استخدام و بازار کار / آگهی استخدام شرکت رایتل در سراسر کشور

آگهی استخدام شرکت رایتل در سراسر کشور

شرکت رایتل، اپراتور سوم تلفن همراه کشور برای تکمیل کادر پرسنلی خود از متقاضیان واجد شرایط دارای مدرک کاردانی، کارشناسی و بالاتر با حداقل ۲ سال سابقه کار دعوت به همکاری کرده است.

این شرکت در عناوین شغلی زیر نیرو می‌پذیرد:

* اپراتور مرکز تماس (شهرهای تهران و کرج):

شرح کار: پاسخگویی تلفن به درخواست‌های مشترکین و پیگیری مشکلات آن‌ها

شرایط احراز: مدرک کاردانی یا کارشناسی، توانایی کار بصورت شیفتی (در ساعات مختلف شبانه‌روز و روزهای تعطیل)، آشنایی با صنعت مخابرات و ابزارهای ارتباطی (گوشی‌های تلفن همراه، تبلت، مودم و …)، آشنایی کامل با کامپیوتر و نرم‌افزارهای Office، تسلط به تایپ فارسی، کارت پایان خدمت (برای آقایان)، عدم اشتغال به تحصیل.

* سرپرست فروشگاه و مرکز خدمات: (شهرهای تهران، کرج ، اصفهان ، مشهد ، تبریز ، شیراز ، رشت ، اهواز)

شرح کار: سرپرستی و مدیریت مرکز خدمات مشتریان رایتل واقع در تهران و شهرستان‌های ذکر شده.

شرایط احراز: کارشناسی و بالاتر رشته های مرتبط با حوزه فروش، دارای تجربه کاری در مدیریت یا سرپرستی، مسلط به اصول و روش های مشتری مداری، مسلط به تکنیک‌های فروش و تحلیل بازار، مسلط به ایجاد روشهای انگیزشی کارکنان، قابیلت فعالیت تحت فشار و استرس، آشنایی کامل با کامپیوتر و نرم افزارهای آف، تسل به تایپ فارسی و انگلیسی، کارت پایان خدمت ( برای آقایان)، عدم اشتغال به تحصیل، توانایی کار به صورت شیفتی.

* کارمند فروشگاه و مرکز خدمات: (شهرهای تهران، کرج، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، رشت و اهواز):

شرح کار: کارمند مرکز خدمات مشتریی مداری، آشنا به اصول فروش، قابلیت فعالیت تحت فشار و استرس، آشنایی کامل به کامپیوتر و نرم افزارهای آفیس، تسلط به تایپ فارسی و انگلیسی، کارت پایان خدمت (برای آقایان)، عدم اشتغال به تحصیل، توانایی کار به صورت شیفتی.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس http://rightel.ir قسمت درباره ما، قسمت دعوت به همکاری مراجعه کنند یا رزومه خود را به آدرس ایمیل hrcs@rightel.ir ارسال کنند.

نظرتان را ثبت نمایید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد .بخش ‌های مورد نیاز علامت‌ گذاری شده ‌اند * *

*